Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

AOC Patladı mı?

EzerGecer

Öne çıkan mesajlar

feiticiera said:
Oyun çıkmadan önce lanse ettiklerinin yarısını bile barındırmıyor..Bug falan hikaye bence.

- Trading bok
- Head hunting yok
- NPC vendorlar , player trading postlar yok pvp citylerde
- vendorları geç , guilde üye değilsen pvp city e giremiyorsun bile
- vergi sistemi yok
- hapis olayı yok
- direct x 10 yok
- grafik bugları çok çok çok fazla
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu bitirmeden piyasaya surdukleri icin kisa sureli bi patlama durumu oldu ama oyunu cok hizli bi sekilde duzeltiyolar, 1-2 aya WoW'dan sonra mmorpg klassmaninda en iyi olcagina inaniyorum ben. WAR cikinca olucak patlama AoC dakinden cok daha buyuk olucak, cunku oyun AoC un yarisi kadar hazir degil, WAR u deneyip bu ne ake diyenler AoC a geri gelicek kanimca. Yani oyunun onu acik.

Directx 10 destegi sonbaharda geliyor, hatta 1-2 hafta sonra bi fuarda mi ne tanitimi yapicaklarmis. PvP sistemi kanimda 2-3 haftaya gelir. Diger yapilmamis seylerde tirt seyler, oyle buyuk planda tek eksigi dx10 ve pvp sistemi su anda. Adamlar tarih verdi sayilir ikisi icinde.
Sosyal ağlarda paylaş

bu bölüm bir ayda 10k kadar mesaj aldıktan sonra takip eden 2 ayda belki 2k mesaj aldı. oyunun şu andaki halini bilemem ama sözkonusu popülerlikse patladı denebilir, zira wow çıktığından bu yana en büyük mmo olması beklenen bir oyundu.

şahsen bu yıl harcadığıma üzüldüğüm tek para budur herhalde heh
Sosyal ağlarda paylaş

Buglarına rağmen müthiş bir oyun. sadece bir kez massive pvp yapın savaşın yanınızda diğer türk arkadaşlarınızla beraber kimkime dumduma bir savaşa girin aman Yarrabi. Lanet olsun wowa . harcadıgım zamana vakte o terlere. hayatımda ilk defa bir mmorg oyunundan zevk alıyorum. ve ne xp ne para ne söhret amaçlıyara... sadece eylenceli :=)
Sosyal ağlarda paylaş

gecen massive oldu bi tane rakip cok guclu harciyorlar bizi ilk gateden yuklenip duruyorlar. 5sefer oluyorum 1 sefer olduruyorum genel guild ortalamasi bu...tamamen intihar saldirisi uzerine kurulmus taktigimizle savunma yapiyoruz.
artik dedim ben bole oyunun icine edeyim ne eziyet ne iskece bole massivemi olur.

sonra aocdan baska hicbir oyunda olmayan extreme olylardan biri oldu.

ben surlarin disinda combattan çok çok uzakta bi duvarin arkasinda saklanmis combati izliyorum tek birini yakalarmiyim diye... barbarian oldugumdan giremiyorum ortama aninda aliyorlar aşşağı 1 sn dayanamiyorsun, o sirada guardian guildmateim ne hikmetse benim oldugum yere dogru kacmaya basladi cok az hp si var pesindende 3 apaçi kovaliyor ben ciksammi cikmasammi diyorum 3v2 alma sansimiz yok adamin cani az zaten sonra dayanamadim tam yanimdan gecerlerken duvarin arkasindan HAYT diye ciktim onlerine clobber(stun) ile 3ude dagildi saga sola ne oldugunu anlamadilar tabi,dedim olecez ama guzel haraket yaptik guardian kacsin bari, gel gorki guardian kacmadi hizi kosususyla oda girdi ortama az canla o arada surlarin tepesinden aşka gelen tos arkadas atladi aşşağı benim yanima guardiani healladi girdik combata 5dakika surdu 3v3 bi guzel fataltylerle falan kestik adamlari dedim bu oyun olmus sonra o gazla girdik mass combata gene harcadilar ama olsun o film gibi sahne yetti bana.
Sosyal ağlarda paylaş

LordDv said:
Bugi çok, hatasi bol filan ama şuanda dünyanın en iyi oyunu bana göre. Grafikleri, konusu, sistemleri ve oyundan aldiğin zevk, seni sıkmayışı gibi diğer detaylarına bakıcak olursak oyundaki bug ve hatalar gülün dikeni gibi kalıyor.

aynen katılıyorum ustam..bana gorede super bir oyun..birde bizde doyumsuzluk var galiba..insanlar sürekli char yapma peşinde 40 lv leri goren hemen bırakıp yeni bir chara geçişyor..biraz ustune gitmek gerekli diye düşünüyorum...ama bu oyun bana gorede süper..benim tek beğenmediğim yanı kale savaşlarında bilgisayarım kitleniyor kağnı gibi hareket ediyor..buda hareket kabiliyetimi kısıtlıyor geberiyorum paso...
Sosyal ağlarda paylaş

pvpsi gerçekten çok zevkli bir oyun. ve dikkat ediyorsaniz aslinda çoğu zaman charin classinin ne olduğu yada levelinin ne olduğu belli olmuyor. bu oyunda herkez kendinden bi 10 20lvl düşüğüne ölmüştür ve yükseğinide öldürmüştür. ve her zaman maçi terse çevirme şansin var işte eğlenceli yapanda bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Ancalagan said:
Buglarına rağmen müthiş bir oyun. sadece bir kez massive pvp yapın savaşın yanınızda diğer türk arkadaşlarınızla beraber kimkime dumduma bir savaşa girin aman Yarrabi. Lanet olsun wowa . harcadıgım zamana vakte o terlere. hayatımda ilk defa bir mmorg oyunundan zevk alıyorum. ve ne xp ne para ne söhret amaçlıyara... sadece eylenceli :=)

ustam süper aynen bende oğlumla bereber o okçu ben pom 2li olarak ne pvpler yapıyoruz acayip zevkli...eksik varmı 5 yıl uo oynayan biri olarak var tabi olmazmı var ama o eksik her yerde var...
Sosyal ağlarda paylaş

THARKAS said:
gecen massive oldu bi tane rakip cok guclu harciyorlar bizi ilk gateden yuklenip duruyorlar. 5sefer oluyorum 1 sefer olduruyorum genel guild ortalamasi bu...tamamen intihar saldirisi uzerine kurulmus taktigimizle savunma yapiyoruz.
artik dedim ben bole oyunun icine edeyim ne eziyet ne iskece bole massivemi olur.

sonra aocdan baska hicbir oyunda olmayan extreme olylardan biri oldu.

ben surlarin disinda combattan çok çok uzakta bi duvarin arkasinda saklanmis combati izliyorum tek birini yakalarmiyim diye... barbarian oldugumdan giremiyorum ortama aninda aliyorlar aşşağı 1 sn dayanamiyorsun, o sirada guardian guildmateim ne hikmetse benim oldugum yere dogru kacmaya basladi cok az hp si var pesindende 3 apaçi kovaliyor ben ciksammi cikmasammi diyorum 3v2 alma sansimiz yok adamin cani az zaten sonra dayanamadim tam yanimdan gecerlerken duvarin arkasindan HAYT diye ciktim onlerine clobber(stun) ile 3ude dagildi saga sola ne oldugunu anlamadilar tabi,dedim olecez ama guzel haraket yaptik guardian kacsin bari, gel gorki guardian kacmadi hizi kosususyla oda girdi ortama az canla o arada surlarin tepesinden aşka gelen tos arkadas atladi aşşağı benim yanima guardiani healladi girdik combata 5dakika surdu 3v3 bi guzel fataltylerle falan kestik adamlari dedim bu oyun olmus sonra o gazla girdik mass combata gene harcadilar ama olsun o film gibi sahne yetti bana.

valla özendim ustam...adına sevindim ya bende bir guardian kasıyom benim 80 pom un yanıan bakalım...
Sosyal ağlarda paylaş

eray çok doğru bir konuya değinmiş. lvl40 da char birakanlar var aslinda bunlardan biride benim ama ben guildde healer az diye biraktim conqu poma döndüm. Fakat şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki çoğu class kendini sonradan belli ediyor, biraz daha sabirli olmak gerek. ileride açilacak özellikler verilecek featlerle hiçbirşeye yaramayan bir char belkide isteediğiniz karaktere sonradan dönüşecek
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...