Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fiskobirlik Fındık Ezmesi

roket adam

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
bu başlığın açıldığı tarihte 1. sınıftım, şu anda üni 4. sınıfı bitiriyorum. bi dünya şey oldu bu zaman sürecinde, ara ara şu anki gibi unutsam da hayatımda yeri değişmeyen tek şey ne kadınlar, ne bilgisayarım, ne telefonumdu, o tek vazgeçilmez şey fiskobirlik fındık ezmesi idi. başarımı ve ufak bi miktar yağ kütlemi fiskobirlik fındık ezmesine borçluyum. keşke biraz daha ucuz olsan, fakir günlerimde de yiyebilsem.

teşekkürler fiskobirlik.
Sosyal ağlarda paylaş

radagast62 said:

Fiskobirlik bunun yanında halt etmiş. İşin kötü yanı sadece Giresun'da var. Yolunuz düşerse koliyle falan alabilirsiniz, lezzetine kefilim.

https://p.twimg.com/Aowvar7CIAEweEM.jpg

bu markanın kavrulmuş fındığı çok efsane, iddaa ediyorum böyle bir fındık yememişsinizdir.ama giresun'da satılıyor sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 yıl sonra ...
sabonis said:

lalinella diye bi ürünü var güllüoğlu'nun. ben onun üzerine hiçbir şey tanımam. tahinli fındık ezmesi. bir oturuşta çok net bütün kavanozu yiyebilirim yani. şu fiskobirliği seviyorsanız, lalinella'yı deneyin, pişman olmanız mümkün değil hatta direk ona geçersiniz.

olm lan şu lalinella'yı gören eden var mıdır, baya bi süredir görmüyorum etrafta, üzülüyorum :(
Sosyal ağlarda paylaş

benjani said:

radagast62 said:

Fiskobirlik bunun yanında halt etmiş. İşin kötü yanı sadece Giresun'da var. Yolunuz düşerse koliyle falan alabilirsiniz, lezzetine kefilim.

https://p.twimg.com/Aowvar7CIAEweEM.jpg

bu markanın kavrulmuş fındığı çok efsane, iddaa ediyorum böyle bir fındık yememişsinizdir.ama giresun'da satılıyor sadece.

internetten cekiyim sipariş, bakalım nasılmış
Sosyal ağlarda paylaş

Coskun-Sabah said:

halas sekersizini yapan cikmadi arkadas.

iste bu yuzden bu ulkeden bi bok olmuyo. sifir ar ge

sorbitol xylit falan koyup basacaksin piyasaya alti ustu. cok mu zor lan?

Sarelle Şekersiz Çikolatalı Fındık Ezmesi var. kalorisi hiç de az değil ama şekersiz diye kendimizi kandırmayalım 2 gram şekerden bişi olmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...