Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nahanda HL2 yi çalıştırmayı başardım birkaçta ss koydum =]

Arkansis

Öne çıkan mesajlar

Oyunu çalıştırmayı başardım fakat AI bütün maplerde çalışmıyor , ve bağzı rar dosyaları da hasarlı geldiği için texture hataları var , ben full çalışan maplerden ss ler aldım , bence oyunun full sürümünü bekleyin çekmeyi düşünenler varsa, ama dayanamazda benim gibi çekerseniz =] işte sonuçları ...

[signature][hline]starcraft.mizzah.com
www.sylveria.org

Sosyal ağlarda paylaş

hl2 nin grafikleri doom3 ünkü kadar parlak olamyabilir ama e3 videolarını izleyen varsa bu oyunun gene çığır açacağını anlar.
Bence oyun gene multiplayer olarak daha fazla oynanancak. (cs2 veya team fortress 2 bu oyun motoruyla efsane olur)[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

arkansis ss leri hangi çözünürlükte aldın, fsaa veya aa açıkmıydı? Ben pek silah modellemelerini beğenmedim de:)
bence hl2 doom3 ten daha çok sansasyon yaratacak, daha çok satacak, ai daha iyi olacak, senaryosu esir edecek.

[Bu mesaj Gallant tarafından 05 Nisan 2004 00:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hey yarabbi tonla şey yazdım hepsi uçtu paticik uçunca :hmm:

onu demiştim ki, böyle ss'ler ve önceden beta zeta oynamak oyunun bütün havasını kaçırıyor, neyse ki indiremiyorum.. :)

ayrıca demiştim ki john romero gittiğinden beri id oyunlarının single play'i emiyor, tim willits gibi q3'ten sorumlu biri ekibin başındayken doom 3 adrenalin fırtınası yerine hl taklidi bir oyun olur muhtemelen. biz de doom'u yad etmek için serious sam 2 oynarız ancak.. (second encounter değil, ikincisi geliyor)

ekleme: doom 2'deki double barreled shotgun oyunlarda tüm zamanların en iyi silahıdır muhtemelen, john romero'ya sormuşlar o da öyle demiş.. :) kirk hammett'a en iyi metallica melodisini sormak gibi bişi.. :-p[signature][hline]StarLight, 01 Nisan 2004 03:22 tarihinde demiş ki:
Ya niye üziyim ki Arcane'yi. Aksine çok seker , çok minnoş. Mülis bi tipi var. Akıllı uslu birine benziyo.

[Bu mesaj Sam tarafından 05 Nisan 2004 01:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bunlar hl2 nin beta görüntüleri e3 videolarına bir daha bakarsanız geçen sene bile doomdan iyiydiler ayrıca doom un her yanı grafik olsa ne yazar bir kerelik bir oyun hatta oynamasan kaybedicek birşeyin yok[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

Evet oyun şu anda beta aşamasında , en azından benim elimdeki öyle , kurşunların izleri bile çıkmıyor duvarlarda ... grafikleri bilmiyorumda oyunun bölümlerini değiştirebilirler , birsürü bölüm gördüm , ve benim gibi bu bölümleri gören çok insan var , oyunu makyajlamadan piyasaya sürmeleri saçma olur , bekleyip göreceğiz...[signature][hline]starcraft.mizzah.com
www.sylveria.org
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler dikaktinizi çekerim daha bu versiyona beta bile demek yanlış olur. O yüzden grafikler üzerinde oynama yapılabilir. Ki bunlar bana pek yüksek çözünürlükte alınmış sslere benzemiyor. 800*600'de iddiaya girerim Far Cry'ın 800*600 kalitesi alınır. Oynamayan kaldı mı Far Cry'ı?[signature][hline]Dönüp arkamı baktığımda gördüğüm sadece kara bir boşluktu...
lan yoksa o boşluk değil miydi lan???
Sosyal ağlarda paylaş

Bir kere bu Alpha versiyonundan SS'ler. Efektlerin yüzde 80'i yok. Hatta alpha version bile değil diyebiliriz, E3 Prezentasyon versiyonu gibi bişey.

Ayrıca Doom3'ün grafikleride güzel değil. Sadece Bump-mapping'den oluşan bir motor. Bi kaldırın B-M'yi biter D3. Tek artısı real-time lightning olayı var. Yani bana göre Far-Cry ve HL2'nin grafikleri kesinlikle D3'ten güzel. D3 başarısız bir oyun olacak gibime geliyor. Zaten multiplayer'a ve moder'lara desteği olmadan HL2'nin yanına yaklaşamaz.

Valve HL2'de Multiplayer ve Mod yapımcılarına HL1'de yaptığı destekten daha fazlasını veriyor. Böylece HL2'nin ömrü HL1'inki kadar uzun olacak.[signature][hline]LathspeLL
Taurelilomea-tumbalemorna Tumbaletaurea Lomeanor
Sosyal ağlarda paylaş

arkansis üsenmeden bi de ss koymussun. aferin sana..

doom 3 var bende de ama tekrar kurup ss almaya üseniyorum..

hmm bir yerde okudugum kadariyla, sierra, profesyonel skinciler ariyormus, umarim oyun bundan çok daha iyi skinlere sahip olur..
gözümü rahatsiz eden detaylar var doom 3'teki gibi..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 05 Nisan 2004 19:23 tarihinde demiş ki:
arkansis üsenmeden bi de ss koymussun. aferin sana..

doom 3 var bende de ama tekrar kurup ss almaya üseniyorum..

hmm bir yerde okudugum kadariyla, sierra, profesyonel skinciler ariyormus, umarim oyun bundan çok daha iyi skinlere sahip olur..
gözümü rahatsiz eden detaylar var doom 3'teki gibi..

Hmm oyunu merak edebilecek insanlar olur diye ss koydum.

Oynamak ve görmek isteyenlerde bunun internetten indirilebilip oynanabileceğini bilsin diye , tabi buraya gidip edk2 linkini koymayacağım, bu legal haklara saldırı olacaktır kesinlikle. Özel mesaj ve icq dan konuşabiliriz bilgi almak isteyenler ile .[signature][hline]starcraft.mizzah.com
www.sylveria.org
Sosyal ağlarda paylaş

Yapay zeka yı tek bir örnekle özetleyeyim.

Şu overlord mudur nedir ismini tam bilmediğim dev gibi yaratıklardan birtanesini rahatsız ediyordum. Oyun eksik olduğu için yaratıklar bizi göremiyor. Fakat zaman zaman saçmalamalar oluyor tabi , sanırım bu ayak seslerimden anladı yada tepkisini çekecek birşey yaptım , bütün kurşunlarımı üzeirne boşalttm , hiç tepki vermedi.

Sonra üzerine gravity gun la pisuvar , varil vs vs fırlatırken bir baktım eleman bana vuruyor. Kaçıyorum , kaçarken bi yandanda duvardaki zımbırtıları söküp üzerine atıyordum , beni yakalayamayacağını anladı. Ortada eşyalar olan bir mekanda kovalamaca oynar gibi kaçışırken bir anda durdu
bende onun durduğunu görmedim
ben klasik duvardan bir pisuvar daha söktüm ve kafasına fırlatayım derken havada bir radyatör gördüm ...

Eleman kaloriferi söktü ve kafaya attı benim .. sonuç freeman dead ...[signature][hline]starcraft.mizzah.com
www.sylveria.org
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...