Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

sabonis

Öne çıkan mesajlar

La Habitacion de Fermat (Fermat's Room)

http://img222.imageshack.us/img222/7306/fermatsl4.jpg

4 adet matematikçi kendilerine gönderilen şifreli bir mesajı çözerek gizli bir matematik toplantısına katılmaya hak kazanır. Kendilerini bekleyen tuzaktan habersiz ayrı ayrı yola çıkan karanlık geçmişlere sahip matematikçiler hayatta kalmak için bilmeceleri zamanında çözmek zorunda kalacaklardır.

Fransızca duymaya tahammül edebilirseniz fena film değil. Bu tip filmler zaten tek örnektir aşağı yukarı, bu film de onlardan biri, eksiği de fazlası da yok. Eğlenceli, ama bilmeceler biraz basit (ve bir kısmı fazla bilindik). Sıkılıyosanız vakit geçirtir, ama öyle müthiş şeyler beklemeyin.

6.5/10
Sosyal ağlarda paylaş

ya son dönemde parladı abrams evet de, spielberg 10yıllardır sinemanın dahi çocuğu olarak geçiyo, haliyle daha sağlam ismi var, o yüzden normal dedim. Yoksa ben de Abrams'ı duyunca daha da meraklanarak gitmiştim. Gerçi Abrams da çok çok iyi bir yerde değil gözümde ama adam en azından sürekli bişiler çıkartıyor uğraşıyor, yeni soluk getirdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Laorx said:

Spielberg, lucas gibi yaşlı yönetmenler geberince tahta oturcak adam jj.

valla ben de katılıyorum aquilaya, şu ana kadar öyle çok bir başarısı yok abramsın, güzel konular bulup sonra onları katlediyor.

Alias müthiş diziydi, son sezonlarda fantaziye bağladılar baydı.

Lost inanılmaz başladı, 2. sezon sonrası katlettiler.

Cloverfield orjinal bir kamera yaklaşımı sergiledi, yine en iyi işiydi ama çok yeterli kalmadı.

Bu son super 8 de bayağı bi meh.

Lucas'la Spielbergle kıyaslanacak hiçbir şeyi yok Lost'un başlangıç dönemi dışında.
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

wrecked izledik bugün. Adrian Brody harika bir oyuncu bence, edilen laflara anlam veremedim. Ama film çoook çok kötüydü. Adamın bazen fazla abartıya kaçsa da iyi olan oyunculuğu da kurtarmamış, hakkaten 10 üzerinden 0 yani, o kadar kötüydü

Film bittikten sonra sinemada herifin biri "Bu muydu yani?" dedi, dayanamadım "Sabrınız için teşekkürler" deyip alkışladım. Hakikaten kötü lan film, yani öyle böyle değil çok kötü. sinirim bozuldu benim filmden çıkınca, kahkaha attım bir yarım saat spnra yaşam enerjim tükendi, gitti.

Gitmeyin, aman diyeyim gitmeyin. Hatta evde bile denemeyin izlemeyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...