Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

class izlenimleri

rexr0th

Öne çıkan mesajlar

Densiz said:
Oynadığınız class ları yazarken oynamadığınız yada skillerine bakmadığınız class ları "mirroru aynası tersi benzeri" gibi söylemleri kullanmayalım.
Bakıyorum bakıyorum bi benzerlik göremiyorum :D.
Ha.. ilerde dest nerflendikçe benzer orasına bişey diyemem :)

:P
Sosyal ağlarda paylaş

Densiz said:
espri yapıyor sanırım. Ki yapmasa gelip burada "kullanıyorum" diye yazmaz :P
Yani en azından üstünde ki RANK 40 yazısını görebilecek birisi gibi görünüyor.

O kadar yanlışsın ki nerden başlasam bilemedim.
Databaselerde bütün skiller level 40 görünür scalinden dolayı.
Ordaki tooltip level 40 da verdiği damagedır çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

Magusmu sorcerer mi diye sorup duruyodum nese 2side oynadim bi sure lvl 10 civari ve sole diyim caster cat pat ariosaniz sorcerer ideal magus valla wowdaki warlockun kotu versiyonu diyim hic sevemedim cunku dotlari kisa alanda atilio gibi ve yakina geldimi adam kalionuz keklik gibi fakat caster class seviosanzi sorcerer iyi bide dmgleri iyi pqlarda...
Sosyal ağlarda paylaş

Densiz said:
espri yapıyor sanırım. Ki yapmasa gelip burada "kullanıyorum" diye yazmaz :P
Yani en azından üstünde ki RANK 40 yazısını görebilecek birisi gibi görünüyor.

Rank 40 bir büyü değil bu canım, 14 te alabildim yani, oradaki rank 40 yanlış...Söylemek istediğim moral'ın mavi bar'ı asla azalmıyor, sürekli kullanabiliyorum, karakterin altından alev çıkıyor ve damage de veriyor millete...
Sosyal ağlarda paylaş

sonradan hatırladım CANIMda(yani anladığım tüm skillerin rank 40 görünüyor olması)
mesajımı güncelleyemedim konudu yukarı çıkartmak istemedim.
Çok bişi değişmez. öyle olmaması gerektiğinin farkında iken kullanıyorsan söylediğim aynı şeyler halen geçerli :P
(rank 40 ı, moral barım azalmıyor diye değiştir)
Sosyal ağlarda paylaş

Ramocan said:
Zealot oynuyorum rank 14 civarıyım, morale abilitisi olan Rampaging Siphon büyüsünü sınırsız cast edebiliyorum etrafımda düşman var ise, acaba bu bir bug mu yoksa gerçekten sınırsız mı olması gerekiyor, tam anlayamadım...ability

Bug, cast animation var sadece.

Tzeentch's Cry da aynı şekilde. 5s cd olmasına rağmen, arka arkaya cast edebiliyorsun. Sadece animation olarak gösteriyor ama :p
Sosyal ağlarda paylaş

Gil Estel said:
Valla 2 level üstüm 4 mobu alıyorum aynı anda, combat bittiğinde HP'de %80 lerde oluyor. Black Orc'taki Da Toughest! skill 'i saolsun 300 300 healliyor :)

Black Orc ve diğer tanklar arasındaki en önemli özellik bu buff olsa gerek ve gördüğüm en etkili melee buff ı sanırım. Şuan Lv 17 Black Orc a sahipim ve 25% şansla +510 health geliyor. Genellikle 90% altına inmiyor health im.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...