Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UI / Addon Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
İstediğim yaratık targetlanınca belli bir sesi çıkarttırmanın komutu var mı?
Örnegin TLPD bekliyorum ve macro alttaki şekilde

/cleartarget
/tar Dirkee
/tar Vyra
/tar Time-lost
/stopmacro [noexists] , [dead]
/run RaidNotice_AddMessage(RaidBossEmoteFrame,"Kekliğiii Düz ovada avlalarrrrriii Gıdıgahh gıdıgahhh", ChatTypeInfo[RAID_WARNING])

Buna birde raid warning sesi falan eklenebiliyor mu yoksa hali hazırda ses var ama ben mi kapatmışım :)
Sosyal ağlarda paylaş

mani said:
photek UI geri dönmüş. www.wowinterface.com da gördüm ama fake mi değil mi bilemedim. Ulan curse kaldırdı addon package olayını getirecez dediler getirmediler. Biri yüklesinde bi şekilde malicious program çıkarsa içinden bizde bilelim :P

Aldım kurdum gayet sorunsuz çalışıyor. Paladin rerollemiş sanırım eleman yada fake birisi.
Sosyal ağlarda paylaş

pekaziz said:
Absolut said:
Gathererın WoTlk için olanı çıktı mı? Demin bi tane yukledim ama hiçbir eklenti yapmadı mape.
Ve birşey sorucam. Vista da Program files altında kurulu WoW ama izinlerden kaynaklı olarak addon falan kurarken direk kurmama izin vermiyor hep baska yere kurup ordan c/p yaparak hallediyorum addon işini. Benzer şekilde olmasından mı acaba gatherer database update olmuyor olabilir mi? Veya bu sorunu ortadan kaldırmak için WoW klasörüne ne tip yetkilendirme vs falan yapmak lazım?

Gatherer artık sistemi o kadar kasıyor ki kullanıcıların büyük bölümünün artık modu terkettiğini düşünüyorum.

Şu sırada çok popüler olan ve sistemi neredeyse hiç kasmayan bir addon var:

Gathermate

Bu da Northernd'i içeren veritabanı, ki içinde Everfrost Chip lokasyonları dahi var:

Gathermate_Data

Veritabanını normal mod gibi interface/addons klasörüne kopyalamak yeterli.

Oyuna girince ./gathermate komutunu yazmak ve gelen ekranda import kısmında veritabanını seçip yüklemek gerekiyor.

Böyle bişey arıyordum eline koluna sağlık süpersin :)
Sosyal ağlarda paylaş

çok sade bi interface kullanıyorum
bi tek dhud-mik's scrolling battle text-DBM-Grid var
bi de arada açtıgım atlasloot
nadiren 25 man yaptıgım için buff frame e de gerek olmuyo üstümde max 2 sıra buff oluyo genelde
Omen filan da gereksiz artık wow un içinde her şey var
Sosyal ağlarda paylaş

Rikkie said:
Xperl kullanan vardır illa ki..(No wai!?) Ya bu targetinizin cast barını nameplatei üzerinde değil de portresinin altında, orjinal uideki gibi göstermenin bir yolu yordamı yok mudur?

Hayır xperl bu desteği vermiyor.

Xperl casting barları kapatıp Quartz ( http://www.wowace.com/projects/quartz/ )kullanırsan dilediğin şekilde konfigürasyon yapabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:
/cleartarget
/tar Dirkee
/tar Vyra
/tar Time-lost
/stopmacro [noexists] , [dead]
/run RaidNotice_AddMessage(RaidBossEmoteFrame,"LTPD", ChatTypeInfo[RAID_WARNING])
/run PlaySoundFile("InterfaceAddOnsWIMSoundswisp.wav")

bu calisti bende diger ingame ses dosyalarını bulamadım.

Absocum bende şöyle bişey var.

/tar Dirkee
/tar Vyra
/tar Time
/stopmacro [noexists]
/tell YOURNAMEHERE > %t <

Üstüne bide Chatsounds burdan indirdim. Üstüne bilgisayara makroman . kurup key bindingi makroyu atattırdım şimdi kendi kendine basıyor tuşa, sonrada macro whisper atınca ses çıkartıyor addon sayesinde. Bi dene derim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...