Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Natural Selection 2

Xenocide

Öne çıkan mesajlar

knoxville said:

statlara göre alien op sdfsd
build 229da ne değişti de alien pwnage oldu yavs

balance change patch note larda yok ama bildigim kadariyla degisiklikler soyle;

- camo eskiden tam gorunmezlik saglamazken artik TAMAMEN gorunmezlik sagliyor. atak haric herhangi bi aksiyonla da bozulmuyor camo.
- cloaking hizi artti
-butun bunlara ragmen marine scan atmasi 3 teamRes
- crag lerin heal rate e buff geldi, ustelik cragler stackleniyor. 2-3 crag bi hive i 2-3 arc a karsi %100 hp de tutabiliyor. ( crag heal rate =(10hp + %5 max hp) her 2 saniyede bir)
- ayni sekilde onos da regen varsa 4sn de full hp, crag varsa invul gibi bisey. bunun camo ile birlesmesi bambaska.
- iki tane crag birbirini marine axe den daha hizli heal layabiliyor.

hala marine ler alabiliyorsa alien comm aliskanliklar falan sebebiyle regen yerine carapace aliyor, shade yerine diger upgradeleri calisiyor falan demektir. Birde 20+ serverlarda melee olarak dezatantajda kaliyor alien. yoksa muhtemelen win rate daha da artar alienlar icin.
Sosyal ağlarda paylaş

abi pub'da marine ezik kalıyo olması alien op demek değil ki adamların bi bildiği var ki marine nerfliyor demek ki competitive'de sıçıyo alien.

ne angutluklar gördüm bugün. oyuna girdim alien seçtim, comm 2. hive dikmiş adrenaline celerity falan hiçbiri yok ama lifeform özellikleri research etmiş paso. abi marineler geldi exolarla, aldılar hive'ı, comm rage quiti bastı. "sen misin lan" dedim geçtim commluğa. marineler main hive'a gelirken benim adamları onların 3. base'ine rushlattım, o arada upgradeleri verdim. 3. base'i aldık, 2. hive'ı diktim. bu arada da marineler harvesterlarımıza saldırmaya başladı sürekli. ben de uyardım harvesterları koruyun yoksa sıçıcaz, adamlar çok güzel bi şekilde harvesterları da korumaya başladı. 1 harvester-1 hive VS. Exo'lu Jetpack'li marine'den 5 harvester 2 hive'a çıktık. Biriken resourcelarla bi onos egg bıraktım, 2. hive'ı kaybettiğimiz yere geri gönderdim elemanları, orayı da aldık, 3. hive'ı diktim. bunlar exolarla gelirken skulkları yollayıp üstlerine drifterın attack rate buffını bastım, exolar bumbum. en sonunda marine comm rage quit atmış, sattılar bütün binaları, gg.

yani buradan çıkaracağınız 2 sonuç var. 1-) Teamplay>All, 2-) Xenocide comm OP nerfz pls.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

abi pub'da marine ezik kalıyo olması alien op demek değil ki adamların bi bildiği var ki marine nerfliyor demek ki competitive'de sıçıyo alien.

tam tersi official forumda konusulduguna gore compcular, pub a gore balance yapmayin oyunun dengesini bozuyorsunuz diye qq luyordu.

Genel optimist inanis alien a buff gelmesinin sebebinin oyunculari biraz alien oynamaya tesfik edip irka alistirmak. Muhtemelen build 230 da onos a , welder a nerf; exoya veya flamethrower a buff gelicek.

regen ve camo kombosu gidilen oyunlar ciddi op cunku. alien comm un arabiriminde sag ustte instant win butonu cikiyormus.
Sosyal ağlarda paylaş

Olaya exo vs onos olarak bakınca onos açık ara alıyor exo yu. İki tarafında max. ulaşabildiği nokta olarak bakarsak aralarında bir denge yok. Az çok birbirlerini dengelemeleri lazım.

Evet kesinlikle Flamethrower çok zayıf kalmış. Sanki önceden daha güçlü idi de nerflediler mi ne. Beta da böyle degildi.
Sosyal ağlarda paylaş

exo nun pesine macleri takar comm dan da nano shield alirsan onos a yatmiyor. yoksa onos aliyor tabi rahat. Ama genel olark bakinca dengeli bence tum takimin range silahlari oldugunu hesaba katarsak yani.

alien in op uniti fade sanki. blink gelince 3 adamin arasina gir olmuyorsun kolay kolay kacmasi falan cok kolay shiftle
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...