Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

class izlenimleri

rexr0th

Öne çıkan mesajlar

Jaex said:
Bogachan said:
abi baksana black orc ta kendini heal ediyomus :)
black orc kesemiceksek boşuna açmıyım yani :)

Bazı scenario larda healerlardan çok healing yaptığım oluyor :D
Sağolsun bizim dest healerlar dps kasıyor heallemekten çok...

+1 allahtan 2 lvl ım kaldı sonra aoe heallerım gelecek :D
Sosyal ağlarda paylaş

Bogachan said:
warrior priest arkadaşlar teke tekte tank kesebiliyomu deneyen varmı hiç bende alt arayışı içindeyimde WP dikkatımı çekti.

Kesiyorum kesmesinede bazen zorluk çıkarıyorlar ciddi dmg yediğim oluyor, 2 kite tekrar fullum ha bu demek değil ki karakter efsane...
Sosyal ağlarda paylaş

Bir konu tartışılırken konuyu değiştirmekten nefret ederim ama tank ve healer olayı beni baydığı için o konulara pek katılamıyorum.

Sormak istediğim Bright wizard'ın rvr'si fena değil gibi. Yani çevremde mele dalan birileri varsa rahatsız edilmeden iş görebiliyorum. Rank 11 oldum ama tekek tek birileriyle karşılaşmak zorunda klamadım(kaldımda rank 5-8 adamlardı) daha hiç. Diğer classlara karşı durumu nedir?
Sosyal ağlarda paylaş

esasında istisnalarda var. bazen işin içine class özelliklerinin dışında, daha az öldüğü için daha çok aksiyonun içinde kalma, bu sayede daha çok dps çıkarmış olma olayı var. iyi kite etmiştir, iyi heal edilmiştir yada nedense başkası dururken kimse ona dalmamıştır.
Sosyal ağlarda paylaş

özellikle dest healerları çok bön bu konuda.. bunu bir zealot olarak rahatça söyleyebilirim =)

lakin ben de "heal prüüüst!!" diye çığıran adamları sevmiyorum kardeşim =) yani işini hakkıyla yapsa da, yapmasa da healer hep suçlu oluyor. takımın diğer üyelerinin yaptıkları öyle batmıyor. wow'da da priest oynadım, onda da böyleydi. tipik mmo oyuncusu modeli ^^
Sosyal ağlarda paylaş

eula tarzı bir anlaşma penceresi çıkmalı healer açarken heal etmediğiniz takdirde hesabınız kapatılacaktır gibisinden.

adamın yanında hıpluyor zıplıyorum dot var üstümde ölecem az sonra diye, adam scourgescourgetzeentchscryscourgescourge diye gidiyor, tanklar melee dpsler ölünce de kaçıyor anca.

bir değil iki değil her 10 healerden 7 si böyle yahu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...