Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spyro's Mafia Games - Episode 2 (Bitti, Yoruma Acik)

Spyro

Öne çıkan mesajlar

thelegbra said:
azmo cucenin ortagisin da ilgi cekmemek icin oy verip geri cekme ayagina mi yatiyosun?

ne cuce ne de digerinin ortagi olabilirim cunku ben de onlar gibi townie'im. Yazik oldu... Ben acikcasi kimden suphelenecegimi bilmiyorum ama tuncanin her firsatta kim kim demesi beni biraz killandirmadi degil.

gozum ustunde Tunca.
Sosyal ağlarda paylaş

Mum öldü... Şimdi iki durum olabilir.

A) Hazırladığı çalışmadaki (şüpheli listesi) birileri rahatsız oldu ve onu ortadan kaldırdılar.

B) Hazırladığı listedekileri zan altında bırakmak için o çalışmayı övüp arkadan da işini bitirerek kendilerini temize çıkarmak istediler.

A şıkkı çok basit ve kimsenin öyle bir şey yapacağını sanmam burada. B şıkkı için ise açıkca MUM'un listesinden sonra gelen destek mesajlarına bakalım.

Azmodai said:
Xinrothtan ses yok cidden, adama bari kendisini savunmasi icin firsat verelim... Mum chamberin da galeyana getirdigine inanmiyorum, ugrasip birseyler gostermis, en azindan bize mantikli birseyler sunmus... cucenin bu durumdan killanmasi beni de killandirdi biraz aslinda.
Cuce, gozum ustunde.

Mum öldüğünde kimse Azmoya bakmayacaktı çünkü o MUM'u savunmuştu.

Penthesilea said:
evet, uzatmak bir cozum getirmeyecek gibi. Mum un yaptigi suphe cekmekten ote herkesin yapmasi gereken biseydi, brainstorming yapabilecegimiz tek sey cunku. Oyumu cuceden yana kullaniyorum, umarim aldigim bu sorumluluk elime masum kani bulastirmaz.
[/b]Infaz: Cuce[/b]

Eski kral da bir townie için yanlışlıkla! infaz kararı verdiği mesajında Mum'un çalışmasını savunup Mum öldüğünde "iyi de ben adamı destekliyordum" mesajı verebilecek.

Bu düşüncelerimle birlikte eski kralımızın infazını yeni kralımızdan istiyorum.

Linç Oyu: Penthesilea
Sosyal ağlarda paylaş

lol ilk attigim mesaj oymus gibi gostermis bi de cakal. Alakasi yok arkadasim, mum daha ilk analiz postunu yapinca ben de hemen arkasindan "Arkadas cok iyi arastiriyor, bence sen bundan rahatsiz oldun" turu birseyler yazmistim.

Smoke'un katil olduguna inanmiyorum ama. Son bir kac oyundur izliyorum ve gordugum bisi var sa o da katillerin genelde sessizce sinsice kenarda oturup arada yorum yazan insanlarin oldugudur.

Tuncadan supheleniyorum acikcasi.

Linc oyu: Tunca
Sosyal ağlarda paylaş

bence fazla yazmayanlara odaklanmakta fayda var, onlari hedef almamiz en iyisi olur... sen de pek birsey yazmiyorsun baluu, dikkatimi cekti de...

Sunu gordum ki oyunun baslarinda tartismalara yon verenler, cabalayanlar hep masum cikti... basta sessiz kalip sonlarda ortaya cikanlar ise suclu... sessizlere odaklanalim.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence birilerine dokundurmasın değil de, yazdıkları ile kendi masumiyetini kanıtladığı için katledilmiştir.

Sürekli fikir değiştirenler, katilin kim olduğundan emin olamayanlar genelde, masum çıkıyorlar. Bu durumda sabit fikirli arkadaşlara yönelmek daha iyi olur diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Baluu said:
Bence birilerine dokundurmasın değil de, yazdıkları ile kendi masumiyetini kanıtladığı için katledilmiştir.

Sürekli fikir değiştirenler, katilin kim olduğundan emin olamayanlar genelde, masum çıkıyorlar. Bu durumda sabit fikirli arkadaşlara yönelmek daha iyi olur diye düşünüyorum.

tam tersi, surekli fikir degistiren arkadaslarin yaptigi bandwagoning denilen bir taktiktir, durur orda burda serseri kursun gibi saga sola oy atar, bakar birinin oylari 4 olmus hemen gopik diye atlar.

senin gibi adamlar ise oy vermeden hedef gosterir, ahkam keser ve sonunda da katil ceker. Tunca hic katkida bulunmadigi ve paso msnde oldugu icin supheliler listemde 1 numaradir. Yine de kendisini korursa ve anlamli bir neden verirse cekebilirim oyumu, ama sen de oldukca ilginc geliyorsun bana baluu.
Sosyal ağlarda paylaş

@azmo: msn açıktı da bilg başında değildim yeni geldim ondan bişi yazmadım. dediğim gibi bana şüpheli gözüken biri yok gerçekten o yüzden oy vermedim. nasıl olsa son kararı kral vericek, sebepsiz yere hedef göstererek yanlış yönlendirmek istemem ama mumun listesindekiler daha şüpheli gözüküyor malum sebepten.
Sosyal ağlarda paylaş

Smoke said:
Mum öldü... Şimdi iki durum olabilir.

A) Hazırladığı çalışmadaki (şüpheli listesi) birileri rahatsız oldu ve onu ortadan kaldırdılar.

B) Hazırladığı listedekileri zan altında bırakmak için o çalışmayı övüp arkadan da işini bitirerek kendilerini temize çıkarmak istediler.

A şıkkı çok basit ve kimsenin öyle bir şey yapacağını sanmam burada. B şıkkı için ise açıkca MUM'un listesinden sonra gelen destek mesajlarına bakalım.

Azmodai said:
Xinrothtan ses yok cidden, adama bari kendisini savunmasi icin firsat verelim... Mum chamberin da galeyana getirdigine inanmiyorum, ugrasip birseyler gostermis, en azindan bize mantikli birseyler sunmus... cucenin bu durumdan killanmasi beni de killandirdi biraz aslinda.
Cuce, gozum ustunde.

Mum öldüğünde kimse Azmoya bakmayacaktı çünkü o MUM'u savunmuştu.

Penthesilea said:
evet, uzatmak bir cozum getirmeyecek gibi. Mum un yaptigi suphe cekmekten ote herkesin yapmasi gereken biseydi, brainstorming yapabilecegimiz tek sey cunku. Oyumu cuceden yana kullaniyorum, umarim aldigim bu sorumluluk elime masum kani bulastirmaz.
[/b]Infaz: Cuce[/b]

Eski kral da bir townie için yanlışlıkla! infaz kararı verdiği mesajında Mum'un çalışmasını savunup Mum öldüğünde "iyi de ben adamı destekliyordum" mesajı verebilecek.

Bu düşüncelerimle birlikte eski kralımızın infazını yeni kralımızdan istiyorum.

Linç Oyu: Penthesilea
yahu herkesin yapmasi gereken mum gibi brainstorm yapmakti, adama yuklenmeyin analiz yaptigi icin dedim ben sadece, mum masum veya degil gibi bir muhabbet yapmadim ki. masum oldugunu da dusunuyordum gerci, oyle de cikti ama gecmis olsun tabi artik.

bana olay daha cok senin mum'un olusunden yararlanmaya calisman gibi geldi, bana bu acik saldirin karsisinda.

Linc Oyu: Smoke
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...