Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

AJ forumlarına baktım da , warriorlar RP ye tavsiye istemiş, priler war/dru ya. yani iki taraf için de kolay bi eşleşme değil hata götürmeyen bi maç. şahsen warrioru heallamakta en çok ıkındığım maçlardan RP, o kadar kolay yenilmeniz yani war/dru yu direk lose olarak görmenize ben şaşırdım.

ha bu arada
yarın furious t1 alıcam ama staff mı alsam mace mi alsam karar veremedim. spell power veren pvp trinketini aldım resi 911 den düştü 830 lara ama 111 sp arttı, şimdi karar veremiyorum staff alıp biraz SP kaybederek diğer statlara takviye mi yapsam yoksa SP abanmaya devammı etsem?
karakter
Sosyal ağlarda paylaş

ben spirit staffını alıp hemen furious armorlara koşmak istiyorum, hateful dan büyük upgrade olacaklar, mace+oh için bekleyemem.

silahlarım tam face palmlık şu anda.

30 hit kaybedicem, biraz gem ile telafi ederim. resilience olarak 800 ün altındayım ama şu anda büyük problem olmuyo. staff ile 850 falan olacak.

edit: sende zaten deadly off hand varmış, bence furious mace al, statların zaten iyi, resilience ve staminan sağlam, spell power ftw.

hem staff çok güzel görünmüyo :(
Sosyal ağlarda paylaş

Warrior'ımla biraz oynayayım dedim. Aman tanrım diyorum. Akıyor. Mage'lere bile abanıyorum, nefes aldırmıyorum. Ki mage'imle 4 tane warrior keserdim aynı anda, o derece kontrolü vardı magelerin warrior üstünde.

Druid bulayım, akayım, bide warriorla glad'ımız olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

The way of warrior

Mail, Cloth nedir ben Plate giyerim
Yine de her classtan 3 kat daha mobilim
Seke seke çaydan geçerim
Bladestormla semazen gibi dönerken
4k 4k Whirlwindleri dayarım.

30 sn cdlu Shadowstep'i baseline ability olarak rogue'a vermeye çok görenler warriora 30 saniyede 2 charge 1 intercept veriyorlar, heh.
Sosyal ağlarda paylaş

Öncelikle merhaba,resto shamanla +800 civarı resil,2150 sp, ~21k hp ile oynuyorum.(2xsp trinket), partnerim arms warr.(700resil/16str tüm soketlerde) Ve soru(n); 2x plate takıma karşı neredeyse hiçbirşey yapamıyoruz..Bir düşündümde; neredeyse değil hiç birşey yapamıyoruz. Özellikle dk-pala(all specs) takımları. yok yahu yok,olmuyor. 8-) bu arada evet, hala çok var onlardan :o

edit
/son mesajları okudumda hep bi drood-pri tartışmaları var.. Caydım, demicem bişey.(:P)
Sosyal ağlarda paylaş

Üzgünüm ama DK Priest'in yüksek ratinglere gelmesi biraz zor. Çünkü aşırı agresif oyunda Rogue Prieste çalışırken DK'nın priesti kesmesi biraz zor. Ancak aşırı derecede critleyip, MF+Strang+Pet Stunla bişiler yapabilir. Ancak priest dwarf'sa belki uzaklaşabilir rogue'dan.

Shamanlar için de üzgünüm, Druid Priest Paladin çok daha iyi healerlar.
Sosyal ağlarda paylaş

AJ - warrior forumlarından alıntıdır. Hadi subjektifsin de bari biraz mantık olsun söylediklerinde. En çok da warriors should have better mobility than mages'e güldüm.

"Hell yes warriors should have better mobility than mages, do we have sheeps? Do we have ranged snares? Do we have imunities or pets?

Different classes.

Juggernaut is fine, simple because:

A) Warriors need mobility, either by charging in combat on a low cooldown, or by being able to remove snares (and most cc's like roots/novas/cyclones) better other than a one'n'half minute cooldow.

B) Mortal strike damage is BAD, it is horrible if compared to ANY other class strike, so, having a single crit every 12-15 seconds sounds more than ok to me."

Edit. C/p becerememişim hehe
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:
AJ - warrior forumlarından alıntıdır. Hadi subjektifsin de bari biraz mantık olsun söylediklerinde. En çok da warriors should have better mobility than mages'e güldüm.

"Hell yes warriors should have better mobility than mages, do we have sheeps? Do we have ranged snares? Do we have imunities or pets?

Different classes.

Juggernaut is fine, simple because:

A) Warriors need mobility, either by charging in combat on a low cooldown, or by being able to remove snares (and most cc's like roots/novas/cyclones) better other than a one'n'half minute cooldow.

B) Mortal strike damage is BAD, it is horrible if compared to ANY other class strike, so, having a single crit every 12-15 seconds sounds more than ok to me."

Edit. C/p becerememişim hehe

Ahahahaha nasıl bir beyin kusmuğu bu böyle.
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:
Üzgünüm ama DK Priest'in yüksek ratinglere gelmesi biraz zor. Çünkü aşırı agresif oyunda Rogue Prieste çalışırken DK'nın priesti kesmesi biraz zor. Ancak aşırı derecede critleyip, MF+Strang+Pet Stunla bişiler yapabilir. Ancak priest dwarf'sa belki uzaklaşabilir rogue'dan.

Shamanlar için de üzgünüm, Druid Priest Paladin çok daha iyi healerlar.

Ne pri
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...