Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

divx film izleyebileceğim , mp3 player..

tunch

Öne çıkan mesajlar

selam pati dostlarım.

kısaca anlatayım , 200 milyon civarında kalan bir param var , çarçur etmek yerine bieşylere dönüştireyim dedim.. çok kaliteli mükemmel özellikli olmayan ama 2gb civarında hafızaya sahip bir mp3 player almak istiyorum. mümkün ise istanbul-kocaeli arasında filmdi diziydi izlememi mümkün kalsın.

internet sitelerinde , mp3/mp4 player olarak gözüken cihazlar ile , indirdiğim filmleri/dizileri izlemem mümkün olur mu? bu özelliklerini nereden görebilirim? bi de bu playerlarda altyazı ekleme gibi bir şey söz konusu mu?

teşekkürler şimdiden.
Sosyal ağlarda paylaş

bildiğim kadarıyla bu mp4 olan cihazlarda divx izlenmiyor,hatta piyasada öle bi mp3 player yok diye biliyorum.Onlar mp4 formatındaki filmleri izliyosun onlarında altyazıları yüklü oluyor zaten. Bende Creative Zen Neoon II var hoş tasarımlı bişi 1GB ama 1 yıl önce mi ne 200 küsüre almıştım,yanlış mı yaptım bilmiyorum : P işimi görüyor açıkcası ama İstanbulda Doğubank'a gidersen çooook fazla çeşit mp3 var tabi kalitesi tartışılır.ben Creative olduğu için o kadar para vermiştim ki o zaman bu ipodlar dan ekransız olanı vardı o paraya. Creative her zaman iyidir.Creative'in ZEN diye bi serisi var böle ekranllı filan ama ne kadar blmiyorum 200'ü geçiyodur heralde
Sosyal ağlarda paylaş

bu aletlerin omrunu tuketecek pek bir parcalari yok. en onemlisi hareketli parcalari (dvd okuyucu, harddisk) olmadigindan sorun potansiyeli icermiyorlar.

muhtemelen pil en sorun olacak faktor olacaktir. onu da http://www.instructables.com/id/MintyBoost!---Small-battery-powered-USB-charger/ tarzi bir aletle cozmen gerekecek
Sosyal ağlarda paylaş

Koskoca N95 8GB bile Divx oynatamıyoken bu aletin oynatacağına inanmıyorum ben. Dosya formatını tanıyıp açabilir belki ama fps ve bitrate ile ilgili sorunlar çıkar muhtemelen.

Zaten ekran küçük olduğu için bi MP4 converter program bulup öyle izleyebilirsiniz bence Divx'leri, ben öyle yapıyorum en azından, hoş oluyo. Jericho finalini öyle izlemek zorunda kalmıştım hatta :p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...