Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm

Griswold

Öne çıkan mesajlar

CrayTotem said:

kermit said:

off yanlışlıkla sandalye atmak ne kafaya hahaha

Şaka gibi ama gerçek.Hakikaten yanlışlıkla olmasıda işin tarjikomik kısmı.
sesu said:

CrayTotem seni çok beğendim, çok da komikmişsin. En kısa zamanda resmimi koyacağım ben de. Tanışabilir miyiz?

Ayarlarız bebeğim, ayıp ettin. Sen koy bir hele fotoları.BAKALIM.asdf.
Bella said:

Sly-One ın caddebostan sahildeki spontane çalışması (tu)

Evet, kendisini ellerinden, gözlerinden ve memişlerinden sevgi ve saygıyla öpüyoruz.
elaidi said:

Selam, cray totem çok yumuşak bir görüntün var.

Hepsi senin için, sadece senin için.mnyrm snn.
ShadowFury said:

pozisyona filan bakarsak karın içine balıklama dalmaya kalkışmış gibi bi izlenim edindim ben.

neyse, o da bi spor.

Kısaca açıklamak gerekirse; bir kere orası Kartal otelin en dik pisti idi bende yamuk durduğum için baby lift gibi gözüktüğüne bakmayınız.Neyse, orasıda pist değil pistin dışı ayrıca yani az çok kayanların tahmin edeceği şekilde bol kar noktaları.Fakat öyle bir bol karki arkadaşım en son ayı ve tavşan girmiş böyle başka iz yok.Birde Xae işte.Ne kadar yapma etme kalıcan orada desemde dinlemedi çılgın cocuk girdi işte.Zaten sonra toplasan 10 adım gitti böyle nazikçe ve bnece bir şekilde füss diye kara gömüldü ağzının üstüne.Sonrada 10 dakika kalkıp piste dönene kadar karla yiyişmek durumunda kaldı garibim.

ve son olarakta @Alexi_Septimus;
Öncelikle arkadaşım ne gelip ebelek gübelek rahatsız edici gifler koyuyorsun öyle.Görmüyor musun bak KARI falan yazıyor.Ayıp değil mi kısmetimi baltalıyorsun.Sonracıma gelip neden arkamdan fotolar koyuyorsun, süksemi bozuyorsun.
Birde skigod mış.BAS GİT. Kayak, board, bigfoot hepsiyle vericem ağzına azğına karı.Neden biliyor musun? çünkü EN İYİSİ benim.17 yıllık kayak deneyimim ile, üzemeyeceğim insan sayısı parmakları geçmez.Reklamımıda yaparım.Kukuletanada korum.scs.

Ayrıca öyle değildi, sen dümdüz iniyordun, ben de yandan iniyordum, ikimiz de fişek gibiyken sen bi yerde YİHUUUU diye zıpladın, tek kayak fırladı, tekinin üstünde giderken yandaki bütün bayrakları devirdin, bana gülme geldi, gülme gelince de önünü kara gömdüm, ağzımın üstüne girdim 0.3 saniye gibi kısa bir sürede.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin sonuna kadar hak veriyorum sana. Eğer yamulmuyorsam, şu alt taraftaki kazıkçı kafeteryanın solundan aşağı inip telesiyejlerle yukarı çıktığındaki zor pistte çekilmiş o resim. Ben 2 sene önce orada bildiğin top gibi sekmiştim ya, o sekiş anı kadar iğrenç bir duygu yok kafan bağımsız yaratık gibi oluyor bir şekilde vücudun ve board durana kadar. Arkandayım. ( manevi olarak )
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Asteroth said:

xunn said:

axedice said:

CrayTotem said:

Xaenin, pwned

http://img198.imageshack.us/img198/7271/n5488651955328223392.jpg
2004 kartalkaya

ZUAHAHAHAHA

BWAHAHAHAHAHHUHUHUHUHUHUHUH

GAHAHAHAHAHAHAHAHA

BENİM ORADA GİRDİĞİM PİSTE BİRİNİZ GİRSİN SONRA GÜLÜN. HALE BAK.

O GÖTE BÜLBÜL ÖTE ZAYNİN
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...