Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

sabonis

Öne çıkan mesajlar

saplashaman said:

hollywood falan hikaye,izlediğim en iyi film ,dalga geçenler olabilir ama gerçekten en iyi film,insanların istediğinde neler başarabileceğini,insanın gözünün içine soka soka anlatıyor:D

insanlar istediğinde hiçbişeyi başaramıyolar, filmlerle moral buluyor sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

Mouse said:

saplashaman said:

hollywood falan hikaye,izlediğim en iyi film ,dalga geçenler olabilir ama gerçekten en iyi film,insanların istediğinde neler başarabileceğini,insanın gözünün içine soka soka anlatıyor:D

Bu dusunce, bu telkin ile normal. Yol yakinken kurtul sen bu dusuncelerden.
Sosyal ağlarda paylaş

Mouse said:

saplashaman said:

yok öyle bişi...sen yeteri kadar istememişsin,ama tabi bu düşünceyle biraz zor.İnanmak başarmanın yarısıdır demişler...pek boşuna olduğunu görmedim.aksini söyleyen zaten kendine kendine paradoks olur inanmayarak ki sen şuanda olmuşun.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi "tamam odaklandim, cok istiyorum" diyerek mal gibi oturmicaksin yerinde. Dusunup tasinip, akil alip, istedigini basarmak icin aksiyona gececeksin. Ise yararsa bir sure sonra belli bir tatmin yasayabiliyorsun cogunlukla. Cok iyiysen ya da sansliysan "koydum cocugu" diye dolasiyorsun. Baktin hicbir sey olmuyor, o zaman vazgeciyorsun. Zamaninda vazgecersen yine karli cikiyorsun.

Universite hayatindan, calistigin islere, musterilerle yaptigin/yapacagin anlasmalara kadar bu boyle.
Sosyal ağlarda paylaş

Masakari said:

Flassh said:

http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMTMyOTg0ODQ1OF5BMl5BanBnXkFtZTcwNjc0NTMwNQ@@._V1._SY317_CR5,0,214,317_.jpg

film hakkında hiç bir şey bilmiyordum, afişten yola çıkarak dandik amerikan gençlik komedilerinin bollywood şubesidir en fazla diye izlemeye başladım, hastası oldum çok eğlenceli. çok iyi lan

al iz vel , al iz vel

abartmak istemiyorum ama bu film 10 üzerinden "11".
Sosyal ağlarda paylaş

alperozg said:

Masakari said:

Flassh said:

http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMTMyOTg0ODQ1OF5BMl5BanBnXkFtZTcwNjc0NTMwNQ@@._V1._SY317_CR5,0,214,317_.jpg

film hakkında hiç bir şey bilmiyordum, afişten yola çıkarak dandik amerikan gençlik komedilerinin bollywood şubesidir en fazla diye izlemeye başladım, hastası oldum çok eğlenceli. çok iyi lan

al iz vel , al iz vel

abartmak istemiyorum ama bu film 10 üzerinden "11".

Burda görüpde izledim iyiymiş hakkaten.

All is well.
Sosyal ağlarda paylaş

http://filme-online-gratis.com/blog/wp-content/uploads/2011/03/der-untergang-820339l.jpg

farklı bir bakış açısıyla Nazi dönemi filmi seyretmek isteyenlere...beğendim,uzun bir film,tüm youncular çok başarılıydı bence lakin fuhrer'i oynayan aktör 10 numara.
tavsiye...edilmiştir;=)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...