Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bayan cinsindeki dengesizlik sorunsalı

nutella yerim

Öne çıkan mesajlar

bu arada kız arkadaşın öyle eski erkek arkadaşıyla seni kıyaslıyorsa hiç uğraşma direk alakanı kes derim. eski kız arkadaşımdan çok çektim o konuda. hani kıyaslama pek yapmıyordu ama eski erkek arkadaşıyla yaptığı her haltı falan anlatırdı. bide anlattıkları en son uçuk noktalara gelince direk ayrıldım.
Sosyal ağlarda paylaş

Masteis said:
bu arada kız arkadaşın öyle eski erkek arkadaşıyla seni kıyaslıyorsa hiç uğraşma direk alakanı kes derim. eski kız arkadaşımdan çok çektim o konuda. hani kıyaslama pek yapmıyordu ama eski erkek arkadaşıyla yaptığı her haltı falan anlatırdı. bide anlattıkları en son uçuk noktalara gelince direk ayrıldım.

abi konuyu bi oku
Sosyal ağlarda paylaş

bende gayet ciddiyim.
abi bırakın şu düşünceleri
"sevgilisi olan kız bana yazıyor, bu kızın ne mal olduğu belli uğraşamam"

belki çocuktan elektrik alamadı? ayrılmak istiyor fakat ayrılamıyor. belki onunla muhteşem bi ilişki yaşıcaksın.

senden hoşlanıyorsa al sana fırsat sevgiliside olsa al flört et git ayırt çocukla yap birşeyler yani.

kendi evimde tanımadığım 2 çifti ayırdım ki zaten kavga ediyorlardı. o kızlada 1 hafta sonrasına çıkmaya başlamıştım. gayette iyi bi ilişkim olmuştu.
Sosyal ağlarda paylaş

Masteis said:
bende gayet ciddiyim.
abi bırakın şu düşünceleri
"sevgilisi olan kız bana yazıyor, bu kızın ne mal olduğu belli uğraşamam"

belki çocuktan elektrik alamadı? ayrılmak istiyor fakat ayrılamıyor. belki onunla muhteşem bi ilişki yaşıcaksın.

senden hoşlanıyorsa al sana fırsat sevgiliside olsa al flört et git ayırt çocukla yap birşeyler yani.

kendi evimde tanımadığım 2 çifti ayırdım ki zaten kavga ediyorlardı. o kızlada 1 hafta sonrasına çıkmaya başlamıştım. gayette iyi bi ilişkim olmuştu.

postları okumadan yazıyosun

sevgilisi olan kız bana yazıyor ne mal oldugu belli demedim ben

kızla takılmak istiyorum da demiyorum,baslıgı da okursan bayanlardaki bi öyle bi böyle cabuk ve kolay fikir degistirmeyi tartısıyoruz sikis sokus degil konu
Sosyal ağlarda paylaş

kız senden hoşlandıysa işte suçlulukla çok dengesiz davranabilir insanlar

ya da hatta birden bire senden hoşlanmamaya başlamış bile olabilir, erkek arkadaşına birden baştan aşık olmuştur falan.

gerçi böyle ani değişimler erkeklerde de olabilir sanırım, olamaz mı?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...