Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Space Siege

arcane

Öne çıkan mesajlar

Apis said:
Bir dakika, futuristik bir Diablo klonu ve hem yürüyüp hem ateş edemiyoruz? Doğru mu?

Cuce said:
diabloda yoksa yapmıyomuyuz?

"diablo klonu olur da bu olmaz mı?" denince buradan çıkarılan anlam "diablo'da vardı bunda neden yok?" oluyor, buna cevap verilmiş ki ben de destek oldum. bunun üzerine şu geliyor:
Apis said:
Yok evet sende haklısında koşarken yay germekten ziyade tabancatüfek ile ateş etmek...
Ne bileyim hani bir tetiğe basmaya bakıyor.

hani bu mesajdan anlaşılan da hareket esnasında silah kullanmanın su tabancası sıkmak kadar basit bir eylem olduğu, ben de buna cevap verdim. gerçekçilikse endişe makul yani. hoş gerçi bu tarz bir oyunda gerçekçilik ne alaka zaten ama ben söylenene cevap verdim sadece.

bana saçmalık gelmesi için neden göremedim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
  • 2 yıl sonra ...
Xenocide said:

Cuce said:
ya bi oyun vardı neydi adı, buraya yazmış olucm ma, donut şeklinde bir uzay istasyonunda dungeon keeper tadında bir oyundu, baya yenilikci fikirleri vardı.

ha ok buldum startopia

dimi ya onu oynamıştım ben bikere demosunu, sevmiştim sonra unutmuştum kdjakdsf bi ara indirip (?) oynim

demişim zamanında, hala oynamadım lol
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

Xenocide said:

Cuce said:
ya bi oyun vardı neydi adı, buraya yazmış olucm ma, donut şeklinde bir uzay istasyonunda dungeon keeper tadında bir oyundu, baya yenilikci fikirleri vardı.

ha ok buldum startopia

dimi ya onu oynamıştım ben bikere demosunu, sevmiştim sonra unutmuştum kdjakdsf bi ara indirip (?) oynim

demişim zamanında, hala oynamadım lol

Bu mesajları görüp oyunu denemeye karar verdim bende :S
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...