Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

All WotLK PVE Content Defeated

tinu

Öne çıkan mesajlar

Gangren said:
Yahu şu eleştiri-vari yazıları yazarken, karşı tarafta 2 günde 80 olan DK'nın bu questleri okuyarak - zevk alarak yapmadığını nereden biliyorsunuz?

quest yapmamalarıdnan biliyorum.
Ayrıca benımle aynı zevki almak zorunda değiller oyundan, benım beklentilerim fakrlı onlarınki farklı. Acıkcası sırf Blizzard oyun yapmış dünya yapmış diye alıp oynıyabilirim bile ben, Onlar ise oyunu daha cok challange olarak görüyorlar, buna göre oynuyorlar, farklı bir tat alıyorlar. almasalar işleri ne zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Peppermint said:
Bu son exp pack değil sanırım söylentilere göre Emerald Realm falan varmış. ayrıca niye Arthası kesememişler özel birşeymi lazım onun için? achivementlardada göremedim defeat arthas diye.

expin sonu gelmez boyle devam ederse, Arthas wtolkun son contenti, su an yok.
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:
Peppermint said:
Bu son exp pack değil sanırım söylentilere göre Emerald Realm falan varmış. ayrıca niye Arthası kesememişler özel birşeymi lazım onun için? achivementlardada göremedim defeat arthas diye.

expin sonu gelmez boyle devam ederse, Arthas wtolkun son contenti, su an yok.

1 expansion daha var.2010 da gelecek deniliyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:
Buyse said:
konu dışı olarak;

25 man ler yapılmadan 10 man açılmayacağı doğru mudur kaynak var mıdır? anlatamadım guildde bi kaç elemana.

Yok öyle birşey, her ikiside açık.

Aslında var öyle birşeyde Kaynak, ancak şimdilik sadece Arthas için konulmuş bir kural gibi görünüyor. Daha önceki ciddi raid alanları için (mesela T8 alanalrı için) geçerli olup olmayacağını bilemiyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

raistlinthewiz said:
Betada ogrendıklerı bır bossu liveda 2-3 gunde kesmeleri bence cok sasılacak bır olay degil ama sahsen ben vanilla zamanlarını daha cok seviyorum;
Bossların cat cut releasınden 2 gun sonra kesılemedıgı zamanları. Ama tabiki bunda PTR boss killerin buyuk etkisi var.

ptr olmayinca da acaip bug lar turuyormus, memnun olmasalar da ptr in gerekliligne karar vermisler maalesef.
Sosyal ağlarda paylaş

Bilenlerin büyük ihtimalle hatırlamadığı, büyük çoğunluğunda bilmediği bişey varki; TBC PTR'de betada magtheridon kesilememişti. Sorunda bu noktadan çıkıyo zaten. O yüzden TBC'de kimse gelişine Magtheridon kesemedi. Benim daha önceki postlarımdada gözden kaçırdığım bi noktaydıki adamlar ptr de kestilerse burda kesmelerini tartışmak anlamsız. Blizzardın tune konusundaki yanlış burda. Ha ilk zorlayan veya kesen guild olurlardı yine ama bu kadar çabuk olmazdı. Bide sanırım artık analizi zor boss fightlar gelmiyor artık (4H de olduğu gibi, kimse nasıl yapılacağını bilmiyordu GM'ler söyleyen kadar.) O orjinallikten uzaklaştı gibi sanki, bilemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...