Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dalaran bu mudur?

Buyse

Öne çıkan mesajlar

nerde abi efsanevi büyücü şehri dalaran nerde şu andaki eminönü kıvamındaki mekan. yer gök vendor, naptı rhonin çulsuz mu kaldı da kiradan mı geçiniyor nedir yani. büyü ile ilgili tek şey archmage kıyafeti giymiş guardlar. hiç bir albenisi yok şehrin, meydanı yok mesela. Adal'ın şehri oraya göre çok daha anlamlı geliyor bana şimdi.
Sosyal ağlarda paylaş

oyunun en iyi dizayn edilmis sehri

sewer muhtesem olmus meydanda var basbaya sehrin ortasinda hatta banklar filan var

yukardan ucarak filan bakinca ahrbiden aha super sehir diyorsunda ufak olmus tabi ancak buyutseler bu defa oyun dunyasi ile orantisiz kacicakti sonucta su haliyle bile alteractaki bubble a nasil sigiyordu diyenler var
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:
nerde abi efsanevi büyücü şehri dalaran nerde şu andaki eminönü kıvamındaki mekan. yer gök vendor, naptı rhonin çulsuz mu kaldı da kiradan mı geçiniyor nedir yani. büyü ile ilgili tek şey archmage kıyafeti giymiş guardlar. hiç bir albenisi yok şehrin, meydanı yok mesela. Adal'ın şehri oraya göre çok daha anlamlı geliyor bana şimdi.

ehem dalaranın büyük bir kısmı warcraft 3 döneminde archimonde tarafından yıkıldı sehir yeniden insa edildi zaten normal bence suanki hali..
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:
Buyse said:

ehem dalaranın büyük bir kısmı warcraft 3 döneminde archimonde tarafından yıkıldı sehir yeniden insa edildi zaten normal bence suanki hali..

http://www.youtube.com/watch?v=I3BxvHhz4XQ
Sosyal ağlarda paylaş

Dalaran'ı hiç sevmedim ben de. Saçma bir dizayn olmuş. Hakkaten tam Eminönü, kapalı çarşısıyla sokaktan müşteri çeviren satıcı tarzı vendorlarıyla falan. Üstelik inanılmaz kasıyor bilgisayarı.

Shattrah'ı da beğenmemiştim ben.

Yine en güzel şehir Stomwind heralde. İkinci sıraya da UnderCity'i koyarım.

Silvermoon, Oggrimar falan gereksiz derecede büyük ve düzensiz şehirler. Oggrimar bi nebze daha iyi. En azından banka - ah - mailbox üçgeni çok rahat. Tek sorunu arka taraflara gidene kadar iki saat koşmak. Silvermoon'a olabildiğince uğramamayı tercih ediyorum. Fazla büyük, ve çok gereksiz. JC için habire uğruyodum 300leyene kadar, allahtan kısa sürede bitti o işkence. Thunderbluff bayıyor. Ironforge fena değil. Geri kalanların lafını bile etmeye değmez.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...