Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Light Side Favori Herolar

Dennis

Öne çıkan mesajlar

Saçmalamayın ya

Saurfang in ankete koyulmasına bile gerek yok.
anket te 2. yi seçmek için zaten.
Saurfang abinin ankette olması diğerlerine haksızlık olurdu, onlara da yazık dimi ama?

Bu arada Maiev light side filan değil, düpedüz sosyopat. Ankete ekleyeni de, oy veren o kişiyi de çok pis kınıyorum.
Obsesif karı tutturmuş Illidan da Illidan diye, Illidan buna naaptıysa artık, o yüzden Tyrande'i öldürtüyodu az kalsın. Son saniyede Illidan'ın aşkı depreşmese bok yoluna gidiyodu kızcağız.
Hı, tabi aynı olayın sonucu olarak yapa yapa Lich King'i Illidan'dan kurtarması filan da Azeroth tarihinin en gerizekalı şahsiyeti olan hanımkızımızın salaklıklar duvarına bol bol çentik atmamıza vesile oluyo. Arthas la tanıştırmak lazım kendisini, çok pis ödüllendirir valla.
Sosyal ağlarda paylaş

her nekadar blizzard terbiyesizlik edip şamar oğlanı haline getirmiş olsa da warcraft 2 oynayanlardan biri olarak zuljin'i aramadım değil...
bi de orgrim doomhammer...
neyse "light side" ne oldğunu anlamadığım için hangi herolar giriyor buraya onu da anlamadım :D

anasına(Aegwynn) oy vercektim ama yok o zmn medivh diyim
Sosyal ağlarda paylaş

Konuyla alakası yokda yeni gördüm!111

Saurfang facts!

Bazıları

In Soviet Russia, Saurfang still cleaves you
Troll Roof Stalkers are only stealthed on the roofs of Orgrimmar because they are afraid they would be Cleaved in the face for making copies of Saurfangs axe and enchanting it green
Saurfang was born at 13:37o'Cleave.
Arthas Menethil only killed 100 of Stratholme's 25,000 Citizens, what happened to the rest? Saurfang cleaved them.
Ysera heard a rumor that Saurfang was coming for her. The Emerald Dream started becoming the Nightmare that day.

Sosyal ağlarda paylaş

Saurfang facts süpermiş=)

High Overlord Saurfang once used Whirlwind. The result is now called the Maelstrom.

Chuck Norris is High Overlord Saurfang's abandoned level 1 alt.

The Well of Eternity didn't make the the sea...Saurfang had to pee.

Sargeras wasn't actually corrupted. Saurfang forced him to create the Burning Legion so he had something to kill.
Sosyal ağlarda paylaş

muradin-cairne arasında kalıp muradin dedim. guruluyum.

10 oy da almıs zaten.

thrall kraldır, pardon shamandır. cok deillkanlı adamdır o derece delikanlıdırki, orc'lara delikanlılıklarını geri kazandırmıstır. gercek delikanlılık arkadaslarınla paylastıgın delikanlılıktır.

medivhdir ne biliyin tyrandedır falan bole elf ibişikler delikanlılık gordumu hemen needlemiş hic kimseye bırakmamış, koca elf milletinide toptan tırt bırakmıstır. ayıp.

o yuzden muradin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...