Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BioShock 2

moriQ

Öne çıkan mesajlar

• 5 hafta sonra ...
Minimum Sistem Gereksinimleri

* Processor: AMD Athlon 64 Processor 3800+ 2.4Ghz or better, Intel Pentium 4 530 3.0Ghz Processor or better
* Memory: 2GB
* Graphics: NVIDIA 7800GT 256MB graphics card or better, ATI Radeon X1900 256MB graphics card or better
* Hard Drive: 11GB
* Sound: 100% DirectX 9.0C compliant sound card or onboard sound
* DirectX: DirectX 9.0c

Önerilen Sistem Gereksinimleri

* Processor: AMD Athlon 64 X2 5200+ Dual Core 2.60Ghz, Intel Core 2 Duo E6420 Dual Core 2.13Ghz
* Memory: 3GB
* Graphics: NVIDIA 8800GT 512MB graphics card or better, ATI Radeon HD4830 512MB graphics card or better

Ayrıca PS3M'den 93, PC Gamer'dan 90 puan alan oyuna son inceleme notu ise XBox World 360'tan geldi. Dergi oyuna 90 puan verdi.

9 şubata ne kaldı ?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bioshock topluluk yöneticisi Elizabeth Tobey yaptığı açıklamada, BioShock 2'nin PC versiyonunun SecuROM koruması içereceğini belirtti. Bu korumayla, oyunu istediğiniz kadar silip tekrar kurabileceksiniz; ancak Games for Windows Live, oyunun aktivasyon sayısını sınırlayacak.

Oyunu istediğiniz kadar PC'ye kurabileceksiniz, ancak GfWL 15 aktivasyon sınırlaması getiriyor. 16. defa aktive etmek istediğinizde ise Microsoft'u aramanız ve başa almak için gereken anahtar kodunu almanız gerekecek. Bilindiği üzere Bioshock 2, önümüzdeki şubat ayında piyasada olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

İlk BioShock Türkiye'ye satılmıyor Steam'de, dikkat edin ona BioShock 2 alırsanız eklenmeyebilir hesabınıza ilk oyun.

4lu paket alinca bu tarz bi problem olmadi, satin alma islemini yapana 3 pre order B2 , 4 adet de B1 geliyor. insanin kendine gift yollamasi gibi aptal bi yontemle herkez B1 ve po B2 ye sahip olmus oluyor.

yalniz paketi almayi dusunup b1 oynamak isteyen arkadaslari uyarayim. eger vista ve win7 kullanip realtek disinda bi ses karti kullaniyorsaniz rapture3d ses duzenini iptal edip oyunu steam ustunden calistirmak icin baya ugrasicaksiniz. Henuz denemedigim bi kac yontem kalmis olmasina ragmen pes ettim sinirden. uyarmis olayim.
Sosyal ağlarda paylaş

Bi onceki mesajimda yazdigim problem bioshock v1.1 ile itibaren eski rapture3d nin calismaz hale gelmesiyle olusuyormus. steamdeki paket ile de bu direk kurulmuyor. direk problemli olarak indiriyorsunuz oyunu.

cozum olarak rapture 3d yi uninstall edip , blue ripple sound dan yeni rapture3d indirip ses karti icin yeni driverlarinizi kontrol edin .
Sosyal ağlarda paylaş

offffffff evin karşısındaki gamestop'tan preorder verdim çooook az kaldı en sevdiğim oyunun ikincisini oynamaya.

Andrew Ryan'a tapıyorum

Sırf girişiyle beni bitirmiştir oyun zaten..
http://www.legitnonsense.com/uploads/2009/02/bioshock5.jpg

No Gods or Kings, only man afişinden sonra fikirlerini o videoyla izletmesi, altruism. A man chooses, a slave obeys olayları

http://www.youtube.com/watch?v=qbI7gxxbYpo

ufak bi özet olsun ikinciye hazırlık nımnımnım
Sosyal ağlarda paylaş

daha test edemedim duzgun bir oyunla , bir tek batman i denedim full hersey acik iken 100 kusur fps , psychx acikken 30 fps lerde ki o da normal, ati desteklemiyor cunku.

onun haricinde pc i kasan oyun oynamadim , bc2 ve bioshock 2 ile duzgun denemeler gelicek.

ama okudguma gore su anda piyasadaki en iyi 3 karttan biri.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...