Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spyro's Mafia Games - Episode 2 (Bitti, Yoruma Acik)

Spyro

Öne çıkan mesajlar

Cuce ve Xınroth'dan müm'ün mesajına 7dk içinde seri cevaplar.

1.si 1 derdi olmaasa bu kadar uğraşmazdı demiş.
2.si kendimi savunup edebiyata gerek yok katil değilim demiş.

Hmm..

Ekip olabilirler, birbirlerine öm atıp 7dk içinde peşpeşe cevap verip, müm sen haksızsın demişler.

Bence şüpheli hareketler bunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Mum benim bir cok baska oyunda gordugum taktikleri yapip herkesi kisisel olarak teker teker inceliyor. Bu kargasa ve belirsizlikte guzel bir hamle kanimca... en azindan ortaya olumlu birseyler yapiyor, cuce ise bu durumdan son derece rahatsiz ve her seferinde dile getiriyor.

Ben cuceden killanmaya basladim sahsen...

Linc oyu: Cuce
Sosyal ağlarda paylaş

simdi bidaha okudum ve cucenin cikislari biraz killandirsada belirsizlikten dogan acele karara bagliyorum heycanini. Bence konusmayan arkadaslara yonelmekte fayda var dogrudur... o yuzden linc oyumu geri cekiyorum Cuceden ozur dileyerek, bu asamada acele kara vermek cok kolay cidden.

Kralin omuzlarinda cok agir yuk var, kendisine bu forumlarda fazla katkida bulunmamis sinsilerle baslamasini oneririm.
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:
evet, uzatmak bir cozum getirmeyecek gibi. Mum un yaptigi suphe cekmekten ote herkesin yapmasi gereken biseydi, brainstorming yapabilecegimiz tek sey cunku. Oyumu cuceden yana kullaniyorum, umarim aldigim bu sorumluluk elime masum kani bulastirmaz.

[/b]Infaz: Cuce[/b]

AHUAHUAHAUAHA /B /B ZUHAUHAHAA
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...