Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Mentalist

Penthesilea

Öne çıkan mesajlar

6.2

Red can ghost in the shell'drki laughing man gibi birşey çıkacak bu gidişle, aslında kendisi yokolmuş ama onu taklit eden sayısız copycat filan. Jane odada tepkileri farkemedi çünkü sadece bir kişiden bekliyordu. Ama bunun farkına varacak herhaldr yakında. İşte o zaman vur patlasın, çal oynasın ehu.

Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

Ben LOST gibi hayal kırıklığı dolu bir final olacağını düşünüyorum bu dizinin. I see dead people gibi klişe veya lost gibi uçuk olmak dışında pek yol bırakmadılar kendilerine.

Lost gibi sürekli bir önceki bölümün devamı şeklinde gitmediği için hayal kırıklığı olacak bir şey yok. Red John'un yakalanması/ölmesinin final bölüm olmayacağını da söylediler. Muhakkak yeni bir baş düşman çıkartırlar sezon finallerinde göstermek için. Bence RJ olayı gereğinden fazla uzadı. Önceki sezon sonunda RJ sandıkları kişiyi öldürdükleri zaman bitseydi keşke.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de durum tam tersi RJ konusuna ilgim çok yüksek olduğu için atlamadan izliyorum. Bu son bölümde mesela drone mrone hiç ilgimi çekmedi, RJ ile ilgili neler olacağını merak ederek izledim tüm bölümü.

RJ burada Arch Villain olmaktan öte bir yere sahip sanki. Yerine yenisini koymak da çok anlamlı olmaz çünkü Partick Jane karakterini yaratan olgu RJ. ilk sezonu ilk bölümleri falan hatırlayın. Jane'in ruhsal bozuklukları, CBI ile çalışma gerekçesi, tüm yaşam motivasyonu RJ üzerine.
Sosyal ağlarda paylaş

Bertram, Şerif McAllister ve Reed Smith arasındaki konuşma elbette çok ilginçti ancak ben genel kanının aksine bu üçünün de Red John tarikatı (varsa böyle bir şey) üyesi olduklarını düşünmüyorum. Olaya vakıflar fakat senaristlerin bizi bile isteye bu yola soktuklarını düşünüyorum. Sallıyorum bunların olayı Red John'un müritleri şeklinde değil de, finalde gözükecek başka bir şey olabilir.

Sezon başlangıcı (geçen sezonun sonu) ile elimize verilen 7 kişilik listenin gidiş yönüyle doğru ancak yanıltıcı olduğunu başından beridir düşünüyorum zaten. Aralarından hiç biri Red John çıkmayacak. Gidiş yönü doğru çünkü hepsinin bizim henüz bilmediğimiz ve anlayamadığımız bir şekilde Red John ile bağlantıları var. Yanıltıcı çünkü bu kadar kör göze kör parmak sokacaklarını sanmıyorum.

Wayne ile Grace'in düğününde olaylar olaylar ama beklemek zorundayız tabii :)
Sosyal ağlarda paylaş

6.3

Of şerif çok güzel ters köşeye yatırdı, düz yol gibi yürüdü çatıda ahah

Yalnız red can trollüyor ya herhalde, 7 kişiden biri çıkmayacak gibi. O ron olabilir, bizim ekibin yedinci adamı gibi oldu zaten, ikide bir ona işleri düşüyor grace hamileliği durumundan beri.

6 sezonluk aşkı da böylece bağladılar, keşke geçen sezon yapsalardı da masabaşında bütün sezonu geçirtmeleri sırıtmasaydı o kadar.

Sosyal ağlarda paylaş

Şahane bölümdü, yalnız ilk defa bir mentalist bölümünde sıradan cinayet ile uğraşılmadı sanırım, şaşırttı. Gelişmeler acayip.

Jane artık yalnız bırakmamalıydı adamı, red can kaçtır böyle temizliyor fırsat bırakmadan konuşmaya. Kirkland yardım edebilirdi bayağı, kötü oldu.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...