Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Devam Etmeyenler

elesso

Öne çıkan mesajlar

Absolut said:
Ne yaoparsam yapayım WoWdaki AV kadar aynı senaryoya girme şansım yok WARda. Rüyalarıma girmişti 2 tane item için binlerce kez aynı yeri aynı şeyleri yapmak.
WARda en azından 10 LvLda bir yeni BGler çıkıyor karşına, kaldıki gayet aktif işleyen bir RvR aksiyonu mevcut.

peki botla afk bg kasmak etik midir topicini hatirliyor musun?
Sosyal ağlarda paylaş

ayayekokocambo said:
Absolut said:
Ne yaoparsam yapayım WoWdaki AV kadar aynı senaryoya girme şansım yok WARda. Rüyalarıma girmişti 2 tane item için binlerce kez aynı yeri aynı şeyleri yapmak.
WARda en azından 10 LvLda bir yeni BGler çıkıyor karşına, kaldıki gayet aktif işleyen bir RvR aksiyonu mevcut.

peki botla afk bg kasmak etik midir topicini hatirliyor musun?

Konuyla alakası nedir?
Sosyal ağlarda paylaş

ayayekokocambo said:
1 mob kesmeden wow'da lvl 70 oldum.
her bgyi 20'den fazla kez yapmadan honor seti topladim.
druid kovalamadan gladiator oldum.

yersen.

Arkadas, senin cidden iyi bir set item'a ihtiyacin var, ben bunu gordum, ben bunu duydum, ben bunu anladim. Sen odada PES oynayan arkadaslarinin da yanina gidip "Grind oyunu bu. Topu ordan oraya atiyosun surekli" falan da diyor musun? Baldur's Gate oynarken quest alip bitirip xp kasarken "grind yapiyorum su an" mi diyordun? Bu ne antinkuntin bir dusunce mekanizmasidir ya.

Yersenmis. Yemem. Adam gibi fikir sunun "su soyle, bu boyle, var, yok" gibi zembille tanimlayici bilgi indirmeden evvel.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Cons said:
abi yalan söyleme sen botluyodun ahahaha

BUSTED!1!
Sosyal ağlarda paylaş

ayayekokocambo said:
progressi yapmis guilde sonradan girerek sadece haftada 2-3 saat raidle item edinebilirsin.

Evet eski itemları alırsın ama gıncel item alamazsın ayrıca onu yapana kladar parasını bastırıp direk itemlı charda alırsın :)
Şu olsa bu olsa değil yaşadıklarımızı anlatıyoruz :) İlk gününden beri WOW grinding üzerine kuruludur. Ama bunu oyle güzel ayarlarki çooook uzun zmaanda farkedilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...