Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

warlock destruction talent seçimi

demode

Öne çıkan mesajlar

380haste
282 hit
25 crit
2170 up ile oldukça başarılı.
Denediğim onca talentler arasında en iyisi diyebilirim.

Agony ile Molten core up time ile agony+corrutption up time ı arasındaki farkı bi hesaplamak gerekli.

Eğer arada fark yoksa, dediğin gibi, GCD yüzünden instant sbolt un bir faydası yok. Ama arada %10luk bir fark var ise bu ciddi bir fark yaratır.
Sosyal ağlarda paylaş

Crit konusunda ne diyorsunuz? İmple ve devastationla gelen bir yaklaşık %10 ekstra crit olduğunu göze alaraktan; raid buffsız, balans druidsiz, firestonesuz falan ideal crit sizce ne kadardır?

Bir de bende mesela 368 hit rating var, catacalysmle cap'a dayanıyor işte eğer yanılmıyorsam da bana çok overload yapmışım gibi geliyor, kimsede benim kadar hit yok, hit veren totem falan kalkmamışmıydı, hit bufflayan birşey var mı şuanda raidwise, draenei demeyin horde oynuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

CuteButPsycho said:
Patch 3.0.8 PTR Notes
* Backdraft now also reduces the global cooldown of your next three Destruction spells by 10/20/30%.
* Chaos Bolt damage has been increased (from 1036-1314 to 1243-1577 for Rank 4).

belki şimdi deep destruction işe yarayabilir.

%5 fire dmg increase, %5 fire crit'i karsilayamaz bu buff. Ne zaman chaos bolt'un CD'sini indirirler, o zaman deep destro is yapar.

Bu arada hit sormus biri, %17'yi yakalamaya calisiyorsun toplamda. Bu senin raid setup'ina gore degisecegi icin birsey diyemiyorum su kadar lazim bu kadar lazim diye ama ben 262 kullaniyorum normalde, 3 talent 3 spriest 1 de draenei den gelince toplam 17 ediyor.

Ideal crit konusuna gelince ideal'i yok bunun, ne kadar cok o kadar iyi. Ama umarim bundan "crit abanmaliyim" gibi bir mantik cikartmazsin :) 25-35 arasi biyerlerde dolasir crit degerleri genelde. Su aralar 35ler hayal tabi, kaldi ki dmg > all su an, biz 70 ten 80 e lvl atlarken haste ve crit 1/2 den fazla efektifligini kaybetti, ama dmg hala dmg. Ben anlamiyorum nie hala gerizekali gibi tbc gemlerine oranli gemler var oyunda. TBC'deki 1 dmg hala 1 dmg ama 1 crit suan 0.5 crit bile degil. Kim niye kullansin ki simdi haste crit filan? 9dmg 8 haste VS 19dmg, bi tane gecerli sebep gostersin blizzard bana 19dmg yerine 9dmg 8haste gem'ini kullanmam icin. Yap sunu 9dmg 16 haste, bi anlami olsun gem'i kullanmanin.
Sosyal ağlarda paylaş

Spec gayet güzel, alışınca daha rahat anlaşılıyor fark. Aggro konusunda da sorunu buldum, bizim tanklar slackerlık yapıyormuş haha. İki tankla konuştuk raidden sonra o zaman itiraf ettiler. Çünkü son raidde benim aggro almama yakınken birden çoşuyordu adamların tps leri, raid sonrasında konuşunca itiraf ettiler. Ayrıca %35 crit+ wrath totemle tadından yenmiyor bu spec. Geçen patchwerkte hunterla başa baş gittik en sonda life tap yaparken fark attı, o arayı kaparken 5k farkla 1. oldu adam ama dps si düşüktü benden eheh. Hunterların nerfinden sonra da herhalde 1.liğe oynar her lock artık eh.

Yarın net iyi olursa 4xT7 bonusuyla denemeyi düşünüyorum, nasıl bir fark yaratacak acaba set bonus diye. Tek endişem life tap yapıp gcd ye sürekli yakalanmaktan dps kaybı olacak gibi geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

4x t7 bonusu demişken bir low-rank life tap rotasyonu falan kullanıyor musunuz?

Bir de bu meleeler çok mu süper oldu, yoksa sadece bizimkiler mi öyle, beni mi nerflediler, ben mi focuslanamıyorum eskisi gibi oynayamıyorum ne yapıyorum.. Nasıl bu kadar iyi damage çıkarıyorlar, ben niye bu kadar haste potiondı fire seeddi flame capdı kasmak zorunda hissediyorum şimdiden her seferinde? Sizde durumlar nasıl :P
Sosyal ağlarda paylaş

4parça t6
4parca t7.5 kullanıyorum.

Drop konusunda şansız oldugum için sadece lvl80belt ve rep ile alınan bot war. 2sini kullanıp %6 incinirate bonusunu silmek içime sinmiyor.
http://wowwebstats.com/rz1djwv2xzgae?s=506716-538551&a=x21ef36d#abilities
son pw stats. Moonkin ve elemental shamansız anca bu akdar :S
Sosyal ağlarda paylaş

Dün dayanamadım, affliction respecledim. Galiba ben oynayamıyorum bu specle, total dpsde trashı addı da katınca tamam fena değilim de dün guildielerden biri affliction specle benim geçebilmek için günlerdir bir taraflarımı yırtıp da yine de geçemedeğim meleeleri geçip ikinci üçüncü falan oldu çoğu fightda. Çok hayvan bir warriorumuz var, onu artık ayrı tuttuğum için vay anasını dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Pyro said:
Spec gayet güzel, alışınca daha rahat anlaşılıyor fark. Aggro konusunda da sorunu buldum, bizim tanklar slackerlık yapıyormuş haha. İki tankla konuştuk raidden sonra o zaman itiraf ettiler. Çünkü son raidde benim aggro almama yakınken birden çoşuyordu adamların tps leri, raid sonrasında konuşunca itiraf ettiler. Ayrıca %35 crit+ wrath totemle tadından yenmiyor bu spec. Geçen patchwerkte hunterla başa baş gittik en sonda life tap yaparken fark attı, o arayı kaparken 5k farkla 1. oldu adam ama dps si düşüktü benden eheh. Hunterların nerfinden sonra da herhalde 1.liğe oynar her lock artık eh.

Yarın net iyi olursa 4xT7 bonusuyla denemeyi düşünüyorum, nasıl bir fark yaratacak acaba set bonus diye. Tek endişem life tap yapıp gcd ye sürekli yakalanmaktan dps kaybı olacak gibi geliyor.

Hunterla basa bas mi gittin? Kac dps'le oynuyor bu hunter? Bizim deify bana 700dps fark atti son patchwerkte.

Sosyal ağlarda paylaş

Bu akşam hayırlısı ile 80 olucam ve tekrar PvP hayatıma başlayacağım. Arena ile eskidende ilgilenmedim şimdide pek ilgilenmeyeceğimi düşünürsek %90 BG ağırlıklı bir PvP için hangi speci tavsiye edersiniz?
Alttakileri çok hızlı şekilde netten buldum. Eminim daha birçok PvP speci mevcuttur. Şu an için yavaş yavaş kemikleşmiş PvP specleri hangileri ve elbette ölümcül soru eski SL/SL spec şu an hangi hali almış durumda?
Özellikle 23 14 34 hoşuma gitti gibi ama denemediğimden emin olamıyorum.
Teşekkürler

57 14 0
http://www.wowhead.com/?talent=IfxMrurukiVMcstbxczchttp://www.wowhead.com/?talent=IfxMrurukiVMcstbxczc

37 24 0
http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/warlock/talents.html?1500222312231102000002050030133250100501300000000000000000000000

23 14 34
http://talent.mmo-champion.com/?warlock=552010152200313010300000000350012031023111000000000000205003011200000000000000000

30 41 0
http://www.wowhead.com/?talent=IbxzrdrukVZbxczsgRqcsMz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...