Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

sabonis

Öne çıkan mesajlar

abi -9'luk filme ne renk, zevk farklılığı yahu..

renk desen bildiğin tam bir siyah, zevk desen ağır, bunaltıcı, acaip bi şi.

izleyin ama indirip. izleyenlere sabır taşı ödülü verilsin, beğenirlerse açık alın ve keçi sakalla daire çerçeveli gözlük ve boyunlarına mini fularlar hediye edilsin.

törenle verilsin tabii hepsi.

bu arada geçmiş notlarda "içilmiş kahvenin telvesinin kuruması -5, yağlı boyanın kuruması -7 puan" almışlardı.. karşılaştırma için faydası olur diye şey ettim.
Sosyal ağlarda paylaş

bayadır buraya bakmıyodum, toparliim.

geçen gün bir daha seyrettik (6. defa filan herhalde) şa-ha-ne film! tek problemi fazla uzun olması. bitmek bilmiyor ama heyecanlı bi eser. kendi zamanında aklımızı kaçırtmıştı, şimdi bakınca 79/100

bir-iki hafta oluyor seyredeli. kendini biraz erken ele veriyor ama izlenir. 66/100

bunu digitürk'ten fırlayınca seyrettim, baya boktan filmmiş. 38/100

bi de bu var. son derece kötü. 34/100

west and soda, in the loop, stardust ve deferdor'u da listeme aldım. ooh mis. bu threadi seviyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

Memento (2000)

http://www.filmc.net/wp-content/film_poster/akil-defteri-memento.jpg

9/10

Zamanında yemek yerken izlediğim için filmin bi kısmını kaçırıp bi daha hikayeyi yakalayamamış, hiçbi şey anlamadım diye yarıda kesip bırakmıştım. Dün tekrar bakayım dedim de, cidden harikaymış. 1 puan da sonu için kırdım istediğim gibi bitmedi diye sdfsdfsdf

L.A. Confidential (1997)

9/10

Bunun da afişlerini hep görürdüm, bugün anca izleyebildim. Çok çok iyi bi filmdi. Aksiyon sahneleri kırpıp kırpıp Youtube'a koymalık, özellikle en büyük aksiyon sahnesi.
Sosyal ağlarda paylaş

Theridone said:

ne zamandır burayı rehber olarak kullanıp film izliyorum. minnettimi göstereyim dedim :)

http://img03.blogcu.com/images/o/g/u/oguzcanonver/078335100095528f031f390f079545e8_1278595285.jpg

9/10

hayata sadece tutunmaya çalışıp, talihsiz bi kazayla tamamen yatağa mahkum olduktan sonra insanın ne hissettiğini/hissedebildiğini çok çok güzel anlatmışlar filmde. Fazlasıyla beğendim.

(tu) dün izledim bende ve verdiğin puanı hakediyo kesinlikle
Sosyal ağlarda paylaş

Bloodless said:

Death Note

Death Note: Last Name

L Changes The World

sıkı bir death note hayranı olarak söyleyebilirim ki, 3 film de birbirinden boktan ve rezalet. 2. filmin sonunu direk mangadan aşırmaya kalkmaları ayrı bir rezalet tabi. ucuz yönetmenlerle anca bu kadar oluyor işte.

yakında da amerikan versiyonu geliyor, onu düşünemiyorum bile.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...