Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warcraft Lore Paylaşım ve Tartışma Alanı

Warchief

Öne çıkan mesajlar

Warcraft serisinde orjinal ve lore olarak etkileyici bulduğum tek kısım earthen'lar ve The Makers olayları. Dwarflar zaten nereye koyarsan win bir ırk oldukları için ne kadar bol kullanırsan o kadar çok ovnaj katıyor lore'a. Gerisini gayet vasat, random bir fr kitabından alınabilir aynı haz diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya wow populer oldugu için insanlar az lore falan ilgileniyor.Dünyanın cok ilgi cekici falan olması degil olay.Warcraft 3 ten sonra sanırım wow cıkısıyla d&d icin kitaplar cıkardılar prestige classlar falan vardı.Kim oynadı warcraft dünyasını masaüstü faln.Çok çok azdır fr-dl falan varken.Bi de önceden söyledigim gibi wowun oyuncuları item ve dungeon icin doyurma mecburiyeti herkeze twin blade ler,tauren-gnome dk lar saymakla bitmicek olaylar getirdi.Twin blade ver ama bir kişiye ver ya.Orgrimmarda 20 tane olur mu?(mecburiyet blizzard a da kızamıosursun.Oyuncuları elinde tutmak istiyor.)
Sosyal ağlarda paylaş

7 de kalmışım 9 a kadar okudum dayanamadım bişi dicem bende evet.

ya arkadaşım, ister copy paste olsun ister kendi çevirisi. bu adam burda bişiler paylaşmış. okudum keyif aldım. lore u bilip takip etmem questleri okumam gogo kill die debelenir lvl atlarım ama bunları okumak hoşuma gitti.

sevmek zorunda değilsiniz ama saygı duymalısınız.

haa dersiniz "arkadaşım adam lore dio ama xxxx kısmı aslında öyle diil" doğrusunu da yazarsınız. eyvallah biz de bilgileniriz (ilgilenip okuyanlar olarak)

amaç sadece trollemekse daha trollenesi, daha saçma, daha boş, daha geyik zibilyon topic açılıo.

herşeye rağmen keşke biri tüm bu bilgileri bi sitede görsel öğelerle birleştirebilse.

/salute
Sosyal ağlarda paylaş

Hiç uğraşma abicim. İnsanımız bilgi veren ağacı taşlamayı sever. Konu gereksiz veya gerekli bir konu olabilir, bu kimseyi bağlamaz. İsteyen okur istemeyen okumaz ama bunu anlatmak zor. Bu konu içinde geçen bi şahsiyet var şimdi ismini vermeyeceğim. O arkadaş mümkünse garbage de filan takılsın. Burayı da okumak isteyenlere bıraksın.
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 yıl sonra ...
Wow hicbir zaman kendini yuzde yuz ciddiye alan bir lore sahip olmadiki, oyuncular ciddiye aldi hep

Tauren paladin dedigin filan catada geldi hep, hunteri warrior gibi racial restriction olmayan bor class yapmak istedi blizz diye eklendi son eskik gnome idi ve mantiksizdi.

Adamlar warcraft tarihinin en ezgun, en rts lerden bagimsiz ve en zengin "yeni" lore ve zone iceren expansionini yapti millet yuhaladi, direk this is why we cant have nice things yani

Bu expansion kil jaeden, bir sonraki gene archimonde sonra arthas, kael filan giderler su kafa ile zaten lel
Sosyal ağlarda paylaş

Myrica said:

Laurelin said:

o pandalar lel dedigin expansion wowun en lore heavy ve agirbasli ve yetiskin temali expansioni olabilir dfsadsfa

ne lore'u kardeş,panda var panda.
1 nisan şakası olan panda ya,ondan.
Taurenden paladin,gnome'dan hunter,night elften mage olmuş,neyin lore'u bu?

Simdi sunu yazacaktim.

Biz oynarken 2003te falan panda gelcek diye 1 nisan sakasi yapmislardi, teknik cizimler falan.

Gulup gecmistik noluyo lan diye.

Sonra gercek olmus sdfg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...