Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bayan cinsindeki dengesizlik sorunsalı

nutella yerim

Öne çıkan mesajlar

nutella yerim said:
kadınlarda bu var işte

bi halt yedikten sonra işin icinden kafam karısıktı yok karmasık bi donem geciriyodum deyip isin icinden super sıyrılıyosunuz

erkek aynısını yapsa verdiniz tepki cok buyuk oluyo

kalbim kırılmadı da, fazla genelleme yapıyosun

kafam karışık olup bi halt yesem bile ben işin içinden sıyrılmıyorum hiç bi zaman, suçluluğunu da çekiyorum, yapabileceğim bir şey varsa da yapıyorum, özür de diliyorum, vs.
Sosyal ağlarda paylaş

evet öküzüz, bişey mi diyoruz biz? aeuhaue
yok yahu şunu anlamıyorum.
kadınlar şöyle böyle, erkekler çok rererörö.

1-2 kızı yada erkeği tanıyıp çok boktan bi ilişki yaşayıp hemen önyargılı olmak adetimizdir.

Hayatımda resmen "masterım" olarak gördüğüm dişi bile var. Düşünce yapısı olsun davranışları olsun vöeh ermiş dediğim insandır. Lakin bunun yanında tanıdığım uyuz kızlarda var. Fakat gelipte hiç kızlar erkekler zenciler şöyledir böyledir diye birşey sürmüyorum ortaya çünkü "her türde ki insanlar aynıdır" yaklaşımını kafama sokmuyorum. Mantıklı düşünmek zor değil...
"Yhaa zaten genelleme yapmıyoruz, çoğundan bahsediyoruz" da denmesin lütfen diceksenizde "mantık" cümlesini sözlükte bi araştırın.
Sosyal ağlarda paylaş

nutella yerim said:
layn olm

su an icin aklıma gelen en iyi ve tek cozum ciddiye almamak bunları,ozet geciyorum

hatun kisi bana geliyor hoslanıyorum ediyorum diyor,ayrı sehirlerde unilerdeyiz,ustelik mevcut halihazırda bi erkek arkı var,ben oturuyorum lan cok iyi kız super de anlasıyoruz bahtını zkim olsa ne hoş olurdu diyorum bi yandan ben de ısrar ediyorum arkadas kalalım diye,aklıma kotu kotu seyler sokuyo kız,sonra bel gelgitler yaşarken arkadas da kalmayalım bi sure hic konusmayalım diyo,pek anlatamadım ama anlatıcam daha durun

sen niye erkek arkadasi olan kiza asiliyosun ki bakayim? ben olsam agzina iki tane cakmistim, sorry plz ama oyle.
Sosyal ağlarda paylaş

Nutella gayet açık aslında. Bir karmaşıklık yok ortada. Bağyan mevcut erkek arkadaşını seviyor. Erkek arkadaşından göremediği bir takım tatminleri de senden görüyor. Seni de sevio. Ama NO.2 durumundasın. Bağyanımız NO.1'da bulamadıklarını sende bularaktan, sende bulamadıklarını mevcut kişide bularaktan her iki erkeğin ilgi ve sevgisinden yararlanarak rahatlıyor. İlkiyle olmazsa seninle olur diye kendini güvenceye alarak müthiş bir haz duyuyor. Ama bazen kendini suçlu hissediyor ve NO.1'ın tarafı ağır basıyor, onunla ilişkisi bozulur gibi oluyor. Doğal olarak iki tarafı kaybetmektense veya NO.2 benim olacağına NO.1 benim olsun düşüncesiyle NO.1'a tekrar kayıyor. Sana bb çekiyor. Karmaşık, kötü durumlar. Erk arkı olan bir kızdan hoşlanıyorsanız, sinsi kurt gibi fırsat kollayarak pusuya yatmayın. Karı mı yok etrafta? Sarsıntıda olan bir ilişkiden veya kızın zayıflıklarından yararlanmaya çalışmak da hoş şey değildir. Bütün suç kızın dengesizliği olmasa gerek. Nutella sarıosanız birbirinize, ya erk arkından ayrıl öle gel ya da de git diye vur elini masaya. O uzaklaşmadan sen uzaklaş. Her iki tarafta da hata var diye düşünüyorum. Yapmayın etmeyin. NO.1'da da hata vardır. Gözünü aç No.1! Bağyanını anla. Manyaksa def et. Yok ilişkinizde sorunlar varsa, insan gibi yaklaş, çözüm bul, kurtlara yem etme. Hede hödö diye gider.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...