Jump to content

Jaex

=o=
 • Mesaj sayısı

  19
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Jaex hakkında

 • Rütbe
  Jaex
 1. Jaex

  imgur

  Lightshot arkaplanda resimleri imgur a upload edip sonra kendi sitesine resimi gömüp etrafınıda reklamlarla kaplıyor. Fakat benim yazdığım ShareX isimli programda resimi imgur a upload edip direk resim linkini kopyalıyor panoya. Yazdığın mı ? senmi yaptın ShareX i ? Ahah harbi lan semişsin... okadar teşekkür ettik sana :) Feedback çok hızlı anında bug var diyince döndü adam n1 Support... Evet ShareX i ben yazdım. Şimdi Chevereto yükleme siteleri listesi ekliyordum ShareX e, senin sitenide ekledim oraya: O arada imzandaki nixniz nickini hatirliyorum 12-15 yıl önce CS epey oynamıştık sanırım senle.
 2. Jaex

  imgur

  Lightshot arkaplanda resimleri imgur a upload edip sonra kendi sitesine resimi gömüp etrafınıda reklamlarla kaplıyor. Fakat benim yazdığım ShareX isimli programda resimi imgur a upload edip direk resim linkini kopyalıyor panoya.
 3. Jaex

  imgur

  Yazdığım ShareX isimli program a DNS değiştirme aracıda ekledim sırf bu yüzden, böylece kolaylıkla Google DNS vs. ayarlıyabilirsiniz:
 4. Jaex

  Tera Online

  http://dl.dropbox.com/u/14076298/ZUploader/2012/02/07_21-09-00_CtajKL.png
 5. Jaex

  Heroes of Newerth toplanıp oynayalım konusu

  Jaex
 6. Jaex

  class izlenimleri

  Bazı scenario larda healerlardan çok healing yaptığım oluyor :D Sağolsun bizim dest healerlar dps kasıyor heallemekten çok...
 7. Jaex

  Kütüphanedeki ödüller

  Troll Country de gezerken köprü altında Bridge Troll isminde bir npc gördüm ve öldürdüğümde Revolting Crock unlock oldu. The Inevitable City Library den bu itemi aldığımda nasıl kullanılcağını bilemiyordum çünkü sağ tıklayınca üstünden çıkartıyordu (Pocket slot una koyuyoruz item i) wardb de ss leri görünce anladım (ss : http://www.wardb.com/screenshots/936.jpg) skill slot una sürükledim bu item i ve kullanınca ss deki gibi arkanızdan yeşil şeyler çıkıyor :D ve sadece 5 saniye cooldown var itemde :) Bridge Troll un nerde olduğunu işaretledim kırmızı olarak wardb de kordinat vermiyordu diye : http://img219.imageshack.us/img219/3471/1013zm7.jpg Buda oyundan aldığım ss, Revolting Crock kullandıktan sonra : http://img507.imageshack.us/img507/4408/1233jo0.jpg Shawl of Spring Cloak nasıl alıncağını soranlar varsa guide : http://www.warhammeralliance.com/forums/showthread.php?t=85690
 8. Jaex

  class izlenimleri

  Black Orc ve diğer tanklar arasındaki en önemli özellik bu buff olsa gerek ve gördüğüm en etkili melee buff ı sanırım. Şuan Lv 17 Black Orc a sahipim ve 25% şansla +510 health geliyor. Genellikle 90% altına inmiyor health im.
 9. Jaex

  Ayın Podcast'i üzerine..

  Banada aynısı oldu. Bir quest var 4 farklı silah veriyor 3 tanesi düşük dps de lvl 11 one hand axe ve her biri farklı statlara sahip olan, 4. olanda one hand axe fakat lvl 11 olmasına rağmen 24dps yani aslında two hand axe olması lazım ama bug olmuş (great weapon yazmıyor ve shield takabiliyordun). Bu one hand axe ve shield kullanıyordum. Server maintenance bittikten ve patch geldikten sonra düzeltmişler bu silahı ve two hand axe e dönüştürmüşler (artık great weapon yazıyor ve modeli değişmiş axe nin) bu yüzden shield ım kayboldu. GM lere bug report yolladım ve bu mail geldi bana : Dear Customer, Thank you for reporting the issue. We will investigate and –if necessary- escalate it to our Quality Assurance department. Kind Regards, W.A.R. European Customer Support Team
 10. Jaex

  Oyun İçi Karakter Resimlerimiz

  Xanthe
 11. Jaex

  Authentication failed hatası?_

  Steam de açılmıyor yurtdışı çıkışları rezalet. Zaten Warhammer dan dc olmadan önce 5-10 sn lik lag spikelar oluyordu paso.
 12. Jaex

  Ayın Podcast'i üzerine..

  2dk içinde girmiş olcam. Xanthe - Sorceress
 13. Jaex

  Ayın Podcast'i üzerine..

  Quo olmasını tercih ederim ben. 1,5 saatdir bekliyorum ve hala 126 kişi var sırada, yarın SE preorder box alanlarda gelince 4-5 saat bekleriz artık server a girebilmek için. :(
 14. Jaex

  Patiwar Open Beta Guild.

  Lv 5 50% Shaman yaptım, ardından denediğim bütün classlar daha zevkliydi Shaman dan.
 15. Jaex

  Patiwar Open Beta Guild.

  Nasıl Patiwar guild ine girebilceğimi bulamadım Social bölümündeki Guild ... tuşu aktif olmadığı için ve player arama bölümüde olmadığı için ( veya ben bulamadığım için sanmıyorum ama ) Patiwar guild üyelerine ulaşıp davet etmelerini sağlıyamıyorum.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...