Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Halkımız bu önemli meselede birlik içinde!

Slat

Öne çıkan mesajlar

Karaköy Genelevi Taşınmalı

http://www.kenthaber.com/Arsiv/Haberler/2005/Eylul/16/Haber_85809.aspx

Bunlar da yorumlar zuhahah

said:
kardeşim neden kalksın orası biz ihtiyacımızı nerden giderecez ondan sonra sokaklar vuhuş pazarı oluo sizde kalkmışınız neyi tartışıonuz.

said:
genel evi olmalı bende bir erkeyim ihdiyacımı karşılamalıyım umarım bütün benim gibi erkekler aynı düşünceye sahipdir

Bu da kızgın müdavim auhauh

said:
Yahu nerde ihtiyacımızı göreceğiz o zamanı sokaklar fuhuş yeri olur hastalık kol gezer hic olmazsa ordaki kadınlar muyanedaen geciyor dokunmayın karaköye

said:
bence kakmasın şunki neyin hesabını yapıyoruz heryer zaten fuş içine batmış bu gün sokaklar bile fuştan geçilmiyor yani kalkmasının bi anlamı olmaz bence daha kapsamlı olsun büyütsünler çonkü millet başka yere gitmesin kımsenin kızın da karısında gözü olmasın fiyatlar ucıslasın bence böyle degişmez bi düzen

said:
arkadaşlar bende bir erkegim ve mail yazan bir çokları gibi ihtiyacım var nabim yapmadan yapamıyom demiyorum bunların hepsi kapatılmalı ne ist da nede türkiyenin herhangi biryerinde olmamalı böyle yazıyarum diye bana örümcek kafalı falan demeyin diyen olursa kendi kızkardeşini öyle yerlrde düşünsün bakam sonra gidebiliyormu gidersede HELAL OLSUN nediyim başka
Sosyal ağlarda paylaş

hayati gurleyen said:

ben ce tasin mamali sunki insanlarin ihtiyaci olan bisey artik dun yamizda sexs nor mal bi sey bir yrmek gibi bunun ayibiyok artik bunlari nor mal gormemiz lazim ben yeni zeallandada yasi yorum burda n sanlar gonullu yapiyor ben ce cok normal say gilarimla

DFBHSDFhrdsrfhSDAS345

hanginiz yazdı bunu söyleyin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...