Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Light Side Favori Herolar

Dennis

Öne çıkan mesajlar

Grom Hellscream'den ötesini tanımam ben. World Of Warcraft'ta yok ama kalbimizde kendisi...
"Thrall baba" dediğiniz kişi pit fiend'in önünde düşüp bayılan birisi, yazık olmuş oylara :P

(Orgrim Doomhammer'ın ve Grom Hellscream'in veliahtı olduğu için saygı duyarız kendisine, o ayrı. ama elbette öncelik Grom'da...)
Sosyal ağlarda paylaş

lothar bildigin sean connery, metzen karakteri yaratirken direk tipi almis hatta bi roportajda film olursa lothar i onun oynamasini istiyorum filan demisti

ashbringer da cok karizma cok saglam adamdi ama yazik oldu

insanlarin hero su kalmadi yani saka maka cogu oldu veya taraf degsitirdi, duke nukem yeni krali koymalarinin sebebide o ama varian 3 table lik mana strudel yese lothar in tirnagi olamiyor

trion fordring amcam kaldi benim icin bi ki of blood and honor da zaten sevmistim, WPL deki questlinedan sonra "In Dreams" de hungur sakir yapmisti WotLK de cok saglam dondu ashbringerla bakalim simdiye kadar bir mallik yapmadi gayet karizmasini korudu questlerde

jaina yi adamdan saymiyorum ole cok offfofffofff bir hero degil hatun faktorunden yirtiyor bitek sevimli bide o yuzden cok laf sokmuyorum yetersiz yetersiz takilabilir :p

Tyrande nin yeride ozeldi sylavanas cilara akrsi her zaman savunmusumdur

ancak tyrande bir night elf ve elune un secilmisi hebe hube desekte WotLK de tyrande yi indirdik asaga, sizi yeni askimla tansitiriyim

rekabet edebilicek baska bir hatun yok su lore da, freya girse butun ihtisami ile belki ama sanmiyorum bu kadar olabilicegini o yuzden simdilik krasus a kufurler yagdiriyor Alexstrasza asil benim kralicem diyor gereksiz postumu kapatiyorum

Sosyal ağlarda paylaş

said:
ashbringer da cok karizma cok saglam adamdi

kilic ashbringer degil insan ashbringer orda kastettigim :p

mograine amcam yani

ashkandi ise cok sallamasyon geliyor cunki lotharin kilic kirildi doomhamemr tarafindan, kirik kilici turalyon aldi hatta stormwindde kirik kilicla heykeli var

e o zaman ashkandi ne oluyor? neferian da ne ariyor? Lothar niye siyah ejderlerle suslu bir kilic kullansin?

tum sorularimin cevabi lorelol e cikiyor ve bende yoluma devam ediyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Kırılan kılıç zaten Great Royal Sword, Quelbilmemne değil.

Ashkandi nin illa Quelbilmemne olması da gerekmiyor ki. AL illa Anduin Lothar, brotherhood da illa Brotherhood of the Horse olmayabilir.

Ha öyleyse bile Blackrock Spire dediğin kocaman demirci evi zaten. Onlar reforgelayamazsa kim reforgelayacak ki
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız benim bildiğim Wrynn şöyle ezik bişiydi:

http://img406.imageshack.us/img406/8164/varienwrynnkingofstormwdi3.jpg

Şimdi böyle bişi olmuş:

http://img406.imageshack.us/img406/6467/600pxvarianinstormwindvl5.jpg

Ne ettiniz bu adama ya, Duke Nukem hormonu felan mı verdiniz...
Hey maşallah, Grom Hellscream'e verilmeyen torpil Ally'lara verilmiş, Rexxar bile bu Wrynn kadar Rexxar olamadı... Ama herifi resmen WC3'teki Rexxar gibi yaptılar...

Ally oynamıyorum, bu yüzden ısındığım bir Ally hero'su yok.
Ally'lara kılım zaten. Night Elf'ler ilk karşılaştıklarında Orc'larla Human'lara saldırmış, bir nevi soykırımda bulunmuştu. Sonra Human'lar gittiler kendilerine yardım eden Orc'lara "ühü ühü ama Warcraft 1'de bize saldırmıştınız siz" diyerek küsüp, her ne hikmetse daha iki dakka önce kendilerini çiğ et niyetine kullanan Night Elf'lerle kanka oldular. Gnome'ların warrior ve death knight olması ayrı bir hikaye elbette ama Human - Night Elf dostluğunu düşünürsek Alliance hadisesi çok tırt bir kere.
Hadi Horde'lar "Biz outcastleri topluyoruz, ezilmiş insanlarız, tek amacımız survival" felan diyor ama Alliance'ın bir olayı da yok ki.

Night Elf dediğin kızları Orc'lardan beter savage hayatı yaşarken, oğlanları da uyumaktan göbek kası yapmış kişiler.
Bunlara "High Elf" tadı verilmek isteniyor bu da oldukça tuhaf.
Night Elf'lere "High" tribi tutmayınca bu sefer çareyi "İşte High'ın High'ı, Light'ın Light'ı" diye Draenei'ler getirildi, onlar da kocaman gemiyi gezegene çarpacak kadar andaval adamlarmış, aferin.

Draenei'ler de ellerinde patladı. Baktılar Orc'larda Thrall, Saurfang, Rexxar gibi adamlar var, bi de Grom'un oğlu eklendi bunlara... Dünya da "anti-hero" popülerliği yükseldi... Bunu esas alarak "Haydin bari Ally'lara da anti-hero'msu karakterler ekliyelim de popülerliği artsın" diyerek Valeera gibi kişileri sokuyorlar. Oysa Valeraa dediğin blood elf, blood elf'ler horde'un hakkı.

Oldu olacak Lich King de bizim tarafa geçsin Forsaken altında Northrend kumandanı olarak, "abi ben ettim siz etmeyin, Demonlar Scourge'ı ele geçirdi, bak orc olarak eski hasımlığımız da var, yemin ediyorum Thrall'ın sözünden çıkmıyacağım bir daha, traitorluk yaparsam iki gözüm önüne aksın" felan desin...
Sosyal ağlarda paylaş

ankette orgrim doomhammer olmadığını şimdi farkettim. la lotharı pusuya düşürüp öldüren adamı nası eklemezsiniz oraya. hoş hala thrall baba (Atatürk'ün de boyu kısaydı ama biz onu böyle de seviyoruz, thrallı da seviniz! alt tarafı bayılmış, büyük itimal yediği bişey dokunmuştur) alemin kralı ama namı diğer azeroth aslanını kesmiş biri olarak orgrim de ankette yer almalıydı en azından.

edit: oha wrynn nolmuş öyle ya. terminator mübarek.
Sosyal ağlarda paylaş

Thrall iyiydi hoştu da yaşlandı. Düelloda da Hellscream'e yenilmesi (ya da yenileyazması) zaten bunu gösterdi. Orcların genel mantığı olan "yaşlı adam otursun kenara çekilip"e göre zaten ömrü pek kalmaz heralde yönetimde.

Hellscream tam asi sabırsız velet, sevemedim pek.

İnsanlar falan desen ı ıh, tırtlıktan ölüyorler birbirlerini yiyorlar. Wrathgate'den sora iyice gözden düştüler.

Ejder hatun fena değil :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...