Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Age of Empires serisi tamam mı devam mı?

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

http://img129.imageshack.us/img129/3268/aoe4and5fv6.jpg

Microsoft'un Ensemble Studios'u kapatacağını açıklamasından sonra, AOE severler bir hayli üzülmüştü. Yeni gelişmelere göreyse, stüdyo kapatılsa dahi "Age of Empires'in" devam etmesi olasılığı mevcut; çünkü oyunun isim haklarını halen Microsoft'un elinde bulunuyor. Microsoft global pazarlama müdürü Kevin Unangst, bu ünlü serinin geleceği hakkında oldukça heyecanlı olduklarını belirtti. Hatırlarsanız, serinin 3 boyuta adım atan 3 numaralı oyununun kutusunda 4. ve 5. numaralı oyunları temsil eden fotoğraflar da yer alıyordu.

eğer olursa aoe V halolu strateji olur
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
Vingthor said:

aoe3 seven insan görünce gözlerim doluyor

aoe3 + warchiefs + asian dynasties'le oyun bence mükemmele yakın zevk veriyor yani aoe2'nin devamı olması onu beğenip bunu beğenmememiz lazım demek değil bence yani aoe2 açıkça söyliyim ben artık sıkılıyorum grafiklerden uzun süre oynanmıyor anca arada nostaljisine ama explerle birlikte 3 şahane olmuş
Sosyal ağlarda paylaş

gostkirowler efendi yuzunden boyle oldu bu age of serisi azizim

canim age of un icine etti INNOVASIIIN diye simdide wow u baltaliyor iste

hatat ciddi ciddi bunu clonelayip birtanede bioware e verdiklerinden supheleniyorum

age of empires 3 un sorunu FAST PACED, EASY TO PLAY gibi bir sloganla oyunu AOE yapan seylerin cogunun icine etmesiydi

ismi aoe idide oynanis ve verdigi oyun hissi olarak aoe ile hicbir alakasi yoktu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...