Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Runes of Magic

GERGE

Öne çıkan mesajlar

f2p teroristlerini kastediyor :D yani k2 networks (knight online). turk serverlari bug dolu, content'in yarisi eksik olan igrenc bir yer. bu ko'dan milleti yolan gamersfirst bu heriflere banlayin alayini millet bize gelsin demis. herifler olaydan 10 dakika once yazip cat diye ip bani cakiyor. hatta unknown error diyor login olunca. millet foruma yazip oyle ortaya cikiyor.

ha tek kurus para vermedim zaten ama ciddi zaman verdik yahu. sirf soyle arada girip bakinacagimiz bir char yapalim diye. olan su 1 sene kasip yuzlerce dolar harcayan heriflere oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

ahaha tam komedi o yabancı firma neyse adı yazık olmuş oynayan Türk arkadaşlara üzüldüm ama esas komik olan o yukarda verdiğiniz linkden tr server forumlarını biraz inceledim nasıl bir drama dönüyor oyunda sanırsın uo serverda edit mevzusu gibi bişiler anlatmışlar oyunla ilgili şeyler klan lvl vs bilmediğim için ne nedir cypher falan nedir neyse tabi anlamadım mevzuyuda herkes yazmış bişiler eheh gamerfirst baya bir drama çevirmiş anlaşılan :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Innuendo said:

"Aloha Ladies & Gentlemen. Frogster is responsible for publishing Runes of Magic in most countries although there are some territories in which other companies own the license. Therefore we have to inform you that in the case of Turkey another publisher is responsible for Runes of Magic. After consultation with the Turkish publisher we have to honor their license and put an IP-Block for Runes of Magic in place which affects Turkey as of today. This means that players from Turkey will no longer be able to access our Runes of Magic servers. All players from Turkey that wish to continue enjoying Runes of Magic must register an account through the Turkish publisher. We ask for your understanding in regard to this measure, The Runes of Magic Team" said:

SAKA gibi lan. dedik soyle mature mature kasmadan oyun oynayalim heriflerin yaptigina bak.

yanlış mı gördüm yoksa rom 3.0.1 iken, rom-tr 2.1.5 mi kullanıyor?

yahu heves ettim şu oyunu oynamaya ama bir türlü oynayamıyorum.

eu clientı indirdim, "sizin ip ile sokmuyoruz" dedi bana.
proxy vs gibi bir şey yapmanın yolu yok mu?
lamer tayfayla mı oynuycaz?
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • 2 yıl sonra ...
Aeriagames 2 sene önce Türkiye'de bu oyunu oynatmayı beceremedi.

Oyun bence gayet güzel, oynanabilirlik, Ctraft, Dungeon sistemi, item upgrade sistemi vs.vs... gayet iyi.

Ben ''EU Macantacht'' server'ında birkaç gün önce tekrar başladım.

Bu oyuna bir şans daha vermeye gerçekten değer derim, eğer yeni bir MMO arayan varsa.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...