Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ırkçı değilim ama bütün çinliler lineageden banlansın

karakedi

Öne çıkan mesajlar

aynen konu başlıgındaki gibidir.

özellikle gustin serverinda oynayanların en büyük derdi çinliler. KS yapıyorlar, abuk sabuk dolandırıcılıkla ugrasıyorlar, dungeonda gelip yaratıkla savasırken vurup kaçıyorlar... Kısacası yapılabilecek her türlü aşalık işleri yapıp adamı zınavadan çıkarıyorlar.

hepsinin banlanması dileği ile...

duyduğuma göre kore serverlarından banlanmışlar zaten :) bizde istiyoruz buradan da banlansınlar, amerikalılar adamlara yeni server açtılar chineeseler oradan buyurun diye hala gustine gelmeye devam ediyorlar, katlanılacak gibi değil[signature][hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Karakedi of Bartz - Lvl 19 Human - Healer
Karakedi of Gustin - Lvl 21 Elf - Scout
KaraElf of Gustin - Lvl 9 Dark Elf - Mage
Sosyal ağlarda paylaş

hmm geçen gün level 4 dark elfimi pvm yaparken taciz edip, canim ortadayken saldiran, ve pvp yaptirtmaya çalisan level 7-8 gibi duran dark elf de acaba çinli olabilir mi?[signature][hline]you did what you did to me, now it's history all you see things will happen while they can, i will wait here for my man tonight, it's easy when your big in japan...
Sosyal ağlarda paylaş

kainde 150 kişi kadar bir grup
nicklerinin başında CN var genelde
bazıları gayet yardımsever olsada (ölünce kalkanım düşmüştü bi keresinde bi CN vermişti resleyip kalkanımı bende xie xie (sağol) demiştim :) )genelde nedense banada abuk subukları çarptı

ama bir amerikalıda olaya şöyle yaklaşıyor

Ban Chinese / Asian IP's already
------------------------------------------------------------
Hurry up and do this they are ruining the game. Their sole purpose for playing is not to TEST your Beta, but to exploit,
KS, ect...Then Ebay the ADENA for american dollars. I am making a generalization? YES, are my accusations backed up by hard evidence? Of course, so all you who think I am racist can **** off.

gelen cevaplarda

I'm behind you completely and this isn't exactly just a lineage issue... A lot of ISP and mail services block all chinese IPs already...

-------------------------------------------------------
akıllı biriside :
Why not just nuke China so all the even people that scam and bot will die? Well you can't because there ARE innocent people and there ARE people that don't scam and bot.

bende orcları sevmem mesela ama ırkçılık sayılmıyodur bu heralde :) öyle çinliler gitsin diye bi genelleme yanlış zannımca
abuk subuk hareketler yapanlar banlanır olur biter , hele bi beta bitsin şuan ingame olaylara hiç mi hiç ellemiyorlar

siz iyisimi küfürünüz basıp ortamdan ganglenmeden uzaklaşın
buyrun yardımcı olabilecek bi kaç terim :p

"bu yao qiang guai" --> Ks yapma şerefsiz!
"ni ma ma" --> "Annen" demek direk normalde ama küfürümsü, heralde annesiyle ilgili düşüncelerimizi belirtiyor olabilir :)
"ta ma de" --> "Kafam girisin!"
"Ni shi bu shi Zai yong bot hai shi Macro ar?" --> Bot kullaniyomusun ?
"Ni you mei you yong wai gua?" --> Hile programı kullanıyomusun ?
"huan gei wo!" --> "Onu geri ver!" (ölünce iteminiz düşerse falan)
en güzelide bu
"Kao! Ni Zhe Ke Ren Zha! Bu Yao Qiang Wo De MOB!"
--> moblari mi çalmayi birak annesi ile cinsel temasta bulundugumun cocugu , cinsel ilişkiye gir git ![signature][hline]17/f/ist LFG @ SODA
Sosyal ağlarda paylaş

bi gm le konuşmuştuk biz
lrien keserken sürekli rahatsız ediyorlardı
eğer böyle devam ederse çinlilerin çoğunun banlanıcağını söylüyorlardı
adamlar rahatsız ediyolar sürekli hareketleriyle olsun laflarıyla olsun
senin daldığın yaratığa bi kere vurmazsam olmaz diyolar salaklar[signature][hline] Yalanlamak ve reddetmek için okuma! İnanmak ve her şeyi kabullenmek için de okuma! Konuşmak ve nutuk çekmek için de okuma! Tartmak, kıyaslamak ve düşünmek için oku
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen ayni dertten bende muzdariptim ..Gustinde orc olan 3-4 tane tip var korelimi cinlimi bilmiyorum MDMDI,ROcky88,ORCKING54 gibi hotmail mail accountlarina benzer salak nickler almish gelmishler uzerlerinde garip bi zırh var hepsinin soruyoz soruyoz cevap yok "?" anca bunu yazio ingilizce biliomusunuz diyoz "yes" "no" o kadar 3 kelime hehe
neyse bu KS yapti bi iki kere yapma fln dedik anlamio neyse girdik temizce dayak yedi sonra bunlarin hepsi toplandi bizde cete gibi MDMDI ve rocky88 4 kere olmak üzere geri kalanlarinida kestik bi temiz bizim ceteyle (cete dedigim de 7kisi) ve boylece ingilizce dagarcıklarına yeni bi sozcuk ekledik : GANG - BANG hehe :)
zaten baya bi ses geldi bi kac gun konusuldu bu muhabbet ...ben 20 idim adamlar bizden yksek level ama bi kise bile olsak garip biseyler diyip kacmaya basliyolar artik..bide bunlarin alanda uzun sure sabit durma gibi bi ozellikleri var kımıldamadan oyle duruyolar paso :)[signature][hline]Evil friend with every1,till blade thrust into body...Ariakan...
..........RIM RIM RIM RIM RIM RIM ..........
Sosyal ağlarda paylaş

hehe keske iki uc cinliyi/koreli (emin olamadim cok garip bi dil:P) zevkle kesmeden once okusaydim shu topici iletisime gecerdim adamlarla :P :) noob charla dolaniodum yeni acmisim lvl 5 olmusum hevesle kosturuom 3 tane salak gecmish ordan ks ms yapio arada bi purple oluolar crim yapip akillari sira kesicekler filan tabeki gariplerim bende lvl5 charda comp bow falchion full bronze set oldugun bilmiolardi hehee sadece 1er bucuk atisla ucunude yatirmish olmakk cok eglenceliydi :) archers sux kardesim :) pvpde kim kesebilir archeri! (bir dier archer? :P)[signature][hline]

Frostfel Dark Elf Mystic On Bartz
Captain of the Minmatar Battleship Anubis
Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Silthanas, 22 Nisan 2004 11:08 tarihinde demiş ki:
$aka bi yana bu adamlara butun dunya gicik..

adamlar harbici komun..Gittikleri her yere ''horde'' olarak gidiyorlar..Lineage i cok cok az oynadim ama gordugum insanlarin yarisindan fazlasi cinliydi..

abi napsınlar adamlar gerçekten de horde ama :p
dua edelim de kızıp aynı anda zıplamasınlar yani =)[signature][hline]He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

bu adamlarin kokune incir agaci dikmek lazim harbiden ne bu cinlilerden cektigimiz adamlarda ingilizce yok 24 saat online lar kanka muhabbeti derseniz adamlarda normal olarak aşmış :P[signature][hline]Exc/Hib
Sartre LvL 50 Eldritch
[b]Recep Usta LvL 45 Blademaster[b]
www.ukgames.com dan alabilirsiniz oyunu.
Sosyal ağlarda paylaş

hmm biz de korkuyoduk "yeni süper güç çin" falan diye. demek bundan ibaretmiş olay. korkmaya gerek yok.[signature][hline]Bu forumlarda aklıma gelebilecek hemen hemen herşey hakkında konuşabilir, tartışabilir, copy/paste yapabilir, bilgi alabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

ahahahh Azmodai bizde nedense böyle bi olay var gercekten birbirlerine kıl olan "ayy lame" diyenler bi anda birleşirler sonrada dagılırlar.
bu cinlilerin sırrı ne acep hiç fikir ayrılıgıdamı yok kardeşim bunlarda :) fazla yaklaşmayın güzel prensesler yollarlar bozarlar yine bizim boyları[signature][hline]impossible is nothing

www.fallenbishop.cjb.net

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...