Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yılbaşını sevmiyorum..

Mortis

Öne çıkan mesajlar

Sevmiyorum bu yılbaşını. Çok geriyo beni. Zaten 2 senedir kötü geçiyor yıl başım. Şimdi de kız arkadaşımdan ayrıldım 1 hafta önce, ayrı girecez o ayrı koyuo. Böle herkes bi plan ve telaş peşinde ne yapıcaz ne edicez. Meh! Evde otursan ayrı bi dert, bu sefer iice karamsar oluosun, dışarı çıksan ayrı karambol. Çok dolmuşum...
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:
Sevmiyorum bu yılbaşını. Çok geriyo beni. Zaten 2 senedir kötü geçiyor yıl başım. Şimdi de kız arkadaşımdan ayrıldım 1 hafta önce, ayrı girecez o ayrı koyuo. Böle herkes bi plan ve telaş peşinde ne yapıcaz ne edicez. Meh! Evde otursan ayrı bi dert, bu sefer iice karamsar oluosun, dışarı çıksan ayrı karambol. Çok dolmuşum...

çok minibüs olsana
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de sevmiyorum. Hatta nefret ediyorum.

Akrabalarca toplanalım diye tutturuyolar, her yeni yıla potansiyel emo olarak başlıyorum ya. Resmen bunalıma giriyorum ya bir ortam bu kadar mı bayık olur? ühüh, kim çekicek yine saatlerce...

Ayrıca kesin birileri "seneye görüşürüz ehi ehi ehi" diycek, ki onları da laptop adaptörümün kablosuyla dövmek istiyorum. Aslında imza kampanyası başlatasım var bu esprimsiyi yapanların idamını yasal kılmaya yönelik olarak. Katılan var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Benim için durum daha da kötü. Yılbaşı benim doğumgünüm. Herkes toplanıyor falan. Aile ya, gitmeyince de aile hede hödö yapıyorlar, canım sıkılıyor. Yılda bi gün yav deyip gidiyorum ben de evime. Öyle içkisiz kumarsız bi yılbaşı. Pasta, akraba, ufak çoluk çock falan hep.

Dg. arkadaşlarımla kutlamak için hep bir iki gün önce davranmak zorundayım. Evet slk
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...