Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UI / Addon Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Nessarien said:
Buyse said:
bartender gibi uyuz bi addondan başka action bar uisi kullanan var mı? şu bongosu bulamıyorum adı değişti falan dediler yenisinin adı nedir ve eskisi kadar iyi midir?

Bartender 4 harika bir addon bence çok iyi şekilde geliştirildi. Beğenmediğin nokta nedir acaba ?

şudur abi çantaları vs action barların üstüne açıyor. sanki orda action bar yokmuş gibi oluyor. questler quest helper kullanmazsam action barların altında kalıyor. istemiyorum ben öyle.

bu arada bongosun adı dominos olmuş adı dediler. dogru mudur?
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:
Bartender 4 + ButtonFacade şu anda en iyisi, hem görsel, hem de performans açısından.

Ayrıca çanta iconlarını kullanma? Hide et?

Bagnon çek, B'ye bastığında hepsi tek çanta gibi açılsın, uğraşma, profit :p

ikon değil abi normal 2 3 tane çanta açınca sagdaki action barlar kapanıyor mesela quest itemlarını oraya koyuyorum ben ugrastırıyor falan. ekranımız ufak ne yapalım :( indirdim dominosu denicem bakalım hayırlısı.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:
Bongos isteyenler dominos kullanın. Bongosla hemen hemen aynı, bartendera göre çok daha kişiselleştirilebilir bi addon herkese tavsiye ederim.

Banlı olduğum bi ayda yavaşlamışım sdf

Healbottan başka click cast olayı olan addon var mı peki?

Clique yapıyordu sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Healbot un Wotlk versiyon u oyunu kastırıyo..

Grid de heal barların ustune basarak heal atma secenegını bulamadım..Target ı secıp tuslarla heal atmak gerekıyor..Raid heal reju spamlarken bu is sıkıcı olabılıyo..

Grid de Healthbara tıklyarak Heal atma secenegi varmıdır veya Healbot u nasıl fixleriz ya da onerecegınız Healbot benzerı baska heal addon u varmı.
Sosyal ağlarda paylaş

abi bole oyun oynadığımı ben şahsen hissetmiorm ya. yok bitane addonda sag tıkla direk onu at sol tıkla onu at. biraz kassın abi oyun okdrda kolay olmasın yani. tabi herkesin dusuncesi farklı olabilir ama bana cok sacma gelio yani. mesela bende grid kullanıorm ama abi tusla atın ya nolcak healınızı :D
Sosyal ağlarda paylaş

grid kullanan biri şu macroyu deneyebilirmi, çalışması lazım ama emin olamıyorum denemeden.

/cast [target=mouseover] spell name

spell name yerine büyü adı yazılacak.

yapmanız gereken bu macroyu herhangi bir tusa atayıp cursor heallemek istediğiniz kişi üzerindeyken (grid üzerinde) o tuşa basmak.

not eger o calısmazsa [target=mouseover,exists] deneyin bide.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu tür bir uygulama için addon kullanmaya gerek yok, mouseover makrolarıyla üstesinden gelinebilecek bir durum.

/cast [target=mouseover,exists][] Spellname

Bu şekilde yapıp healing spellerinizin hepsini bu makroyla değiştirirseniz target seçmeksizin cursorı raid framesin üzerine getirmeniz yeterli olacaktır. Spell cursor kimin üzerindeyse ona uygulanır boştaysa size uygulanır. Yaklaşık olarak 1snlik zaman kazancı sağlar :)
Sosyal ağlarda paylaş

Merhabalar hazır UI-Addon başlığını görmüşken bende yaşadığım bir tecrübeyi arkadaşlarla paylaşayım dedim.Ben addon olarak ayrıyetten questhelper kullanıyordum sizde bilirsiniz görevleri daha kolay yapmak daha çabuk level kasmak için neyse böyle devam ederken 3-4 gün önce charıma girememeye başladım dalarandaydı char önce sandim ki dalaran göçmüştür çok adam vardır vs. bekledim 10 dk oldu yine giremedim 1 saat oldu yine giremedim en sonunda gm e page attım gm bey böyle böyle diye onlarda aradı uğraştı en sonunda bana eğer Questhelper kullanıyorsanız bir kapatıp tekrar deneyin dedi gerçekten de kapatıp tekrar login olmayı denedim ve bu sefer oldu ama boş yere de sinir ve 3 saatim de heba olmuştu.Sanırım bu herkesin başına gelebilecek bir sorun.Umarım yazdıklarımın yardımı dokunur.
Sosyal ağlarda paylaş

ya arkadaşlar yeri gelmişken sorayım noobum daha fazla birşey bilmemde genelde rogueların kullandığı bir addon vardı karakterin 2 tarafında 2 bar çıkıyordu bazı videolarda gördüm sanki thread yada damage ile ilgili birşeydi böyle combeli çerçeve gibi nfs deki draglarda vites atmak için hızı ölçen şeyler gibin =)

o nedir acaba bilen var mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

Anevquemar. said:
ya arkadaşlar yeri gelmişken sorayım noobum daha fazla birşey bilmemde genelde rogueların kullandığı bir addon vardı karakterin 2 tarafında 2 bar çıkıyordu bazı videolarda gördüm sanki thread yada damage ile ilgili birşeydi böyle combeli çerçeve gibi nfs deki draglarda vites atmak için hızı ölçen şeyler gibin =)

o nedir acaba bilen var mı ?

Değişik değişik HUD tiplerini soruyorsun sanırım, çok çeşitleri var onların arayüz olarak istediğini kullanabilirsin. curse-gaming e gir ordan hud diye arattır bakalım bi, eğer dediğin buysa
Sosyal ağlarda paylaş

Dostlar bartender4 ile ilgili bir sorum olacaktı.. Druid karakterler için özel ayarlar var ama ben bir türlü beceremedim.. Form değiştirdikçe key bindings kayboluyor, ya da sadece cat formda çıkıyor, ya da caster iken diğer formlar kaybolmuyor.. Vakti olan bir arkadaş ayrıntılı olarak anlatabilirmi..
Sosyal ağlarda paylaş

Form değiştirince farklı bir bar geliyor sanırım ondan bahsediyorsun. Bunu kapatabilirsin ya da istersen farklı bir action barı ona ayarlayıp form değiştirince otomatik olarak onu kullanıma sokabilirsin. Ssde izleyeceğin adımları sıraladım 4. adım ne yapacağına karar vereceğin adım. Don't page yaparsan farklı bir action bar gelmez..

http://img508.imageshack.us/img508/616/barsu6.png
Sosyal ağlarda paylaş

....

mesajını 2. okuduğumda hatanı fark ettim xD

keybind değişiyo çünkü barında değişiyo olay o kadar basit
bardaki butonlara nası yuş aticağını biliyosun dimi??
kısaca anlatim

/kb yazıyosun sonra mesela h tuşuna baştığın zaman çalışmasını istediğin butona tıklıyosun farenle sonrada h tuşuna bu kadar

burda unutmaman gereken h yuşunu atadığın bar form değiştirdiğinde değişiyosa ve o formdaykende kullandığın bişeyse mesela "faire fire" o zaman form a geçip yine aynı tuş atama işlemini yapıyosun, onun dışında /kb ile ilgili bi sorunun olması pek normal değil
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...