Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avrupa Yakası'na dev isim ( Yeni Sezon , Yeni Yüzler )

Pakize

Öne çıkan mesajlar

dreagloth said:
DeadSkinMask said:
şener şen'i severim ama o adama ciddi rol daha bi yakışıyor. mutlaka avrupa yakasınında hakkını vercektir ama eşkiya bambaşkaydı..

daha önce hiç Şener Şen filmi izlememiş biri gibi konuştun, ki bir elin parmaklarını geçmez Eşkıya dan önce, "ciddi" diye nitelendirebileceğimiz rolleri.

ciddi diye nitelendirebileceğemiz filminin az olduğunu bende biliyorum. fakat ben o çektiği diğer komedileri eşkiyaya değişmem. bu benim görüşüm. katılmayablirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaygısızlar'ın espri kalitesi için şu yeterli olur sanırım:

bir bölümde kültigin ile hostes en romantik anlarına yürüyerek konuşurken kültigin anlatmaya başlar
-şu köşede bi adamı bıçaklamıştım bak şu duvarın dibinde birinin bacağını kırmıştım zavallıyı kimse kaldırmamış hala kıvranıyor (o sırada adam halen yerde yatiyordur)

Not: Sözlükten alıntıdır.
Sosyal ağlarda paylaş

rubrubbakidibakbak said:
Kaygısızlar'ın espri kalitesi için şu yeterli olur sanırım:

bir bölümde kültigin ile hostes en romantik anlarına yürüyerek konuşurken kültigin anlatmaya başlar
-şu köşede bi adamı bıçaklamıştım bak şu duvarın dibinde birinin bacağını kırmıştım zavallıyı kimse kaldırmamış hala kıvranıyor (o sırada adam halen yerde yatiyordur)

Not: Sözlükten alıntıdır.

bir bölümde efektif olarak diyen hostese salça olan bir elemanı kültigin kaygısız markette yakalayıp bir mercimek torbası alıp arkasındak tarihe bak '' aa son kullanma tarihinin geçmesine 1 dakika kalmış, hemen ye israf olmasın' diyerek cezalandırıyordu. kaygısızlar hakkaten o günleri bırakın ( olacak o kadar, reyting hamdi gibi programların olduğu yıllar) bugünler için bile süper bi komedidir. zaten senaristleri arasında inanılmaz mizahcılar ve karikatürüstler vardı.
Sosyal ağlarda paylaş

hele hele dilencili version manyaktı..

kaygısızların küçük oğlu cam silerken kaza geçirir içinden çıkan bir adam onu evlat edinmeyi, memnunlara para vermeyi falan filan teklif eder. neyse bizimkiler bu adamlar takılırken bizim adam bir dilencinin yanına gider ve diyalog başlar..
memnunun karılarından biri : aaa bu adam dilenciye para vermesi gerekirken aksien dilenciden para alıyor..
memnun: heralde büyük para verdi üstünü alıyor..
hakkaten inanılmaz esprilerdi.

sonradan dizi ilerlediğinde ortaya çıakr ki bu memnunu oğlunu da dilendirmek için isteyen şerefsiz bir adammış..
Sosyal ağlarda paylaş

devam etmesinin kime ne zararı var,sitcom sonuçta konu kaygısı beklemek saçma değil mi?
scrubs
friends
tatlı hayat
avrupa yakası
it crowd
how i met ur mother

keşke,keşke hayatımda hergün yeni bir bölüm izlicek kadar yeni bölüm çekseler,oturur izlerim,izlemesem dahi arka planda açık olur 2-3bakar gülerim.
Sosyal ağlarda paylaş

Şener Şen olayı fıs çıktı

Not: Avrupa Yakası'na Şener Şen'in katılacağı uydurma bir haberdir. Gazeteci arkadaşlarımızın bana veya Plato Film yetkililerine onaylatmadan bu tip asılsız haberlerden alıntı yapmamalarını rica ediyoruz.

http://www.sabah.com.tr/pz/birsel.html
Sosyal ağlarda paylaş

karpuzseven said:
Oha Şener Şen mi ?. Ata Demirer lazım o diziye başka bir şey değil. Şener Şen'i ise en son Kabadayı'da izledim yine filmi kurtaran adamı oynamış.

Edit :Çok fazla oha kullanmışım.

kabadayı filmini kurtaran adam kenan imirzalıogludur.deli bi performansı vardı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...