Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sons of Anarchy (2008) - FX

fenris

Öne çıkan mesajlar

gps cihazini takip ettiklerini kacirdim sanirim.

spo

gemma orospusu nasil olduda onun evinde oldugunu anladi. tek bildigi kizimizin polise ottugu idi. neden o eve gitti ve bekledi ? nerden biliyordu ? neden juice tek atimda orada bitti ? niye bir onceki sahnede bana ihanet ettin ibnetor dendi (neden dedigini biliyorum ben de ne gerek ? bir sonraki sahneye hazirlikmi) ?

koskoca sehirde polis tarafindan korundugu sanilan bir kadini nasil oluyorda polis komiseri aliyor goturuyor? niye ? neden ?

ha tabii kendimce. eger bunlarin hepsine net cevaplar verildi ise o son 5 dakikada gotum yetersiz kalmis demekki.

Sosyal ağlarda paylaş

tekrar izledim simdi :)

gemmaya tek soylenen su : hatun bu arada zom, uyusturucu alkol vs.

terranin avukati aradi eski polis kayitlarini istiyorlar..

gemma ottu kahpe diyor sonra eski kurtu cisim var diyerek uyutup arabasini alip, polise ottugunu bildigi kadinin evine gidiyor tik tik. aninda goruntu tesaduf uzerine o anda wc de yuzunu yikayan gemma ayiliyor tesadufen o eve o anda gelen ve tesadufen disarda bekleyen komiser ve nerden haber aldi ise huice bir anda evde bulusuyorlar.

zorlama dedigim burasi.

ha hersey bir kotu tesadufse.. no comment muthis sezon finali
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

şu spoilerda anlattığın 5 şeyin 4 tanesini yanlış anlamışsın

şefin tek başına götürmesi konusunda haklısın ama ona ben de katılıyorum. diziden çıkacaktı demekki bu şekilde hallettiler

abi gemma o eve neden gitti onuda anlamadim ben ? hani hastaneye krese vs gitse tamam dicem taranin olabilecegi yerler. neden o ev tek batimda.. o cok sinir etti beni.

Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

bi ustteki soruya (spo ici) cevabin onemli.

ona gercekten mantikli bir sey varsa ben sanirim bir seyi gozden kacirdim.

abi kadın zaten kayıp yok ortalarda 2 gündür. unser jaxi tutukluyorlar, tara anlaşmış sanırım diyor. hastaneye yada kreşe niye gitsin gemma. sonra kandırıyor unser'i hapları getir panpa fena oldum deyip anahtarları alıp çıkıyor.

juice ise unser gelip jaxe anlattıktan sonra gidiyor zaten aramaya. nasıl geldi aradan ne kadar zaman geçti nerelere baktı vs bilmiyoruz tabiki. bütün olaylar simultane oldu diye bişey yok belki arada süre geçti gitti baktı başka yerlere.

polisin tek gelmesini de tarayı bıraktıktan sonra dışarıda savcıyı beklicem vs dediği için hadi yedik diyelim ama saçmaydı biraz orası cidden.

Sosyal ağlarda paylaş

cok agir.

abi neden o eve gitti o zaman ? herhalde bir seyler icin gitmedimi bu kadin unseri kandirarak ? amaci belli yani bastan. tarayi ariyor iste acik secik oldurecek.

neden o ev? eve gittin baktin yok iste orada neden bekliyorsun ? hadi ayilmak icin diyelim. ayilmak icin 10 dakka o eve girdin ciktin yuzunu yikadan tam o anda tara polis efendi geliyorlar bunun adi tesaduftur, baska bir sey degil, yok o eve oylesine gittiysen oda tesaduftur, yok o eve gittin ve bekliyorsan bu planli birseydir bunun icinde o plani yapman icin gecerli bilgi gerekir, ki o ortada yok.

tesadufen o zaman araliginda gelisen bir olaydan baska aciklamam yok malesef. destekleyen bir sey yok.

ikincisi

komiser ve genel ana savci neden o eve geliyor ? oten yok rat yok bi bok yok ortamda ? zaten soylemedimi jax ben teslim oluyorum diye?

ha dersen evden alacaklar komple tum polis birimi savcilik, vs. tamam ki sanirim sende o bolume takilmissin hafif.

ne kastik be :D
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

cok agir.

abi neden o eve gitti o zaman ? herhalde bir seyler icin gitmedimi bu kadin unseri kandirarak ? amaci belli yani bastan. tarayi ariyor iste acik secik oldurecek.

neden o ev? eve gittin baktin yok iste orada neden bekliyorsun ? hadi ayilmak icin diyelim. ayilmak icin 10 dakka o eve girdin ciktin yuzunu yikadan tam o anda tara polis efendi geliyorlar bunun adi tesaduftur, baska bir sey degil, yok o eve oylesine gittiysen oda tesaduftur, yok o eve gittin ve bekliyorsan bu planli birseydir bunun icinde o plani yapman icin gecerli bilgi gerekir, ki o ortada yok.

tesadufen o zaman araliginda gelisen bir olaydan baska aciklamam yok malesef. destekleyen bir sey yok.

ikincisi

komiser ve genel ana savci neden o eve geliyor ? oten yok rat yok bi bok yok ortamda ? zaten soylemedimi jax ben teslim oluyorum diye?

ha dersen evden alacaklar komple tum polis birimi savcilik, vs. tamam ki sanirim sende o bolume takilmissin hafif.

ne kastik be :D

abi komiser zaten tarayı getiriyor evine de savcı da arkalarından gelicekmiş adam dışarıda bekliyecem dediğine göre.

gemma nereye gidip beklemeliydi sence peki? yani tara eve gelecek işte bi şekilde eninde sonunda. niye ayrılsın ki kafaya koymuş zaten zarar vermeyi bekliyor işte eve gelmesini. he tek başına olması yada çocukların veya jaxin yanında olmamasına vs tesadüf diyebilirsin belki zorlarsan. zaten dikkat ettiysen aradan biraz süre geçmiş çünkü unser gemmanın evinden çıkıp cafeye gelmiş gemma arabayı alıp gitti vs diyor. jax de birini yolluyor aramaya.

jax ile de anlaşmaları zaten akşama kadar çocuklarımla vakit geçiricem akşam gelip teslim olucam şeklindeydi.

Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 5 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...