Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Dün gece 5v5 2k+ ya hotter streakle girelim derken benim net arenaya girdikten sonra kopmaya başladı ve 5-0dan 5-4, 1941'den 1870'e indik.

Aradım ttneti kadına diyorum ki veri akışı artınca net kopuyor, kadın diyor ki, modeminizin ışıkları net kopunca yanıyor mu.

ANNEN TTNET ANNEN
Sosyal ağlarda paylaş

En undergeared takımıyız herhalde. Nuh nebiden kalma daggerlarımla ve priestin full furious geariyle 2100 deyiz.
Bugün nasipse daggerlar geliyor.

2 aydan önce cacık olmayacak takımdan ama, gear direk cockblock. Sezon 2 aydan önce biterse nerd ragein kralını yaparım.
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:

En undergeared takımıyız herhalde. Nuh nebiden kalma daggerlarımla ve priestin full furious geariyle 2100 deyiz.
Bugün nasipse daggerlar geliyor.

2 aydan önce cacık olmayacak takımdan ama, gear direk cockblock. Sezon 2 aydan önce biterse nerd ragein kralını yaparım.

Aynı priestle 2300'e 2450 mmrdayız azizim, 2700lük mage priestler dize geldi hoh hoh hoh.

Gear çeksin merak etme spastik tsgler globallenmeyecek priestimizi.

Screen aldım, Death strike: 10980 mi ne vurdu priest'e.

Bravo tsgler, bravo Dk'in damage'ı yok diyenler.
Sosyal ağlarda paylaş

Karşına çıkan setupa göre. Mirrorlarda hemen hemen hiç dmg yok, alayına burn.

Benim priestimin ofansif olmasına bayılıyorum ben, hele druid takımlarına karşı warriorları defansif tiplerdense ilaç gibi geliyor o barkskin'e acımadan nukelamak. Blaknet silence'la bile patır patır inletiyorsun.

Ve dediğim gibi, abartısız icc 251 lvl wepli, 4 parça furious 1 parça pve giyen bir priestim var.

Gearlı olsa ranka koşucaz. Sezon sonuna anca inş. =/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...