Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sons of Anarchy (2008) - FX

fenris

Öne çıkan mesajlar

şarkı iyiymiş.

Too slow, Cancer.

Unser died as he's lived: Gemma's bitch.

And once he was dead, they just ignored him, like usual.

bittim reddit'te ki yorumlara sdfs

sonuna kadar Gemma'yı kurtarmaya çalıştı ama siklemedi bile Gemma.

Jax'de ne zaman önemli birini öldürse ilk bulduğuna atlıyor.

Dat Wendy ama.

Jax heralde unwritten rule olarak zencileri klube almaktan bahsediyordu. Onları alıp Mayhem vote'u öyle kendi lehine çevirir belki.

Sosyal ağlarda paylaş

KenshinHimura said:

son

tahmin edilen gibi bitti fakat jesus göndermeleri hoşmuydu garipmiydi bilemedim

asıl şimdi çıkacak spin off ta baba JT nin nasıl mefta olduğu, motoru sabotaj ettiler ama haberi vardı geyikleri döndüydü bakalım o da jaxin düşündüğü gibi ggnormk mı attı

göndermeyi algılayamadım ben nerdeydi ?
Sosyal ağlarda paylaş

monoscope said:

KenshinHimura said:

son

tahmin edilen gibi bitti fakat jesus göndermeleri hoşmuydu garipmiydi bilemedim

asıl şimdi çıkacak spin off ta baba JT nin nasıl mefta olduğu, motoru sabotaj ettiler ama haberi vardı geyikleri döndüydü bakalım o da jaxin düşündüğü gibi ggnormk mı attı

göndermeyi algılayamadım ben nerdeydi ?

Şaraplı ekmek mevzusu. Evsiz kadının tam orada bekleyip Jax'in planını bilerek battaniyeyi vermesi, gülümseyerek "it's time" demesi, kenarda şaraplı ekmek olması, sonra aynı ekmeği Jax'in öldüğü yerde görmemiz ve kanının ona doğru gitmesi falan tanrı - İsavari bir referans olmuş.

Şu Tig'in motorunu falan deviren, sonradan yanlarına aldıkları kız Brooks muydu neydi, JT'nin kazada ölümüne sebep olduğu kadının kızı hani. İşte o annenin ruhu falan olduğuna dair de teoriler vardı, Jax evlerine gittiğinde "she looks familiar" dediği için. Şimdi hepten tanrısal oldu.

Sosyal ağlarda paylaş

JAYSUS CRIST JACKIE BOY

http://i.imgur.com/4iBPMD3.jpg

he rides for our sins.

jesus olayını çok gözümüze sokmayaydı iyiydi.

O polislerde kovalıyo değilde böyle cenaze konvoyu gibiydiler.

CGI da yine çok kötüydü.

meh

Opie'nin ölümü ne kadar koyduydu ama bu olmamış bence.

birde Jax olayları temizledim diye yardırdı girdi tıra ama mantıken şimdi bütün IRA club'ın anasını ağlatıcak sdf

Sosyal ağlarda paylaş

Aynı şeyi ben de hissettim biraz ama Opie bildiğin bok yoluna gitmişti, Jax'i biraz olsun anlayıp o kadar da üzülmediysek bence bu karakteri iyi kurdukları anlamına geliyor.

Jesus işi fazla abartıydı, bütün dizi boyunca anca 3-5 gizli referans verip de son bölümün her yerine bi din min sokuşturmak gereksiz olmuş.

Son birkaç bölüm hariç en MEH sezondu açıkçası, beklentiyi gereksiz yükselttikleri için olsun, Gemma'yı bir türlü çözememeleri olsun. Yine de bitmeseydi, 20 sezon izleseydik, toplardı seneye :/

RIP

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...