Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KO PVP'si

Xenocide

Öne çıkan mesajlar

Neden veletlerin akınına uğramış bir oyun ile ilgili kendimi yoruyorum bilmiyorum ama her açılan ko topiğine malis var burda diye girilicekse kaldırın ko alt bölümünü. Konuları da garbagea falan taşıyın.

Hem "kınayt" ile ilgili söylenicek birşey de yok artık. Eski güzel günler ve bir lan benim arkadaşım oyundan para kaldırmış rusa gitmiş muhabbetinden başka muhabbet de dönmüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai said:
cunku oyun BEDAVA.

alakası yok. sözde bedava bazı durumlarda aylık masraflar wowdan pahalı olur. item, char fln alanları söylemiyorum bile milyarlar dönüyor. presiz bir charla pazar yaparsın bazı saatlerde oyunada girebilirsin ama para vermeden egonu tatmin edemez, başarılı olamazsın. exp kasması çok zor olur ki bu oyunda önemli 2 şey vardır lvl/item ve ikisi içinde para gerekir $ olarak.

pvp konusunda insanity isimli bir clandaydım oyunu bırakmadan önce girakon serverında o adamlarla yaşadığım pvp heyecanını oyunda çok az kişi yaşıyordur. eğer güçlüyseniz iyi bir takımınız + ventrilo sunucunuz varsa oyundaki pvp büyük ihtimal sizin için eşsizdir.

ha gelelim bizim clana ne oldu. çoğu oyuncu artık aktif olmadığı için pvp konusunda zevk vermediği ve nerdeyse tüm server uğraşmaya değmeyecek insan dolduğu için wow'a geçti. tıpkı ünlü fierce clanı gibi. ama sonra fierce yeni serverda oyuna başlama kararı aldı wowu bırakıcaklar çünkü knightta pvp daha hızlı dedikleri gibi pvp yapmanız için bir takımada ihtiyacınız yok diyorlar. bende onlarla birlikte başlayacaktım ama sonra oyunlardan koptum. bizim clandan bir grup kişide onlarla birlikte yeni serverda başlamayı düşünüyorlardı ama sonra ne oldu bilmiyorum.

edit: sonuç olarak şu söylenebilir yeni açılan bir serverda iyi bir clan ile pvpsi çok eğlencelidir ama server yaşlandıkça hileciler ve oyunu bırakanlar yüzünden sıkıcı hale gelir
Sosyal ağlarda paylaş

wow "un knight a olan üstünlüğü saymakla bitmez
ama şu var ki PvP konusunda ko da ki zevk bi başka
Bu arada mause +4 tuşla sedece warrior da oynanır
minor kullanan full pk daki bir assasin 5 saniyede kaç kez tuşa basıyordur acaba ? 20 civarı ?
hileden geçilmiyor.Şu sıralar PvP maplar da ki kosp gibi
oyun bütün açığa ve yaratıcılığa müsait
mekan sınırı tanımayan kohack : wallhack
koşarak 5 li ok atan kosperler : hf koxp
cooldown süresi olmayan priest healer
Artık lvl kasmada yapın da N"lur PvP de yapmayın denmeye başladı...herşey legal olsa PvP si de hoş olacak
bir süre sonra bayıyor, arasıra tadımlık işte
oyun da acayip bir piyasa var, kesinlikle talep bitmiyor
arasıra Pk yaptığım 59 lvl chara 750 ytl veren var
gerisini siz düşünün artık...
bu paraya harika bi wow acc sahibi olunur.Ama gel gör ki wow da 80 lvl süper itemli bir acc bile bu fiyata zor gidiyor
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
1-) Malis ne?

Arkadaşım "Malice... Defansını azaltıyo" dedi,

2-) Peki Neden Ko'nun PVP'si ?

"Wow paralı olması. Ayrıca Ko'da bi o pvp var"

Dedi. Ben anlamamakta olsamda arkadaşım bağımlı naytçıdır. Saygılar.

Beni güldüren bi kaç nayt olayı!

-İnternet kafede "BAF BAS BAF" diyen ve geniz eti olan çocuk.
-Çok kral pvp yapanların nedense bir eli "5" e deliler gibi basmak.
-Kabak (?)
-Üç Nova.
-Ka-se
-AGA !!11!

Sosyal ağlarda paylaş

İki kelimede ben yazim bari vall bizim iş yerinde de ko bi çocuk var her ko cu gibi o da dünyanın en iyi oyununda oynadığını zannediyor. Bende seneler önce pac man oynadığımda çok iyi pvp si var diyebilirdim. Her neyse ben wow oynarken kafede ko cular gelip bana abi bunların hepsi büyü mü ( ui deki bütün iconları görüp ) soranlar oluyodu. Evet deyince adam şaşırıp bunların hepsini kullanıyonuz mu diye soruyodu yani lafın kısası eğer iyi pvp 2 büyü kullanıp malis denen defans mı ne düşürüyomuş oysa o zaman wowun ve diğer oyunların pvp inanılmaz oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...