Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ciddi ciddi bir tezim

tellos

Öne çıkan mesajlar

şimdi biz gün içinde mutlaka bırt ederiz
bunların bazıları kokar bazıları ise kokmaz (sesli yada sessiz olması önemli diil)
ama önemli olan bu bırtların hangi zmanlarda kokup hangi zmanalarda kokmıycagını kesdirebilmek
şimdi bu akşam farkettimki
eger tuvaletinizi yakın bi zmanda yapıp ondan sonra bırt yaparsanız asla kokmuyo diyelim 17.00 tuvalet yaptınız 18.00 gibi osurunuz hiç bi proplem yok ama diyelim 00.30 gibi yaparsanız ve 01.00 gibi tuvalete gitcek gibi olursanız efsanevi bi kötü koku çıkıyo ortaya
bunu denemdim baktım gerçektende öyle yani geyik diil aslına merak ettim böylemi durum diye ama tabi pffden bi konu oldugu için garbıça açtım
anlatın bana deneyimlerinizi

cvp olarak ''OK'' yazmayın ama
Sosyal ağlarda paylaş

ya internet üzerinden alışveriş yapmakla ilgili sıkıntılarımı giderecek bilgiler verecek babayiğitler arıyorum internet bölümüne bir uğrayın pls. Ayrıca ilk defa evimden ayrı düşeceğim 10 Eylülde okulum başlıyor yurtların hiçbirinde tek kişilik oda kalmamış mecburen iki kişilik odada kalıcam oda arkadaşım osurursa döverim
Sosyal ağlarda paylaş

tellos said:
şimdi biz gün içinde mutlaka bırt ederiz

1 dakikadır falan gülüyorum durmadan kekür kekür.

bırt

HAEHAEHAHEAHEAHEAHE.

Of

Bunca zamandır pırt dediğimiz şeyin ultimatr'den pepelek'e oradan paticik'e geçiş gibi bırtlaşmış olması beni derinden etkiledi. Onunla da kalmadım böyle alakasız bişeyi paticiğe bağlayabildim.
Sosyal ağlarda paylaş

abi niye siz etmiyonuzmu herkes eder yani
bırt işte abi ossurmak die yazsan ayıp şimdi
yellenmek desen anlamıyablir millet
gaz çıkarmak çok sux bi deyim
en ideali bırt

günluk hayatta kullanırım hatta ben
araba içinde falan
''kim bırt yaptı lan'' derim
cvp genelde ''ahmet osurmuştur, mehmet osurmştur kesin'' şeklinde olsada bırt kullanmayı severim ben
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...