Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Her novada spell reflect açıyorum artık refleksif olarak, tamamen adamların gcdlerinden çalma amaçlı, yoksa tek deep freezede 15k üstü dmg alıyorum. Bir de yanlarında lock, shaman falan varsa nova görünce hemen şuursuzca caste başlıyor, magein spell steali yanında locka da kombosunu yolluyorum gerisin geri.
Sosyal ağlarda paylaş

Warlockun tek numarası var onun dısında yakaladınmı üttürüyorsun. Ama mageler insanı maymun ediyor yakalıcam diye diye.
Geçen gün bakir bi mage buldum forumlardan okumuş warlockları yiyoz cıtır cıtır diye herhalde. AVde koşarken yanımdan gecti bende refleks olarak corr attım. Bu hemen attan atladı o anda DC yolladım diger dotları doldurdum spellock sonrası fear bastım adam bi anda yattı. herhalde baya acemi bi magedi yani ne iceblock ne trinket hicbişi kullanmadı. Baya bi zevk verdi hehe.
Ama benzer şekilde ben daha trinkete basacak zaman bulamadan yatıran maglerde mevcut :P

Bu arada sadece AV yapan bi warlock için kaç resilience yeter fikri olan varmı? Su an için 920 res falan var ama iraz gereksiz gibime geliyor AV için o kadar res yani bi kısmını acaba spellpoweramı donsem diye dusunuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Sadece av yapıyosan pve setle gir bence, sonuçta tamamen gank üzerine kurulu. Ben hiç bir bgde 1v1 kaldığımı hatırlamıyorum.

@Xunn. abi deep freeze atıyor adamlar o zaman da, zaten deep freezeleri cd'de falansa dediğin gibi yapıyorum frost bolt cast etmeye başladığında son 0.1 0.2sn'de falan o günkü latencyme göre basıyorum reflecte. Ama deep freeze varsa adamlarda bir sn düşünmüyorum bile.
Sosyal ağlarda paylaş

Ambush spamleyen ganker speci gibi geldi bana :P , sonuçta imp bs. yok crit vurmadığında bsnin bir anlamı yok. Imp. gouge almış, bunun da en büyük faydası tekrar hide olmaya yetecek out of combat + hide süresini veriyor olması. Demekki arkadaş ambush spamlıyor, buffın süresi bitince gouge atıp tekrar ambush atıyor, gg.

Çok keyifli olur bu specle duel yapmak bence. Bir de longshanks'ın dediği gibi bg'de pew pew diye gezer rogue bu talentle.
Sosyal ağlarda paylaş

HolyRaider said:

priest ve shamanda performans sorunu yok. ikimiz de tecrübeliyiz arena konusunda fln, tbc zamanından kalma gerçi de. paladin biraz tırt olabilir onu görücez :)

2v2 partnerim retri palaydı, şahsen seni koruma bazlı oynarsa biraz, cok iyi bi setup. 3v3 de kurduğunuz setup ile çılgın atar gibime geliyor, enc shaman'ın pvpsini konusmaya gerek yok.

nerf shaman pls.
Sosyal ağlarda paylaş

HolyRaider said:

enc mi elem mi? biz elem dedik enc daha mı iyi?

Şöyle şimdi, enhance 45sn'lik çılgın bir nuke'e sahip. Targette heal reduct. falan varsa healerin o dmg'i heallemesi neredeyse imkansız o yüzden cd yakıyorlar (protection, pain supp. etc.) daha sonra da def. cd'si kalmamış oluyor karşı takımın parçalıyorlar. Ama sizde wound yok o yüzden ne olur ne biter bilemiyorum. Paladin yerine bir hunter ya da warrior çok daha iyi olabilir sanırım.

Elemental shaman-retri de şöyle olur, burstü denk getirirsiniz, adamlar ne olduğunu bile anlamaz. Frost shockun 700resiye 6.5k vurabildiği şu günlerde çok ilginç rakamlar görebilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...