Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

2k+ üzerinne çıkan DK palalar hala hayvan.

Köpek gibi turtle yapıyorlar, peeling desen DG chain of ice. Desecration arena spaceinin 1/3 ünü falan kapsıyor.

Bir de double dpsler üzüyordu, bir kaç maç için mutilate oynadım. 4-0 falan yaptık sonra bıraktık 2150'de.

Çarşamba devam artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:
Frostwhisper.

Adam 2 sene dwarf priest oynadı sonra horde rerolledi, bir yandan da rogue la raid yapıyor. Adam baya iyi bence

Yalnız gelmeye karar verdiysen konuşalım da sonra yine middle fingeri alma

Olur konusalım.

Lakin şimdi eşşek gibi transfer cooldown beklemem gerekecek benim, hah. Birde latency nasıl frostwhisper'da?
Sosyal ağlarda paylaş

Xunn bugün YF'yle 60-80 msle oynadım bütün gün.

Masq patchten beri deep sub hiç denemedim. Ama hala rootedken shadowstep atamama direk olayı öldürüyor. Mage, Resto Druid, Shaman falan geldiğinde hep rootlusun zaten. Bön bön bakıyosun. Ne nerves of steel var, ne fleet footed stundayken ağzını doldururlar rogueun direk afedersin.

Bir de shadowdance olduğunu anladıkları zaman kimse trinket kullanmaz zaten hiçbirşeye.

Combat son 100 ratingde zorlamaya başlamıştı. Mirrorları parçalıyor, melee healer teamleri tanklıyosun gayet güzel ama weapon yok abi... Millet en aşağı 170 dpslerle oynuyor, çoğu high rated team zaten ulduar weaponlarını aldı ben kıçıkırık 143 dps weaponla gıdıklıyordum. Bir de gerçekten prepin yokluğu double dpslere karşı üzüyor. Muti gittikten sonra tek yaptığım 2 vanishi ve cb'ı maçın ilk 15-20 saniyesinde patlatıp öldürmek oldu.

Bir kaç şey de setup üzerine yazayım.

Rogue Priest - S5 ten beri oynuyorum zaten. Priestin survivability ve mana efficiency aştı. Stunlıyken PS atabilme, self penance gibi süper utilityleri var artık. Undead rogue lock, rogue mage, iyi warrior druid ve dk paly üzüyor ama.

Tek isteğim şu killing spree'yi single target yapmaları ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada Mage Priest'te çok sakat bir comp olmuş. Prieste gitsen mage rahat rahat sheepleyip frostbolt spamlıyor, mage e gitsen zaten üzerinde duramıyorsun - bir de priest mana burnluyor. O da bayağı baş ağrıtacak..

Abi 710 resilience'a bir mage nasıl 6k frostbolt critler ya. Sana soruyorum Xunn duy sesimi
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:
Abi ooo o eskidendi.

Magein üzerinde duramıyorsun zaten chill ve root yüzünden

Onu geçtim mage e gitsen priest 10 tane mana burn atıyor benim priestime. Yoksa magee duelde attırmazsın fbolt bişi demiyorum.

Abim priest rogue > priest mage ama her şekil. Benim bildiğim shield + hot + dispel'le rogue ayakta kalır, ve hepsi instant olduğu için pillar abuse haktır. Aynısını yapamaz karşı takım dps'in mana bagımlısı olması yüzünden. Combatın başı mage rogue'a cehennem azabı çektirir, ama biter o. zaten rogue'dan ziyade priestlere bakıyor o combat.

kim daha çok mana burn attı kim pillarları iyi kullandı vs. Positioning > all skillz.
Sosyal ağlarda paylaş

Rogue okadar rezil bi halde ki.PvP de çoğu class ne set ne talent ne gem yapacağı belli iken roguelar tam bir belirsizlik içinde.Mutimi combatmı submı,t 7.5 mu deadly mi vs vs vs.Hepsi bir belirsizlik...

Demin Stormpeakste yaşadığım bir olayı anlatmak isterim ayrıca.Elemental shaman izle dedi.LvL 80 huntera CRİTSİZ 2.5 sn içinde 10K damage vurdu.Blizzard çıldırmış olmalı.
Sosyal ağlarda paylaş

Barathrum, benim elem. shamanım da rogueum da var da, rogue elem shamanı yiyor, aynı şekilde hunter da. Eskisi kadar kolay değil tabii ama yine de alıyorlar büyük ihtimalle.

10k dmg de az 2.5sn de :P , 1.5k fire shock + Elem mastery CD + 5k lightning bolt (crit, kesin gibi) + 7-8k lava burst (crit, kesinlikle) + 600 fire shock tick + 3. sn'ye kalırsa 4k civarı frost shock 18.5k dmg vurulabiliyor 3sn civarında. Tabii genelde shaman görenler lak diye silence falan yapıştırıp cc'lemeye çalışıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben rogue kötü demedim.Rezil dedim.Yazımı okursanız neden rezil dediğimi görürsünüz.Bir classla zevk alarak oynayıp kesmek var bide rezillik çekip kesmek var.Rogueun pvp talenti şudur pvp seti şudur diyemezsin şu an.Bu belirsizliklerde yoruyor playerı.Bunada şükür hiç olmazsa adam kesiyorum arena vs atıyorum roguela.

Elemental shamanı kesemiyorum demedim ki.Sadece damageinin nekadar abartı olduğunu söyledim lol.
Sosyal ağlarda paylaş

Allah allah.

Magein pvp specleri ARcane Frost
Priestin Disc Shadow
Warriorun Arms Fury
Druidinki Balance Feral Resto
Paladinin Holy Retri
Warlockun destro affli

Herkes rezil o zaman.

Pvp için ne kadar viable specin varsa o kadar çok yönlüdür class. Her specin pozitif yönlerini abuselayıp negatif yönlerini nötrlemek de oyuncunun olayıdır.
Sosyal ağlarda paylaş

3 parça Deadly ve bilimum sayıda Hatefuldan oluşan bir Holy PvP gearım ( paladin ) var. Lütfen biri bana Discipline Priest'i teke tekte alabilecek bir taktik söylesin, kafayı sıyırıyorum. 505 resilience'a rağmen çatır çutur yakıyor manayı, divine plea de kurtarmıyor Seal da Judgement da kurtarmıyor. Blood Elf olduğum için silence var, o da zaten bir kere kullanımlık oluyor teke tekte, bilemedin iki o da mana toplamak için biraz. Arkasına geçsen yok, önüne geçsen yok. Debuff desen başka bir dert.
Sosyal ağlarda paylaş

Seal of righteousness ve ya Vangeance kullanıcaksın tek kaldığında. Vangeance daha iyi olur. Absorbu indiği anda cooldownların hazırda olucak. Bu aradada wisdom judgeliceksin.

Absorbu inipte canı böle %60 %70lere düşünce. Direk stunlıcaksın, çıkamadan kanatlar Divine Favor shock judgement üçlüsü panik olduğu anda Arcane torrent ve ikinci judgement + hammer. Ölecek büyük ihtimalle. Senin onu kesebilme olayın dibinden ayrılmıcaksın ve en önemlisi chain reaksiyon vericeksin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...