Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DK OP?

Unbannable

Öne çıkan mesajlar

DK ın en rahat olayı 5 tane dk ile party kurup hiç healer, tank filan olmadan dungeonı rahatça bitirebilmeleri=)
Hem healerın manam bitti su içicem, tankın kalkanım çizildi repaire gidicem dırdırı da yok, çatır çutur girişmek bodoslama dalmak serbest filan, çok eğlenceli=)
(tabii outland dungeonlarında geçerli bu. zorlaşmaya başlayınca pek mümkün olmaz, en azından healer filan gerekir doğal olarak)
Sosyal ağlarda paylaş

herkes Dk açmıyor.Oynamak isteyenler aynı anda açtığı için class bazında göze fazla görünüyor.Denge olarak baktığında bi serverda 100 pri 100 rogue 100 warrior vs. varsa misal, yeni class dahil olduğunda 100 death knight girdi olucağı için hepsi aynı anda kasıcak lvling zonelar deathknight kaynıycak doğal olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

Herkes DK açıyor. Kimi gerçekten oynamak istediği için, kimisi meraktan, kimisi "Abi DK herkesi dövüyomuş güçlüymüş" diye duyduğundan, kimisi "abi dk questleri çok gaz" diye coştuğundan, kimisiyse "oyunun parasını verdik her şeyinden yararlanalım bakalım" mantığından. Ama eninde sonunda level 55+ karakteri olan herkes bir DK açıyor neredeyse. Ha 5 dk oynayıp bırakan da var şimdiden 80'lemiş olan da var. Ama genel olarak bi karakteri görüp tanımak için 70e kadar falan oynuyorlar, haliyle özellikle outlands etrafta hellboar kesen dk larla doluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

arms warrior cok iyi olmus ya bu arada
lvl 35'im, bugun bana saldiran 44 shammy'i kestim, oncesinde 37 paladin kestim yine bana saldiran.

artik 2h kullansan bile berserkerdasin gibi bir olay yok ilk olarak, rend dunyanin en salak spelliyken arms icin efsane olmus.

bu kadar iyi beklemiyordum yahu, whirlwind axe'i alinca lvl 30 da arms respecledim, daha iyi 2 1h bulana kadar da boyle kalicam gibi gorunuyor ms gelince nolacak acaba. ww axe a TBC enchant flan da basinca efsane oluyor bu arada o levelda :)
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:
blizzard da artık cc kullanılmadığının farkına vardı, bütün heroicleri aoe alıyoruz zaten,
içinde her pack 4 mob olduğu instancelarda unholy olarak rahat birinci oluyorum dps de
tanklarkende evet dün artık tanka specledim
26k armor 27k hp %55 de pasif dodge parry miss var

Bu blizzardın çok basit bir hatasından kaynaklanıyor aslında (belkide hata değil artık böyle olsun istiyor) moblar gerçekten çok komik derecede az vuruyor, full mavi itemli bir tankın heroicte aynı anda 3-4 mobun verdiği hasara dayanması ultra saçma.

TBC'nin ilk dönemlerinde yarı epikli tanklar bile, 2 tane mob tanklamak zorunda kalınca zorlanırdı heroiclerde. Şimdi ise healer itemli druidin üstüne 3 tane mob koşuyor, druidimiz ayı oluyor ve 10 saniye boyunca gayet rahat AoE içinde durup mobları öldürmemizi bekliyebiliyor. 1 mob mage'in tepesine biniyor, heal gelirse öldüremiyor. Ben heroic BF'de bile 12k yediğimi bilirim TBC'de.
Sosyal ağlarda paylaş

Affli Warlock kasıyorum şu an lvl 64. Outland e geçtiğimden beri her yarım saatte bir periyodik olarak DK dalıyor. Ve %90 oranla kesiyorum. Sonra res/kill çekiyorum :) sinirden deliye dönüyorlar kaçmaya çalışıyorlar , kaçırmıyorum.
Geçen günde arkadaşımla mesajlaşıyorum, arkadan paladinin biri geldi bir iki vuruşta yatırdı. Sonra geldim adamı buldum aldım elime , hp si yarıya düşmüştü ki, baktım herif lvl 71. Neyse dedim çoluğuna çocuğuna bağışlıyayım. Adamın şaşkın bakışları arasında yürüyerek ayrıldım :)
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:
blizzard da artık cc kullanılmadığının farkına vardı, bütün heroicleri aoe alıyoruz zaten,
içinde her pack 4 mob olduğu instancelarda unholy olarak rahat birinci oluyorum dps de
tanklarkende evet dün artık tanka specledim
26k armor 27k hp %55 de pasif dodge parry miss var

blue post attılar bu konuyla ilgili. Artık lvl almak icin dungeonların kullandılgını goruyoruz ve buda guzel birsey dediler. Yanlız dungeonlarda aoe olayını takip ediyoruz, shaman ve bir kac classa daha aoe'de kucukte olsa yardım edecek birseyler vermeyi planlıyoruz ama baktıkki butun playerlar dungeonlarda aoe kullanıyorsa ve bunu tek yontem olarak goruyorsa, bu konuda bıraz duzenleme yapacagız, diye bir post attılar.
Sosyal ağlarda paylaş

Dün ilk defa death knight'ın tank olduğu heroic (VH) yapma fırsatım oldu (healerım bu arada). Gördüğüm kadarıyla aggro konusunda bir sıkıntıları yok, yeşil-mavi karışımı eşyalara rağmen çok rahat bir zindan geçirdiğimi söyleyebilirim. Ki zor bosslardan birisi, Ichoron gelmiş olmasına rağmen.
Sosyal ağlarda paylaş

Warchief said:

Denge konusuna gelınce blizzarda gore her zaman esıt class gucunu hedefler ve bunu buyuk olcude gerceklestırır.Gerısı player faktorudur.Zor mesele :)

4 senedir su oyunu oynuorum abartısız, burda veya herhangi bir wow forumunda, =esit class gucu= kavramının blizzardda oldugunu soyleyen ılk kısı sensın;)
Sosyal ağlarda paylaş

raistlinthewiz said:
Warchief said:

Denge konusuna gelınce blizzarda gore her zaman esıt class gucunu hedefler ve bunu buyuk olcude gerceklestırır.Gerısı player faktorudur.Zor mesele :)

4 senedir su oyunu oynuorum abartısız, burda veya herhangi bir wow forumunda, =esit class gucu= kavramının blizzardda oldugunu soyleyen ılk kısı sensın;)

bendende wc e +1 o zaman

maksat sen gör flm =)
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun denge olayı belli aslında. Hiçbir zaman olmayacak :) Bir hafta druid OP, bir hafta priest. Herkesin eşit olması için, herkesin aynı abilityleri ve talentları kullanması lazım. Başka türlü zor, en azından en basite indirgersek bir healer ile bir dps asla eşit seviyede olamaz. Ki oyun bundan çok daha karışık.
Sosyal ağlarda paylaş

O tam olsa olurdu. Taş kağıt makas kavramı olmadı bu oyunda. Bazı classlar bazı classlara zayıftı, geri kalanlar ya çok ezikti yada ezendi. Tam bir taş, kağıt makas dengesine zaten razı pvp camiası. Druid'in, rogue'un antisi neydi ki şimdi koca expansion boyunca?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...