Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

True Blood (2008) - HBO

Innuendo

Öne çıkan mesajlar

hade len

ben vampir olduğumu bilicem, başka da bişey bilmiycem, beni durduracak harhangi bir şey yokken. böyle gerizekalı triplerde "HAYYOOORRR ISIRAMAZSONNN" diycek karının biri... HASSSSİKTİR LAN der oracıkta harcarım.

hani eric'in sookie'yi yiyip bitirmemesinin tek sebebi bi sürü komplike mevzulardan dolayıydı. yok bill yok queen. ye gitsin

Sosyal ağlarda paylaş

lafayette le kadın el ele tutuşmadan öyle necromancy falan yapamıyolardı ne oldu da son bölümde kadın kendi kendine gaza geldi pam i yamulttu anlamadım. bu kadın en geç sezon sonu ölür gibi geliyor bana. bi de acayip kıl oldum kadına. mimikleri falan. boğazlayıveririm ben o kadını. lafayatte de üç beş bir şey kapsa bari. bill in yeni hali olmamış ayrıca. jessica yı daha çok izlemek istiyoruz. peri olayını da o kadar gizemden sonra bağlayamamışlar. hasat yapıyomusmus. kendi içinizde saf saf çoğalın arkadaş sayınızı arttırmak istiyosanız alla alla. ne bekliyosam zaten şu diziden

Sosyal ağlarda paylaş

ahahaha harikaydı bu bölüm baya bi kahkaha attım.

özellikle
jason
hoyt
jason
hoyt
jason
HOYT(enter hoyt)
ahahahaha harikaydı :D

ayrıca

eric

bence eric'in hafızası yerine geldi tara atar yaptığında. sookie'yle beraber olabilmek için halen hafızası yerinde değilmiş ayağına yatıyor

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...