Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Şu an faceroll olan class warrior, ghostpulse ve sct kuruyorsun, ekranda ikonu çıkana basıyorsun adam ölüyor (warriorum da var ordan biliyorum :P). Abartmıyorum. Dün gece 1500 ratinge çıktık 3v3'te mmr 1700 civarı oldu sanırım hep o düzeydeki takımlar geldi; yalnızca 1 warriorun stance değiştirdiğini gördüm, 1 warrior da spell reflect attı cycloneuma. Diğerleri charge OOoo, hamstring OOoo, MS, Rend, OP, Bladestorm pew pew e bu adamların hepsinde en az 2-3 parça furious ve furious wep vardı. Adamların zaten white hitleri 2-3k vuruyor, üstüne MS var healleyemiyorum kendimi. DK gariplerim scourge strikela 4.5k falan critliyorlar bana max, zaten dotlarını whitelarını falan hissetmiyorum bile, herhangi bir healing reduceleri de yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Deadwool aynen dediğin gibi, 2v2'de hunter-druid'e 1.3m dmg yaptım ki bu maçta hunter 500k anca yapmıştı. Bırak birisini öldürmeyi, öldürmeye yaklaşamıyorsun resto druid güle oynaya heallıyor. Neredeyse hotları out dmg edemiyorsun, SS'ler 4-5k arası tabii oda critlerse. 3v3de dk yine iş yapar ama 2v2de acı çekmekten başka bir işe yaramaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Biz zaten bıraktık 2v2'yi. 3v3'de paladin arkadaş var çekirdekten yetiştiriyoruz, kanadı ne zaman açacağını öğrendi 1500'ü geçtik işte xD Şimdi dispellemeyi öğreniyor 1650 olup trinket alacağız, önümüzdeki hafta da hand of sacrifice açmaya başlayacak 1800 wepler, sonra önümüz açık zaten :P

Evet, mmr'ın yüksek olması daha iyi, mmr değerinize yaklaşana kadar daha yüksek puanlar alırsınız, tabii daha yüksek rating takımlar çıkar karşınıza o ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

Warrior'a hiç girmiyorum canım. Rogue'u gördüğü anda charge + BLADESTOOOOOOOOOOOORM boom dead. Resmen roguelar ya ölüyor yada can çekişme stancinde kalıyor bladestormdan sonra. Ve CD'si çok çok kısa benim kanaatime göre.

Paladin DK Warrior takımları gerçekten çok sinir bozucu mesela. Taktikleri: CHAAAAAAAAAAAARGE, BLADESTOOOOOOOOOOOORM. Lol zerged.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

Masquerade said:

:p

Hayır bari oynamıyon, ahkam kesme ^^

Ben s5 op zamanlarında oynayamadım dk'yı. baya bir hero imiş ki baya bir nefret var sanırım classa hala. insanlar dk buff görünce flame olmuş official forumlarla da. hahhaa.

I c wat u did thar. Artık imba değiller ki, banane içerikli bu post amacına ulaşmamalı, ulaşamaz.

DK faceroll, rofl.

xunn nesi faceroll abi.
ne scourge strike 7-8k critliyor, ne lolplague hot siliyor, 1 dakika cd ile %80 damage reduction lololol yok (%40 boneshieldz, %40 icebound fort tarih oldu)

aksine shaman totem stomp tarih olunca, diseaseler can çekişiyor. adam totemi atar atmaz 1 disease kafadan gidiyor.

öte yandan 2v2'de healer kesmek zaten RNG lere kalmış DK için. Tank palalar zaten /lol çekiyor.

Bu yüzden scourge strike'a %9 crit vermişler 3.2.2'de. ayrıca GC efendi, totemlerin disease silmesi, sizin plague strike ile hot silmeniz gibi, evet demiş. inc cleanse totem nerf galba. =P
Sosyal ağlarda paylaş

Arkasında dispel dispel purge purge purge diye spamlayan classlarla oynuyor warriorlar 3v3te.

Rogue feint atacak energy buldu attı diyelim şansa bala (roguelar artık koşarken falan FoK spamlıyor adasf) kaç ww'den kurtaracakki adamı hepi topu. Bana %50 phis. reductlu druidimle 3k 3k falan vuruyor critledi mi, bir de white vuruyor 2 kere bladestorm açıkken. Rogueların yapabilecekleri en baba şey sprint falan açıp kaçmak ki warriorun yanında paladin shaman vs. varsa o da yalan oluyor direk.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bladestorm yeni yeni piyasaya çıkarken rogue oynuyordum, adam tepemde hamstring-ms-bs açtığında vanish sprint bassam da %50 60 falan gidiyordu kaçamıyordum, stabil türk lagı zaten 8 yard rangei 12 yard falan yapıyor. Evasion wotlk'ta hiç işime yaramadı diyebilirim, hatta arms warriora evasion açtığım zaman adamın dpsi artıyordu.

Sonra shaman'a geçtim, bir süre shaman rogue oynadık, rogue'a heal yetiştiremedim bs açıldığında. Zaten tunnel vision yapıyorlardı genelde. LoS'uma girene kadar rogue bb.

Bu arada belirtmek isterim, masq. da ben de teee pretbc'den beri rogue oynadık, kağıt üzerinde çok fazla ability var ama pretbc'deki gibi açtığınız zaman fark yaratan şeyler değiller artık. Evasion bir kere yalan oldu, sprintten daha iyi mobility araçları var diğer classların, vanish buglı, düzgün atsanız bile her classta çok ucuz zilyon tane aoe var.
Warrior zaten yıllardır rogue üzerinde baskı kurabiliyordu işini biliyorsa, wotlkta gelen bladestorm snde 1 op gibi çılgın antirogue bufflardan sonra artık cdsi dolana ya da proclayana basabilen her warrior rogue kesebilir duruma geldi. Hem de healer vs. dinlemiyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

ya rogue sanki çok skill. eskiden yine zordu rogue oynamak. şimdi dismantle geldi, mutilate her taraftan vurulur oldu(lol).zaten tbc de mutilate oynayacaksan mecbur combat muti oynuyodun orda da imp sprint e falan veriliyodu. ne preparation ne bişey var. işte o zaman zordu muti oynamak. şimdi asıl faceroll rogue.
edik: ha bu arada warrior battlestancetan çıkmayıp oynuyosa bunun suçlusu blizzardan başkası değil
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ya rogue sanki çok skill.

Oyunun tartışmasız en skill-based classı. Nedenini uzun uzun anlatmaya gerek yok;

Çünkü en önemli ve hızlı kullanılması gereken, crucial skiller çoğu global cooldown'dan muaf.

Ben mage oynuyorum mesela, benim birini outskill etmem çok daha zor. Çünkü istediğim kadar hızlı basayım, eğer el yeteneği global cooldown'dan geri kalmadıgı sürece benimle aşık atabilir.

Durum roguelarda böyle değil, oldukça hızlı olmalarına müsade ediyor class mekanikleri.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

said:
ya rogue sanki çok skill.

Çünkü en önemli ve hızlı kullanılması gereken, crucial skiller çoğu global cooldown'dan muaf.

Durum roguelarda böyle değil, oldukça hızlı olmalarına müsade ediyor class mekanikleri.

bu rogue'u daha zor mu daha kolay mı yapar o tartışılır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...