Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BioShock 2

moriQ

Öne çıkan mesajlar

arcane said:

Nasıl ölmüyor yahu çota çota vurduk kafasına beyni dağıldı ehueh.

Ama eğer sonradan biri gelip onu vitachambera taşıyorsa mesela Tenenbaum, bunu 2. oyunda sağlam dumur malzemesi olarak kullanabilirler.

spoilse spoil epikse epik

abi şimdi bizim vitalarda yeniden hayata dönmemizin nedeni o adamın oğlu olmamız. -tek açıklaması o - yani bizim gibi o da başka bir vita'ya işinlanmiştir çünkü o vitaların yapılma sebebi o adam zaten bizim ki tesadüfü bir olay

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Daha önce "Bioshock 2: Sea of Dreams" diye bilinen oyunun adı "Bioshock 2" olarak değiştirildi. Henüz hakkında pek bir bilgiye sahip olmadığımız "Bioshock 2'nin", 5 Ekim'de piyasalarda olması bekleniyor. Oyun; PC, PS3 ve Xbox 360 platformları olmak üzere üç platform için de hazırlanmakta.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
said:

2K Marin'nin geliştirmekte olduğu BioShock 2'nin ilk oynanış videosu yayınlandı. Birinci oyundaki olaylardan 10 yıl sonrasında geçen yapımda, Rapture'daki ilk Big Daddy'i kontrol edeceğiz. BioShock 2'de Plasmid'leri birbirine kombine edip, kullanma imkanımız olacak. Yeni düşman olarak atletik bir yapıya sahip Big Sister da oyunda yer alıyor.

ohaaaa diyorum. harika görünüyor.

http://www.youtube.com/watch?v=yJlyOvQQCnM
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
said:
On a purely mechanical and structural level, this will mean a return to the mixture of map-based exploration and genetic augmentation, although the team will only discuss the way the game plays out in generalities, promising stronger FPS fundamentals and things like that. You will get to splice yourself silly again, for example, but we aren't told much about how the combat has changed, except to say you can now dual-wield weapons and plasmids. We're also promised online multiplayer, but nobody will say what that entails.

http://www.eurogamer.net/articles/bioshock-2-preview

Yazıda genel yaklaşım ve hikayeye değinmişler tabii bilgi vermeden. Çok heyecanlandım (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
cengizhan66 said:
yav simdi benim anlamadigim big dady olucazya tepemizdeki kiz olulerden kan topladiginda ne olcak ne anlami var? bu isin? amac ne amac? :)
(cidiyim ha yanitlicak oyunun hikayesini hatirlayan kisileri bekliyorum)

Onlar ölülerden az miktarda da olsa ADAM topluyordu, hani bizim toplayıp o puanlarla yeni özellikler aldığımız madde.

Oyunda da aynı şey olacak. Ya topladıkları biraz ADAM'ı alacağız gelişmek için, yada tamamen sömürüp öldüreceğiz onları.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...