Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PES 2009

Enzo

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar bende cekiyorum simdi oyunu eMule'den. Belki yeri degil ya da yazmam dogru degil bilemiyorum tam olarak ama fikirlerinizi ozelden de paylasabilirsiniz konunun dagilmamasi acisindan. 4GB ustu dosyalarda kitleniyor benim eMule, dosya sistemim NTFS olmasina ragmen, sanirim eMule'un surumunden dolayi ama degistiremem 2 senedir ayni surumu kullaniyorum. Danisacagim sudur, 2.07GBlik bir tane buldum onu cekiyorum. Yukaridakiler 7GBlardayken bunun fake olma ihtimali varmidir bu kadar kucuk boyutla? Fikirlerinizi bekliyorum. Simdiden tesekkurler.
Sosyal ağlarda paylaş

takım isimlerini , formaları düzeltmek için patchler falan varmış , ama yurdum insanının reklamlarla dolu forum sayfalarında ne aradığımı ne de nasıl yapılıcağını bulabildim.

hayırsever bir pati , dosyalara link verip , nasıl yapılıcağını kısaca anlatabilir mi acaba?

london FC ile gol atmak , çok çok sıkıcı..
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün 4 kişi oynadık ps3'te, alet bazen gerçekten saçmalıyor. 1, 2 ve 3 numaralı adamlar (1 ayrı, 2 ve 3 aynı takımdan) ortadaki topa koşsun mesela, sonra karambol olup top biraz ilerlesin. Adamlar oldukları yerde kalıyorlar, yarım saniyeden fazla, o sırada diğer takımın oyuncuları kapıyor. Nasıl bir fizik bu çözemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

ya lanet olsun şu pes' e kankalara gidiorum herifler bi yemek yemeye kalkıolar yerlerinden. özet çıkarmamız lazım hala çıkarmadılar.arada diorum kalkın bari bnde oynayayım yook 4 kişi kurdular ekibi dışta kalanın vay haline hele bi de kız olunca daha da vay haline!
üst kattakiler mütemadiyen günün her saatinde goooll! diye bağırıp tepinip küfredip duruolar.. gecen gece saat 3 gibi yataktan sıçradım noluyoruz diye :S ses çıkarmıyorum geçen sene az sesimi çekmediler diye ama çok oldular artık :X
Sosyal ağlarda paylaş

ben oyunu yeni yeni çözüyorum galiba.
yada bildiğim herşey yanlış çıkıyo.
yaptığım maçlardan birinde 48 kere topla buluşup 280mt falan top sürdüğüm yazıyo.
23 pas atmışım 18i isabetli.
3 şutum var 1i kaleyi bulmuş falan.
ortalama olarak 6.5 geldi. rmf idim.

sonraki maçta 2. yarı girdim oyuna, 8 kere topla buluşup 4 pas attım.3ü isabetli.
2 şutum var 2si de isabetli.
toplamda da 40mt falan top sürmüşüm.
8 rating geldi.

buradan çıkarmam gereken şey, rwf veya rmf iken pek top sürmemek gerektiği mi olmalı şimdi?
yada attığım pasların asist(gerçi salak forvetler atamıyo gol ama 1v1 kalıyolar kaleciyle) olması da mı önemli?
Sosyal ağlarda paylaş

GEd said:
endless_night said:
endless_night said:
forma,logo,isimler,transferler hepsi var içinde.

http://rapidshare.com/files/157361392/PES_2009_Option_File_by_DoMManU__v.1.5.rar.html

link 10 kere çekilmiş daha çekilemez gibisinden bir uyarı geliyor.

tekrar upload ettim
http://www.dosya.tc/PES_2009_Option_File_by_DoMManU__v.1.5.rar.html

-deno- said:
Yok mudur yahu müzikleri bulabileceğimiz bir yer ?

http://www.mafe13.com/forum/index.php?showtopic=753
Sosyal ağlarda paylaş

gideceğiniz son takım monaco olsun, ne salak bi teknik direktor varmış orda ya.
ben wf-smf olarak oynuyorum, oynayabildiğim yerler oralar.
monaco denen takım dmf-amf vaadiyle beni takım alıyo ve ilk 5 maçta CF, SS oynatıyo.
deli olcam rating 6.5ten yukarı çıkmıyo ne gol atabiliyorum ne top alabiliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...