Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BioShock 2

moriQ

Öne çıkan mesajlar

said:
Bioshock 2'nin çıkmasının hemen ardından, yabancı sitelerin ve basının oyun hakkında ki görüşleri gelmeye başladı. Sizler icin bu değerlendirmeleri toplayıp aşağıda sunduk.

# Eurogamer- 8
# Destructoid- 8,0
# GiantBomb- 4/5
# Wired- 9
# Videogamer- 9
# GamesRadar- 10
# 1UP- B+
# TeamXbox- 9,2
# JeuxVideo- 4/5
# Play3- 8,5

Bildiğiniz gibi Bioshock 2 ile ilgili ilk inceleme yazısı IGN tarafından hazırlanmış olup, siteden 9,0 puanı kapmıştı.
Sosyal ağlarda paylaş

steam support da ayarlardan ayarlara kostum. 4 pack pre order icin refund ticket attim.

sozde pre load dan faydalanip herkezden once oynayacaktik, retail olarak dunya capinda 3 gun once satilmaya basladi muhtelif yerlerde, birde ustune razor falan gelince isin icine lanet olsun pre order a.

suc , bioshock1 in problemini ve forumlarinda herseye laf yetistiren yetkililerin steam i ve teknik support forumlarini bombos birakmasini gordukten sonra refund istemeyen bende.

neyse gec olsun guc olmasin. zaten mp den de ilk asamada umitliyken son yedikleri naneden sonra o da gelecek vaad etmiyordu.

forza torrent diyeyim, bu satiri da silph silsin bari napalim.
Sosyal ağlarda paylaş

Steam hiçbir zaman preload olacak demedi ama olmaması eşeklik, evet. Hem indirim hem de ilk oyun promosyonu fazla iyi bir teklif. Sırf o sebeple aldım yoksa geçen sene Steam'den verdiğim preorderlar patlamıştı.

Yalnız promosyonlu ürüne refund yapacaklarını sanmıyorum. Bitti mi? Bitmedi. Malesef release anında downloadun başlayacağının garantisi yok. Ayrıca download hızı da yerlerde olabiliyor ve oyun 11 GB. Sonra oyunda bir sorun vardır, publisher patch çıkarır ama o patch Steam'e bir türlü gelmez. Bunlar geçen sene başıma gelen şeyler. :(

An itibariyle metacritic notları:

said:
1. PC Games: BioShock 2 (2010) xx
2K Games

2. Playstation 3: BioShock 2 (2010) 91
2K Games

3. Xbox 360: BioShock 2 (2010) 90

Şu an ilk oyundan düşük ama 90 çok iyi tabii. (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

gamefaqs boardlarinda da millet yaziyo, medium zorlastirilmis. shotgunli bi splicer iki vurusta health'i critical'a indirebiliyo. bioshock'i hic olmeden tamamlamistim ama bunda rahat bi 10 kere oldum ve sonunda pes edip easy'e gecirdim. konsolda oynamamin etkisi vardir ama bazi yerlerde cok karmasa oluyo ve gozden kacan en ufak bi splicer healthi cok rahat indirebiliyo bir kac kursunla. hard oynama derim once medium oyna, bi tane big sisterla kapisinca kolay gelirse hard'a gecersin direk ayarlardan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...