Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

10 dakikada fazladan 1 tane dismantle atıyorsun. Glyph glyph dediğin o. Dismantle süresini 10 saniyeden 30 saniyeye çıkarmıyor.
1 dakika cooldownlı birşeyin dodgelanmasıyla mortal strike'ın dodgelanması arasında dünya kadar fark var. Shadowstep dismantle atıyorum ben garantiye oynamak için o derecede kritik.

Cuce said:
Cons said:

dismantle 0 energy
glyphi yok
cooldownı 1 dakka
genelde dodgelanıp parryleniyor zaten fgdffh

25 engery iste yahu,
glyph'i var sonucta etkileyen
cd side bahs, gecen glyphle etkileniyo
geneldse dodgelanıyo parryleniyo diye bisi yok, her skill ne kadar dodge parry yiyosa dismantle'da o kadar yiyo sonucta
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:
Yine Warrior hakkında. Anlaşıldı sen season1 de ve early season2de çelik çomak oynuyormuşsun mahallede Xunn, bilgisayar başında dilmişsin. Stunherald hegamonyasını, Warrior Paladin, Warrior Shaman domination'ını unut gitsin zaten. Shadowstep buffına kadar warrior hem roguedan daha iyi survivor'dı, hem daha mobildi hem çok daha iyi stunner'dı evet istediğin kadar hayır de buna Mace stun'dan DR immune olduğum zamanları çok bilirim. Damage'i da hayvanoğlu hayvan gibiydi, oooh Enrage procladı DW açayım ebesina sıçayım rogue'un ne güzel. Ömür boyu Rogue, Mage oynadıysan bilememen çok normal bunları, lets sheep warrior, nuke druid değil olay diğer setuplarda.

Vanish'i çok biliyorsun kullanmayı, Swing sırasında atma, havada ability varken atma diye sayıp dökmek çok eğlenceli sanırım. Yeni yılda tek dileğim var sizin iceblockunuz'da buglansın, swing sırasında ib açınca IB'a girip çıkın 1 saniye içinde. Bu arada vanish bug'ı TBC başlarında başladı vanilla wowda yoktu öyle birşey. 4 senedir sürmüyor o bug anlayacağın.

Mage'in 2-3dk cd'ı mı var ? Arcane barrage 2-3 sn di sanırım ?
Mutilate'de 10 energy'le süper spammable bir ability di mi ? 60 energy regen=6 saniye. AB'den daha fazlaymış Cd'ı.

Mutilate mutilate diye kan ağladınız. TBC'de kimselerin bu kadar pve gear'e erişimi yoktu, o yüzden pvp gearle 30% crite gelinceye kadar millet zaten resilience'ı oturtmuştu. Şu anda millet hem düşük resilience'la hem de yüksek pve gearle oynuyor zaten. Crit düşmeye başladığı zaman en çok etkisi azalacak buildlerden biri olacak mutilate. Dün disc priest retri paly geldi 3 kere, 2 sinde priest'i kesemedim. Adam shadowdance'e trinketsiz yakalandı, yine de ölmedi, BoP da almadı bu arada. Girdim baktım 900 resilience vardı. Buyur buradan yak.

Rogue, debuffer ? Master Poisoner'mı alıyor arenadaki roguelar Savage Combat'mı ?

Son olarak, millet hala world of roguecraft linkliyor, komik misiniz ? WotlK, TBC değil vanilla wowda geçiyor o video.

xunn said:
Arcane mage'lerin hayvanlığı 10k problast değil. Resilience2la bitecek onun hükmü kaçarı yok.

Asıl hayvanlık Arcane barrage. Ama rogue o damage'ı zaten mutilatele vuruyor, mage'in 2-3 dakika cooldownı var. Karşılaştırmak komik olur.

OP mi? Oldukça OP. 3 dps takımlarının gülü oldu arcane mage + rogue, tricks of the trade mi ne sağolsun.

Daha fazla ağla. Rogue oynarken warriorlı bir setupa yeniliyorsan L2P'den başka denecek yok valla kusura bakma. Ayrıca okuman da yok, 2-3 dakika Cd'yi pom pyro için dedim, imba olanın arcane barrage olduğunu zaten yazdım, sende quoteladın.

Ben daha fazla rogue QQ'su da çekemem draması da. Hadi kolay gelsin, daha fazla wall of text görelim ki okuayacak, gülecek birşey çıksın.

Ağlayan rogue arkadaş, priceless.
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:
10 dakikada fazladan 1 tane dismantle atıyorsun. Glyph glyph dediğin o. Dismantle süresini 10 saniyeden 30 saniyeye çıkarmıyor.
1 dakika cooldownlı birşeyin dodgelanmasıyla mortal strike'ın dodgelanması arasında dünya kadar fark var. Shadowstep dismantle atıyorum ben garantiye oynamak için o derecede kritik.

e sonucta prep dismantle etkiliyomu? etkiliyo bu kadar basit.

komiksin yanı, disarm'ın 1 dk cdsi yokmu? bladestorm'un 1.5 dk cdsi yokmu?

aman tanrım o derece kritikki hep über-pro oyuncular kullandıgı ıcın roguelar ezis.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:
Cons said:

dismantle 0 energy
glyphi yok
cooldownı 1 dakka
genelde dodgelanıp parryleniyor zaten fgdffh

25 engery iste yahu,
glyph'i var sonucta etkileyen
cd side bahs, gecen glyphle etkileniyo
geneldse dodgelanıyo parryleniyo diye bisi yok, her skill ne kadar dodge parry yiyosa dismantle'da o kadar yiyo sonucta

glyphi yok abi ne glyphi. prep resetliyor sadece dismantleı
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu hala ne gearından bahsediyorsunuz? Millet 3 parça deadly çoook rahat topladı. Herkes full season set, wep + shoulder olunca mı göreceğiz değişiklik? Aklınızı başınıza devşirin lütfen.

Benim takımımdaki tırt priest(Kaede kekbur) bile 3 parça deadly oldu ki ben oyuna girmedim hala 2 haftadır, nereden puan aldıda parça biriktirdi bilemiyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

İyice sıktın ağlama ağlama diye 3 yaşında çocuklar gibi tekrar tekrar söyleyerek.
1- Ben ağlamıyorum, warriorlar ağlıyor. Bunu, bu muhabbeti saçma sapan tartışmaya sürüklemeye çalışmayan herkes anladı bir tek sen anlamadın. Burada anlama zorluğu çeken bir tek sen varmışsın, çünkü Roguelar Op veya Underpowered şeklinde tek kelime etmedim son 2 gündür. Quote'layabilirsen bu topic'e roguelar hakkında hiçbirşey yazmıyorum.
2- Yazdıklarında Pom ve AP kelimeleri geçmiyor, ben müneccim olmak zorunda değilim herşeyi açık ve net yazmazsan.
3- Ben warrior takıma yenildim demedim.
4- Clos ve vanish dışında rogue hakkında birşey demiş miyim quote'la diye sordum L2P tarzında anlamsız bir cevapla karşılık vermişsin.
5- Herkes 800+ resilience kullanmaya başladığında bu oyun şu andakinden çok daha stabil hale gelecek. Üzgünüm ama buradaki bütün triplerini çok pis quote'larım o zaman.

Son olarak düzgünce tartışamayıp ortalığı germeye çalışacaksan seviyesizce hiç cevap yazma bence de. LoL L2P gibi saçma cevaplar yazacaksan bu muhabbetleri yapacak barrens chatte bol bol arkadaş bulabilirsin kendine.

xunn said:
Wispy said:
Yine Warrior hakkında. Anlaşıldı sen season1 de ve early season2de çelik çomak oynuyormuşsun mahallede Xunn, bilgisayar başında dilmişsin. Stunherald hegamonyasını, Warrior Paladin, Warrior Shaman domination'ını unut gitsin zaten. Shadowstep buffına kadar warrior hem roguedan daha iyi survivor'dı, hem daha mobildi hem çok daha iyi stunner'dı evet istediğin kadar hayır de buna Mace stun'dan DR immune olduğum zamanları çok bilirim. Damage'i da hayvanoğlu hayvan gibiydi, oooh Enrage procladı DW açayım ebesina sıçayım rogue'un ne güzel. Ömür boyu Rogue, Mage oynadıysan bilememen çok normal bunları, lets sheep warrior, nuke druid değil olay diğer setuplarda.

Vanish'i çok biliyorsun kullanmayı, Swing sırasında atma, havada ability varken atma diye sayıp dökmek çok eğlenceli sanırım. Yeni yılda tek dileğim var sizin iceblockunuz'da buglansın, swing sırasında ib açınca IB'a girip çıkın 1 saniye içinde. Bu arada vanish bug'ı TBC başlarında başladı vanilla wowda yoktu öyle birşey. 4 senedir sürmüyor o bug anlayacağın.

Mage'in 2-3dk cd'ı mı var ? Arcane barrage 2-3 sn di sanırım ?
Mutilate'de 10 energy'le süper spammable bir ability di mi ? 60 energy regen=6 saniye. AB'den daha fazlaymış Cd'ı.

Mutilate mutilate diye kan ağladınız. TBC'de kimselerin bu kadar pve gear'e erişimi yoktu, o yüzden pvp gearle 30% crite gelinceye kadar millet zaten resilience'ı oturtmuştu. Şu anda millet hem düşük resilience'la hem de yüksek pve gearle oynuyor zaten. Crit düşmeye başladığı zaman en çok etkisi azalacak buildlerden biri olacak mutilate. Dün disc priest retri paly geldi 3 kere, 2 sinde priest'i kesemedim. Adam shadowdance'e trinketsiz yakalandı, yine de ölmedi, BoP da almadı bu arada. Girdim baktım 900 resilience vardı. Buyur buradan yak.

Rogue, debuffer ? Master Poisoner'mı alıyor arenadaki roguelar Savage Combat'mı ?

Son olarak, millet hala world of roguecraft linkliyor, komik misiniz ? WotlK, TBC değil vanilla wowda geçiyor o video.

xunn said:
Arcane mage'lerin hayvanlığı 10k problast değil. Resilience2la bitecek onun hükmü kaçarı yok.

Asıl hayvanlık Arcane barrage. Ama rogue o damage'ı zaten mutilatele vuruyor, mage'in 2-3 dakika cooldownı var. Karşılaştırmak komik olur.

OP mi? Oldukça OP. 3 dps takımlarının gülü oldu arcane mage + rogue, tricks of the trade mi ne sağolsun.

Daha fazla ağla. Rogue oynarken warriorlı bir setupa yeniliyorsan L2P'den başka denecek yok valla kusura bakma. Ayrıca okuman da yok, 2-3 dakika Cd'yi pom pyro için dedim, imba olanın arcane barrage olduğunu zaten yazdım, sende quoteladın.

Ben daha fazla rogue QQ'su da çekemem draması da. Hadi kolay gelsin, daha fazla wall of text görelim ki okuayacak, gülecek birşey çıksın.

Ağlayan rogue arkadaş, priceless.
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:
xunn, yani hakikaten, halen aynı şeyleri yapıyorsun.

Biraz dikkat et lütfen kullandığın usluba.

"L2P, ağlama" benzeri muhabbetlerin olmasını istemiyoruz.

Ya adam bariz haksız, en küçük teze bile wall of text yazıyor, sıkıldım bari enrageliyim adamı dedim. Çok sıkıcı çünkü diğer türlü. Ben S1'de gayet aktiftim bu arada. Yani benim arena tecrübem > urs gibi geyiklere girme bence.

Bide Gangren official blizz forumu modu bariz, asıl postu siliyor yanlış olan, quoteları bırakıyor millet takılıyor oradan çok şahane sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

Ghostcrawler said:
The same classes keep coming up in Arena discussions: rogues, mages, death knights and paladins. In a world with low resilience, it is perhaps unsurprising that classes that combine burst damage with so many tools for avoiding damage would be powerful.

Let's set aside the discussion of these classes for a moment (and to be fair, it is probably specs, not classes). My question is this: In an Arena match in which none of those 4 are participating, do you feel that damage is too high *given* that it will only come down once players acquire more resilience?

If you can't tell, I am trying to get the community to explore whether it is those classes or damage in general that is causing so much consternation.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...