Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spyro's Mafia Games - Episode 2 (Bitti, Yoruma Acik)

Spyro

Öne çıkan mesajlar

kral eve yeni gelebildi, 8 saattir falan ikeadaydim sarayi dosedim cok guzel oldu

arkadaslar simdi ben fikrimi cat diye soylemem, 2 sebebi var:

1- fikrim yok, hicbi tartisma gecmemis simdi ben birini infaz edersem gun gelir devran doner tahti devrederim, sonra doner dolasir bana girer o gereksiz agresiflik. spot altinda oldugumdan ben sessiz vaziyette sizin yorumlarinizi izliyor olurum genelde. cogunluga gore verecegim buyuk ihtimalle kararimi, cok killandigim bi durum olmadikca, bilin isterim onu da.

2- koskoca kraliz lan siz dusunun ben istihdam saglarim
Sosyal ağlarda paylaş

oynayanların ilk mesaj zamanları

said:

1- Azmodai 27 Aug 2008, 00:59
2- Baluu 26 Aug 2008, 21:04
3- Cons 26 Aug 2008, 18:39
4- Cuce mesaj yok
5- dory 26 Aug 2008, 19:07
6- Fly 26 Aug 2008, 19:12
7- knoxville 26 Aug 2008, 19:58
8- Mortis 26 Aug 2008, 18:38
9- Mum_Chamber 26 Aug 2008, 19:02
10- Nosfe 26 Aug 2008, 19:24
11- Penthesilea 27 Aug 2008, 05:14 *
12- Smoke 26 Aug 2008, 22:46
13- thelegbra 26 Aug 2008, 19:15
14- tunca 26 Aug 2008, 17:42
15- Xinroth mesaj yok

* tek mazaret bildiren

buradan kimlerin hangi saatlerde aktif olup bu konuya yazmadığına filan bakacaktım da biraz üşütmüşüm, yatıp uyumak daha güzel geldi =) artık birini idam edelim pls de oyun yol alsın.
Sosyal ağlarda paylaş

[kısmenofftopic]random oy atıyoruz abi napalım ilk turlar böyle[/kot]

tunca hemen kral çok yaşa diyip gitmiş, en azından diğerleri yaşatıp ek mesaj atmış ama kendisi yok ortada

hem eski kraldan tiksiniyormuş ki yaşasın falan demiş, vatan haini. kesin o öldürdü.

Linç Oyu : Tunca
Sosyal ağlarda paylaş

ya şimdi elimizde adam gibi delil olmadığı ve tartışmalar çok sığ olduğu için zaten mantıklı birşey söylemek kolay değil.. hani kimse de "özel mesaj atanlardan özür dilerim, bakamadım" gibi bir pot kırmadı ki oyun başında (bkz: önceki oyunlar).. o yüzden tahminlerin hepsi incik cincik şeylerden (ve dolayısıyla büyük ölçüde saçma) olmak zorunda..

ben kendimce şüphelileri rastgele bir sırayla yazayım:

1. nosfe: zaten anti-townların az aktif olduğunun farkına vardıysa ve kendisi bir anti-town ise böyle bir mesajla ortalığı karıştırmak istiyor olabilir. düşük bir ihtimal.

2. cüce: benim kim ne zaman mesaj attı gibi (kanımca) objektif bir mesajıma ofansif bir karşılık vermiş. bu ofansif karşılık konudaki ilk mesajı ve ilk mesajında linç oyu kullanmış.

3. mortis: geyik bir linç oyu ile başlamış oyuna

4. xinroth: maçla ilgili yorum yapmaya girmiş, ama konuya gecenin ilerleyen dakikalarına kadar bir mesaj dahi atmamış.

5. cons: yalan yanlış ingilizcesiyle fikrim yok demeye çalışmış ve yavrucaklarımıza kötü örnek olmuş

6. dory: şen şakrak kişiliğinden eser yok. forumda aktif olmasına rağmen bu konuya pek birşeyler yazmamış.

7. ben, kendim ve müm: sonuçta cücenin haklı olduğu bir nokta var. bu mümün işi gücü yok mudur ki ikidir (bu ikincisi) böyle mesajlar atıp millet üstüne şüphe çekmeye çalışıyor.

ama tabi en başta da dediğim gibi bunlar eften püften çıkarılan sonuçlar. e millet açık vermedikçe, aramızda da müneccim boku yemiş yoksa böyle abuk subuk ipuçları ile hareket etmek zorundayız.

ek: rp olayına zorlamıyorum, çok off topic tarzı olduysa spyrocum ses etsin, kıvama gelirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...